Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

MANIFEST CZARNEGO RAMBO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UWAGA !!! NAJNOWSZY NEWS BLOKOWANY W USA !!!! MANIFEST CZARNEGO RAMBO NA JEGO FACEBOOKU

 

Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles

Przez kilka ostatnich dni, pomimo blokady medialnej, Stany żyją dramatyczną historią człowieka, który rozpoczął prywatną krucjatę przeciw skorumpowanym policjantom w Los Angeles. Nie jest to jednak ani gangster, ani drobny przestępca, tylko jeden z policjantów, który obserwował rozkład systemu od środka przez wiele lat i wreszcie powiedział dosyć. O ile zwykły policjant może być niebezpieczny dla kolegów, to ten człowiek służył w US Army w Afganistanie i Bahrainie jako strzelec wyborowy, zna taktykę walki partyzanckiej, zgromadził zapasy amunicji oraz broni na wiele dni, i jest totalnie zdeterminowany.

Trzeźwo myśląca osoba pomyśli, że taka wojna to misja samobójcza. Tak właśnie uznał sam Dorner, który przed popełnieniem pierwszych morderstw rozesłał 20-stronicowy manifest, w którym opisał powody swoich drastycznych działań. Tłumaczy w nim m.in. , że nie chce skrzywdzić nikogo, ale inaczej nikt nie zwróci uwagi na degrengoladę systemu wymiaru sprawiedliwości w Los Angeles. Pisze też, że ograniczy się do polowania na skorumpowanych policjantów i ich rodziny, i następnie z dużą dokładnością opisuje przestępstwa policjantów których był świadkiem. Wymienia też listę osób przeznaczonych do likwidacji.

*Kontrowersji dodaje fakt, że policjantów w Stanach praktycznie nie wyrzuca się ze służby. Co chwilę trafiają do mediów jakieś filmy z przypadkami skrajnej brutalności służb, bardzo rzadko ktokolwiek ponosi w takich sprawach odpowiedzialność. Dorner jednak, po zgłoszeniu kilku incydentów swoim przełożonym (oraz na linię telefoniczną specjalnie do tego celu założoną) został usunięty z pracy. Ludzie odpowiedzialni za różne przewinienia, m.in. znęcanie się nad zakutą w kajdanki chorą psychicznie osobą, nie ponieśli żadnych konsekwencji.

Walka Christophera Dornera zaczęła się mniej więcej w niedzielę, drugiego lutego, kiedy zabił dwie osoby. Kobietę, córkę policjanta, który go wyrzucił z pracy, oraz jej narzeczonego. Kolejne strzały padły w czwartek w trakcie kontroli policyjnej, kiedy ranny został policjant patrolujący San Diego County. Kilka minut później, wezwane posiłki zostały przez Dornera zlikwidowane – jeden policjant zabity strzałem w głowę, drugi będąc ciężko ranny zdołał uciec. Policja LAPD wpadła w taką panikę, że sama udowodniła część zarzutów Dornera, m.in. to, że nie liczą się z życiem cywili. W czasie poszukiwań szarego SUV Nissana, którym poruszał się podejrzany (Dorner jest czarnoskóry, ma dwa metry wzrostu) dwóch policjantów wystrzelało bez ostrzeżenia po magazynku w niebieską Toyotę, którą jechały dwie azjatki rozwożące czasopisma. Obie w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Kolejne szaleństwo LAPD skoczyło się dla innego kierowcy szczęśliwiej, bo co prawda podziurawiono jego SUVa, ale jemu samemu nic się nie stało.

Dorner wtedy (prawdopodobnie żeby uniknąć kolejnych pomyłkowych ofiar policji, lub zatrzeć ślady) spalił swoje auto w górzystej okolicy San Brernardino. Wkrótce po odnalezieniu wraku, zaczęło się w tym rejonie największe w Stanach od wielu lat czasu polowanie na człowieka z wykorzystaniem sił policyjnych całego stanu, i wielu innych agencji z trzema literkami w nazwie. Ogromne opady śniegu z ostatnich dni utrudniły pracę helikopterom z kamerami na podczerwień, psy gończe straciły trop, największe w historii przeszukiwanie przez oddziały SWAT dom po domu też nie przyniosły rezultatów.

Do obecnej chwili, Czekoladowy Rambo, pozostaje nieuchwytny i prawdopodobnie planuje kolejny atak. LAPD jest spanikowane jak nigdy wcześniej, spełnił się w końcu dla nich najczarniejszy sen – walczy z nimi człowiek świetnie znający metody pracy policji, wojska, przeszkolony, i gotowy na wszystko. Na facebooku powstały już grupy popierające walkę tego człowieka z zepsutym systemem. Można zaryzykować stwierdzenie że prawie każdy poza LAPD uważa, że gość jest w porządku.

Problem policji polega także na sprawach wizerunkowych. Dorner prawie na każdym zdjęciu prezentuje jowialny, szczery uśmiech miłego człowieka. W dziesiątkach zdjęć z jego facebooka na każdym wygląda podobnie pozytywnie, trudno go więc zaprezentować jako kryminalistę. Nie jest to stereotypowa gęba mordercy, problemem dla władz jest także jego uczciwe życie. Kiedy przeprowadzano zwolnienie ze służby, przesłuchiwano różnych świadków żeby zdobyć na niego obciążające dowody. Nie zebrano od jego znajomych żadnych takich zeznań, wszyscy równo twierdzili, że jest świetnym, uczciwym facetem. Tak samo oceniają go koledzy i przełożeni z wojska. Wyszła też historia sprzed kilku lat, kiedy Dorner jako policjant zwrócił właścicielom znalezione przy drodze pieniądze(kilka tysięcy dolarów!), chociaż absolutnie nie musiał tego robić i nikt nigdy by się o tym nie dowiedział. Kolejny punkt dla Rambo.

Poniżej zamieszczam linki do artykułów o sprawie:
* //losangeles.cbslocal.com/2013/02/04/man-woman-found-dead-inside-car-in-irvine-parking-structure/
* //ktla.com/2013/02/07/read-christopher-dorners-so-called-manifesto/#ixzz2KDVW09yo
* //losangeles.cbslocal.com/2013/02/07/massive-manhunt-underway-for-ex-cop-after-riverside-police-officer-fatally-shot/
* //latimesblogs.latimes.com/lanow/2013/02/torrance-shootings.html
* //www.latimes.com/entertainment/envelope/cotown/la-et-ct-manhunt-anderson-cooper-got-package-from-fugitive-20130207,0,6906979.story
* //www.latimes.com/news/local/dorner-manhunt/
* //www.reddit.com/r/WTF/comments/1839wp/while_on_the_hunt_for_an_excop_police_in_la_shot/

A teraz, co dla mnie osobiście w tej sprawie jest fascynujące?

Dziwne rzeczy, które działy się od pierwszych godzin tej sprawy. Zacząłem się nią interesować, przez wątek w serwisie reddit, który błyskawicznie trafił na stronę główną, i w ciągu dosłownie godziny zebrał ok 5000 głosów (taka popularność się rzadko kiedy zdarza). Po chwili jednak link zniknął ze strony głównej jako rzekomo umieszczony w złej kategorii (skąd my to znamy?). Następnie zaczęło się masowe głosowanie przeciwko – prawie 4000 głosów przeciw w ciągu dosłownie 10 minut. Obecnie ten wątek na reddicie ‚wykopało’ ok. 12.400 osób, a ‚zakopało’ ok. 9.500 osób. Tylko, że po pierwsze kto chce zakopać takiego newsa, po drugie dlaczego zakopy pojawiły się w ciągu kilku minut? Po trzecie, ten wątek i wiele innych znów zyskały popularność (ok. 3000 głosów) ale nic o tej tematyce nie trafia już na stronę główną serwisu.

Do tego dochodzi częściowa blokada medialna, tzn piszą o tym głownie serwisy lokalne z Kaliforni, serwisy krajowe natomiast umieszczają sprawę w jakichś marginalnych linkach, pisząc głownie o największej od 30 lat śnieżycy ( a największe polowanie na człowieka od 40 lat? ), SuperBowl, celebrities i innych śmieciowych informacjach. W telewizji CNN prawie o tym nie wspominają, a jeszcze niedawno zwykły pościg relacjonowany był z helikoptera i z żółtym paskiem na dole ekranu. W ostatnich godzinach policja zabroniła lotów helikopterów nad terenem poszukiwań, co też można interpretować na różne sposoby.

Robi się jeszcze ciekawiej, kiedy człowiek przyjrzy się szerzonej dezinformacji. W oryginalnym manifeście tego desperata tłumaczy on po prostu bardzo szczegółowo dlaczego zrobi to co planuje i opisuje swoją historię. W manifeście publikowanym przez media ktoś wsadził kilka zdań o Obamie, jakichś amerykańskich gwiazdach tv, i ogólnie sprawia to wrażenie bełkotu szaleńca. Oczywiście wszystkie większe stacje TV używają spreparowanego dokumentu i przedstawiają go jako kolejnego wariata który chce zabić prezydenta i ogólnie ignorują temat.

Osobiście bardzo się cieszę, że przypadkiem trafiłem na ten temat na reddicie zanim go ukryli, bo po pierwsze to jest historia na scenariusz filmowy, po drugie media próbują to wyciszyć, po trzecie dobrze zobaczyć mechanizmy dezinformacji i propagandy na żywo i na pewno warto wyciągnąć z tego lekcję na przyszłość. Ciekawe jak daleko potrafią posunąć się media żeby robić z nas idiotów? No i trzymam kciuki za Rambo.

źródło: //www.monitor-polski.pl/zus-zbankrutowal/

 

KOMENTARZE

 • @Robert.Grunholz 19:51:01
  a tu wersja rosyjska:

  Wielka obława na syberyjskich mścicieli
  Wacław Radziwinowicz, Moskwa 2010-06-11, ostatnia aktualizacja 2010-06-10 16:57:04.0

  Setki milicjantów ze specjalnych oddziałów OMON-u, wspartych przez helikoptery i czołgi, tropią na dalekim wschodzie Rosji uzbrojoną grupę, która wypowiedziała wojnę skorumpowanym funkcjonariuszom.

  Wśród porośniętych bujną tajgą sopek, gdzie króluje tygrys amurski, rozgrywają się sceny jakby żywcem przeniesione z Kaukazu Północnego. Na drogach patrole, wozy pancerne i czołgi, w powietrzu śmigłowce. Uzbrojeni w karabiny maszynowe OMON-owcy próbują przeczesywać dziki las, zbyt tu gęsty, by iść przez niego tyralierą.

  Ścigają grupę co najmniej pięciu bardzo młodych osób uzbrojonych w kałasznikowy, pistolety i karabiny myśliwskie. Ich szefem jest 32-letni Roman Muromcew, były komandos, weteran wojny czeczeńskiej.

  Muromcew pierwszy raz dał o sobie znać w kwietniu. Do komend milicji w regionie, redakcji prasowych i partii politycznych trafiła wtedy ulotka ultimatum z żądaniem zdymisjonowania do 11 maja skorumpowanych i samowolnych szefów krajowej milicji.

  Nikt nikogo z posad nie wyrzucił. Muromcew ogłosił więc w internecie, że wypowiada wojnę przestępcom z milicji. I dwa tygodnie temu z tajgi wyszło kilku uzbrojonych ludzi, którzy wdarli się do gabinetu komendanta posterunku w wiosce Rakitnoje i rozstrzelali go. Zrabowali też mundury, broń, radiostacje i wrócili do tajgi.

  Dwa dni później nieopodal Rakitnoje ktoś ostrzelał radiowóz, ciężko ranny został kierujący nim funkcjonariusz. We wtorek był napad na kolejny radiowóz - tym razem rany odnieśli dwaj oficerowie.

  Milicja zarządziła wielką obławę na napastników. Jak pisze "Rossijskaja Gazieta", do Muromcewa przyłączyło się być może nawet 30 uzbrojonych ludzi. Przed 12 czerwca, kiedy przypada Dzień Rosji, chcą oni ponoć przedrzeć się do półmilionowego Władywostoku, stolicy Kraju Nadmorskiego, i zaatakować komendę milicji. Miejscowy OMON w czwartek rzeczywiście trenował we Władywostoku odparcie napadu na miasto.

  Wczoraj media pisały o ujęciu jednego z członków bandy. Być może jednak młody mężczyzna, przy którym znaleziono torbę z żywnością, a nie znaleziono broni, do grupy nie należał, niósł tylko do tajgi zaopatrzenie dla ściganych przez milicję.


  Rosyjskie media próbują zgadnąć, co kieruje ludźmi, którzy przyłączyli się do Muromcewa. Według jednej wersji są oni nacjonalistami i skinheadami. Według innej - mszczą się za krzywdy, których doznali od milicjantów.

  Lokalni dziennikarze rozmawiali z Władimirem Sawczenką, ojcem jednego z "partyzantów", 18-letniego Pawła. Usłyszeli, że chłopak, słuchacz uczelni morskiej we Władywostoku, został niedawno zatrzymany przez milicję w swoim miasteczku Kirowskoje pod zarzutem włamania do domu letniskowego. Funkcjonariusze biciem i torturami próbowali wymusić na nim przyznanie się do winy. Gdy w końcu wypuścili chłopaka, ten uciekł do tajgi.

  Zdaniem Sawczenki jeszcze dwaj "mściciele" z Kirowskoje mieli podobne przygody z milicjantami. Jeden z nich tak oberwał na posterunku, że potem przez miesiąc z połamanymi żebrami leżał w szpitalu.

  "U nas aż roi się od milicyjnych książątek. Chłopcy w bandzie są młodzi, zapalczywi. Ale zwróćcie uwagę na to, że oni nie robią krzywdy zwykłym ludziom, napadają tylko na milicjantów. Jak Robin Hood. Jeżeli będą potrzebować, pomogę im" - napisał jeden z internautów z Dalekiego Wschodu.

  A inny ocenił: "U nas korupcja i samowola milicji, biurokratów jest znacznie większa niż w innych regionach Rosji. Do Moskwy daleko, do Chin blisko. Chińczycy kupili wszystkich gliniarzy, czynowników. Grabią nas. Wywożą drewno, rybę, zwierzynę. Wszystko im wolno, bo dają w łapę. Z tym trzeba skończyć. Chłopcy z tajgi to zuchy. Za nimi pójdą inni".

  Dowódcy milicji są oszołomieni taką reakcją opinii publicznej, ale jej przyczyn nie szukają w swoich szeregach. - Takie wypowiedzi budzą obawy o zdrowie psychiczne społeczeństwa. Ono jest najwidoczniej ciężko chore - powiedział Michaił Konstantinow, oficer milicji we Władywostoku.

  Według socjologa Igora Klamkina to, co dzieje się na Dalekim Wschodzie i reakcja zwykłych Rosjan, to poważny "sygnał alarmowy": - Duża część osób widzi w milicji nie obrońcę, lecz ogromne zagrożenie. Ludzie co tydzień, jeśli nie częściej, słyszą, że funkcjonariusze kogoś zabili, zgwałcili, obrabowali, po pijanemu rozjechali na przejściu dla pieszych. Widzimy też, że wielu mundurowych unika kary. Rośnie więc chęć odwetu, agresja skierowana przeciw milicjantom. Coś takiego mieliśmy już w XIX stuleciu, kiedy sympatie społeczeństwa Rosji były po stronie terrorystów zabijających urzędników. A od tego zaczął się rozkład i potem rozpad imperium carskiego.
  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1140:msciciele-syberia&catid=64:buntiwalka&Itemid=27
 • @Robert.Grunholz 20:24:02
  podaj źródło, chętnie poczytam, byle po polsku.
 • @Nathanel 20:14:29
  Pozwolę się nie zgodzić z Panem ,że ZWYKŁY .Czytałem w oryginale jego manifest.
  Powinien jednak aby mieć większą sympatię Amerykanów skupić się tylko na policjantach a nie na ich rodzinach --to jednak mało etyczne --natomiast wojna z LAPD jak najbardziej jest na miejscu z jego punktu widzenia -- jeśli fakty zepsucia pracowników LAPD są prawdziwe ,dopuszczają się morderstw ,które tuszują itp--atmosferę oczyści to na pewno .
  Naukę powinni wyciągnąć także polskie skorumpowane służby nadużywające władzy i przemocy a także może pewna partia polityczna ,która niszczy i degraduje społeczeństwo polskie.
  Jak czytamy wyżej w Rosji też niektórzy obywatele potrafią się wkurwić na zdemoralizowaną władzę i milicję.
  Pozdrawiam
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 20:38:25
  To rozumiem!
  A nie jak nathanel od razu gościa topić w łyżce wody. Oglądałem film z Tommy Lee Jones jak to dochodził prawdy o śmierci swojego syna wracającego z Afganistanu. Wniosek był smutny - wszyscy koledzy-żołnierze którzy zamordowali jego syna byli zwyrodnialcami. Brakowało u nich najprostszych odruchów empatii.
  http://www.filmweb.pl/film/W+Dolinie+Elah-2007-374634

  Ale tak prawdę pisząc to jedyna metoda na zwyrodniały system - przeciwstawić im ludzi bez skrupułów.
  Zresztą ludzi wyprodukowanych przez ten system.

  Zabijają Chrześcijaństwo - to niech sami zostaną zamordowani przez swoich żołnierzy - dlatego ja w pełni popieram takie akcje jak tego czarnego rambo.
  Martwi mnie jedynie że jest ich tak mało, że tak mało chaosu jest na ulicach z udziałem ludzi którym system dał prawo posiadania broni SŁUŻBOWO!
 • 1 MLN $
  2 godziny temu wyznaczyli 1 mln $ nagrody za pomoc w schwytaniu, chyba zalazł im za skórę.
  http://ktla.com/2013/02/11/lapd-to-offer-reward-in-dorner-case/#axzz2KclRNxGX
 • @Nathanel 20:14:29
  Drogi Nathanelu, nie wiem jaka jest otoczka tej całej sprawy, w każdym razie w istocie możemy onego osobnika nazwać mordercą, znany z imienia i nazwiska. Wykonujący wyroki bezprawnie, kto wie czy słusznie czy nie, niech Pan Bóg osądzi, chociaż nikt nie powinien mieć prawa na samosądy. Ale mam pytanie tedy, kto jest mordercą dzieci nienarodzonych, zabitych w literze "prawa", (znam takie przypadki osobiście dokładnie trzy z czasów młodości, dodam, że nie moje, ale zwierzyły mi się dwie koleżanki i jeden kolega w tej materii poturbowani psychicznie do końca życia) albo staruszków, którzy chcą żyć. Nie ma, odpowiedzialność rozmyta na ustawodawców. Czy głossujący za ustawą widzieli w kropce kolimatora, tudzież krzyżu lunety wszystkie swe ofiary? Nie wiem, nikogo w życiu nie skrzywdziłem, nie mówiąc o zabijaniu, ostatni raz w ryja dałem ze 30 lat temu, dostałem też gdzieś wtedy, ale chyba łatwiej zabijać zrzucając a-bomb Fat Boy na niewinnych ludzi z Bocskscar (którego oglądałem w Dayton-Ohio plus makieta F-B nieopodal) mordując tysiące i dostać medal, niż kogoś własnemi rękami zadusić w obronie rodziny patrząc mu w oczy i mając perspektywę 25 lat więzienia w naszej pięknej Polsce.
 • @night rat 21:30:22
  aleś mnie trafił..

  o jak ja nie cierpię ZUS - pisze się na każda akcje przeciw nim!, no może oprócz mordowania.
 • @Nathanel 22:27:19
  Niestety muszę napisać tutaj bolesną wiadomość i na pewno wielu się z nią nie zgodzi ale nadszedł czas ,że spora część ludzi już zapomniała o potwornościach wojny i o moralnym oczyszczeniu ,która przyszła np. po II wojnie światowej. Ludzkość potrzebuje wojny totalnej jak narkotyku -- jest to proces cykliczny w historii gatunku ludzkiego i generuje totalne zło ,którego owocem po umęczeniu jednostek jest odrodzenie moralności na zgliszczach. obecnie mamy do czynienia z czasami zgnilizny moralnej -- a prym wiodą organy władzy i urzędnicy dając ludziom przykład do naśladowania i pogardzając obywatelami własnego kraju --jednocześnie próbują tworzyć pewien "nad-gatunek" ,kastę ludzi bezkarnych , uprzywilejowanych w czynieniu zła.
  podsumowując to i działania mediów --zwłaszcza TV powstaje i rodzi się w mózgach cywilizacji homo sapiens pewien rodzaj psychopatii ,utraty moralności ,zatraty zdolności miłości i materialny skalkulowany koniunkturalizm --moda na totalny egoizm i brak uczuć.
  Jesteśmy w przededniu wojny totalnej -- a wojna to stan schizofrenii całych narodów powtarzająca się cyklicznie choroba.
  Przetrwają cudownie ocaleni ,dobrze uzbrojeni i niestety ci najbardziej bezwzględni.
  Darwinizm idzie w kierunku HOMO MONSTER .Niestety.......
  Mutacja gatunku ludzkiego nie jest tym o czym marzył STWÓRCA.
 • Szef LAPD ,Charlie Beck , ogłosił w sobotę wznowienie spraw,
  o którch mówił Christophera Dorner ...
  Tak więc sprawa jest rozwojowa ...
 • @mąż stana 22:29:54
  Ma odznake od ojca Leona :D
 • Powinien jeszcze odstrzelić, paru zakłamanych pismaków
  ...którzy łżą na jego temat.
 • @bajbars 05:25:20
  A co robi nasz Brunon K. Jakoś nikt nim się nie interesuje. Dostał jeszcze 3 miesiące przedłużonego aresztu. Widać że nad nim pracują służby.
  Przecież to gigant . Ma podobno 3 palce a zgromadził 4 tony materiałów wybuchowych.Zamierzał wysadzić Sejm, Senat i coś jeszcze.
  Tylko jak podawała prasa , miał do pomocy 4 agentów którzy mieli wysadzić te budynki. Ci agenci to z naszych służ się wywodzili... :-))).
 • @Nathanel 20:14:29
  Zaden morderca a czlowiek niesprawiedliwie potraktowany i skrzywdzony przez system.
  Metody jakie stosuje moze nie sa zbyt chlubne ale zapewne wie kogo zabijac i napewno nie sa to dobrzy ludzie. Nie siedzi i nie placze jak wiekszosc poszkodowanych, uzalajacych sie nad losem i pijacy wodke.

  Idac twoim tokiem rozumowania to Goczynski to bandzior bo smie podwazac systemowa sprawiedliwosci no i Pan Kekus zapewne tez.
 • @Nathanel 22:21:17
  Chcesz zeby cie taka policja spotkala co strzela na oslep do samochodow podobnych szukanym ? On strzela do jednostek upatrzonych, policja do kogo popadnie.
 • rambo
  przyjedź do Polski. Tutaj na Wiejskiej masz stajnię Augiasza do wyczyszczenia.
 • @oleg 18:06:03
  Oleg dowaliłeś do pieca straszliwie.
  Aż się wierzyć nie chce. Nathanel chyba zrewiduje swoje stanowisko.

  Te kobiety chyba miały wstrząśnienie mózgu.
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 10:03:01
  RE: TO MUSISZ UWAŻAĆ NA MNIE PANIE WARIACIE .......

  --- Znaczy, ze sam przyznajesz, ze jestes niebezpieczny? A czemu nazywasz mnie "panem wariatem"?

  :)
 • @Pan Marky 03:40:26
  DO BLOGERÓW
  O BOŻE , PAN MARKY TO WARIAT ! NIE WIEDZIAŁEM ! --NIE WDAWAŁ BYM SIĘ Z NIM W DYSKUSJĘ .
  TRZEBA MU WSPÓŁCZUĆ A NIE POLEMIZOWAĆ ......
  NAPRAWDĘ JESTEM ZASKOCZONY --TAKI WARIAT BLOGEREM ? I NAWET ZABAWNY W SWOIM SZALEŃSTWIE .
 • @Pan Marky 10:05:35
  MASZ CHYBA MNIEJ JAK 15 LAT CHŁOPCZE - LECZENIE CIEBIE JEST KONIECZNOŚCIĄ --JAK RODZINA WYTRZYMUJE Z TAKIM PSYCHOPATĄ JAK TY ? NAPRAWDĘ WSPÓŁCZUJĘ RODZINIE.
 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI O RAMBO Z USA --INTERESUJĄCE SĄ ZWŁASZCZA KOMENTARZE
  http://ktla.com/2013/02/12/wildlife-officer-spotted-dorner-on-mountain-road-gunbattle-ensued/#axzz2KbxwGnMb
 • Audio: Cops actively setting fire to Dorner Cabin (captioned)
  http://www.youtube.com/watch?v=s4AnGNYU1gE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563