Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Ruskie agentki to fajne dziewczyny.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Agent królewskiej mości J23 będąc ukryty na angielskiej prowincji jak tajemniczy Don Pedro z Krainy Deszczowców w podwawelskich krzaczorach (1) rubasznie natrząsa się z ruskich agentek.

Przytoczył on starą anegdotę za którą ponoć Abel zabił Kaina i dlatego posłuży ona jako temat przewodni wielowątkowej webmasterskiej opowieści.

 

J23 usiadł przy ognisku zapalił fajkę trzykrotnie mocno się zaciągnął aromatycznym dymem i rzecze w te oto słowy:

 

Za górami za lasami za dwoma morzami Północnym i Bałtyckim w góralskiej wsi zbliżał się odpust i wszystkie baby popędziły swoich chłopów do spowiedzi. Bojały się chłopy srodze, bo dudki przepili kłamiąc żonom że złodzieje POkradli. Szamotali się nieco w kolejce do proboszcza, kto ma iść pierwszy, aż w końcu padło na Jędrka. Ksiądz „dobrodziej” kiwał tylko ze smutkiem głową wysłuchując całej listy około-alkoholowych występków i na koniec zaczął jeszcze sam wypytywać:

- A nie chodziliście na ksiuty do obcych bab?

- A gdzie tam, moja by mi chyba łeb urwała!

- To i u Maryny z Hrubego nie byliście?

- Ano nie.

- A u mieszkającej pod lasem Zośki, co to ją mąż zaniedbuje i dlatego zawsze chętna?

- No nie.

- A u Stefy z kolonii, tej ładnej blondynki, która ma i czym odetchnąć i na czym usiąść?

-Też nie.

Ksiądz zadał chłopu za pokutę dziesięć zdrowasiek, pobłogosławił i odprawił z Bogiem.

Czerwony po uszy, ale jakby kamienia z piersi zbywszy Jędrek wraca do czekających w kolejce kolegów, a ci pytają ze strachem:

- I jak, mocno cię zrugał?

- Ii tam,nie tylko nie zrugał, ale jeszcze dał adresy fajnych dziewczyn. (2)

 

Stary agent królewskiej mości który z nie jednego pieca chleb wygarniał zadumał się chwilkę i z wesołością młodzika przytoczył listę fajnych stron internetowych które widnieją jako czarna lista redakcji oko.press.

Cóż to za oko.press? Nie znam. Nuże tedy do internetu poczytać o redaktorach. Z każdym kolejnym biogramem widzę że żartów nie ma. Sami płomienni szermierze postępu judeoidealistów. Może więc stary wyjadacz agent królewskiej mości J23 ma rację? Śledzę więc adresy stron, czytam czytam i czegoś mi tu brakuje. No brakuje ewidentnie niepoprawni.pl i starej dobrej prawica.net na której przesiedziałem parę lat.

I teraz czytelnikowi należy się pewne wytłumaczenie. Moja fascynacja środowiskiem prawica.net brała się z obecności na niej autorów którzy dawniej publikowali w lubianym przeze mnie czasopiśmie „Opcja na prawo”. Poziom, merytoryczne teksty skłaniały do uwagi i staranności. Popełniłem więc tam niemało tekstów aż do czasu kiedy zauważyłem chorą tendencje gloryfikacji Rosji i Putina. Im więcej tam czytałem tym więcej dostrzegałem cytatów pisanych cyrlicą. Działało to na mnie jak płachta na byka i poczułem się w obowiązku zastosowania przeciwwagi do nurtu w którym się znalazłem. Zacząłem więc pisać solidne artykuły których tytuły zaczynały się stwierdzeniem „Brawo PIS!” Tego właściciel portalu pan Andrzej Szcześniak strawić nie mógł. Usilnie nalegał abym przestał używać w tytułach stwierdzenia Brawo PIS. Po kilku niesmacznych komentarzach z jego strony wziąłem aksamitny rozwód z własnością pana Szcześniaka.

 

Jakież było moje zdziwienie jak kilka miesięcy później zajrzałem na witrynę i widzę że prawica.net wałkuje listę Targalskiego tzw. ruskich trolli w polskim internecie. Cała masa oburzenia – jak tak mógł napisać pisior jeden podlizywacz Kaczora. Kiedy tak czytałem komentarze uśmiechałem się w duchu – bo przecież ratowałem tymi moimi artykułami dupę ruskiej agentury. O ja naiwny sądziłem ze ratowałem prawicowy portal, starych poczciwych pisarzy z opcji na prawo.

Kiedy stracił się norwid z prawica net, ostatni listek figowy opadł i witryna wylądowała na czarnej liście Targalskiego.

 

Zaraz po zakończeniu mojej „kariery” na prawica net uznałem że warto mieć przyzwoitą alternatywę. Aplikowałem na niepoprawnych i tak zostało do dziś.

 

Żachnie się czytelnik – jaki to ma związek z tytułowymi ruskimi agentkami. Otóż ma i to i to zasadniczy. Bo po pierwsze, primo prawica.net nie figuruje na liście oko.press ani na liscie fajnych stron agenta królewskiej mości J23 ani na liście fajnych dziewczyn proboszcza z góralskiej wsi.

Po drugie, secundo – strony prawica.net nie ma już fizycznie i zresztą od bardzo niedawna . Sprawdziłem to wczoraj po przeczytaniu góralskiej opowieści agenta J23.

 

Oto możliwe powody nieistnienia ruskiej trolowni prawica.net(cytaty z sieci):

- Zle sie dzieje na Prawicy.net, stronie Andrzeja Szczesniaka, ..."guru paliwowego".

Ostatnio rozpoczela sie tam dyskusja na temat odlaczania ludzi "niewygodnych" dla tego "guru" pochodzacego moim zdaniem z epoki komunistycznych dinozaurow.

Do takich "niewygodnych" zostalem zaliczony ostatnio gdy zaczalem krytykowac bezczelne praktyki administracyjne na tej stronie polegajace na odlaczaniu dyskutantow broniacych braci Kaczynskich w ich inicjatywie oczyszczenia Polski z wrogich moskiewskich elementow. Kilkakrotnie zostalem odlaczony od tej strony i dzis na przyklad moje komentarze na temat takich praktyk zostaly natychmiast rowniez usuniete (bez ostrzezenia).

Wielokrotnie krytykowalem tam postawe pana Andrzeja Szczesniaka za jego pro-moskiewska analize sytuacji energetycznej Polski. Pisalem o koniecznosci dywersyfikacji dostaw energii i potrzebie budowy infrastruktury przy Baltyku celem odbioru cieklego gazu (LNG) z Zachodu. To oczywiscie nie bylo tam mile widziane.Pragne ponownie zwrocic uwage czytelnikom S24 na te Prawice.net (powinno byc "NJET") zeby nie nabierali sie na te nazwe. Sam takze nabralem sie piszac tam ponad rok czasu.

Boguslaw Bob Tejszerski, Sydney (3)

 

Alann

14 czerwca 2018 o 15:26

Tomas Forged .Gdy PIS wygrał pisałem dokładnie że tak to może wyglądać i ku temu idzie . Dariusz Kosiur przyznał mi wtedy całkowicie rację . Przecież tu nie trzeba być żadnym Nostradamem żeby pewne fakty przewidzieć choćby analizując profil psychologiczny syjonistów .

 

grzanek

14 czerwca 2018 o 18:34

Ale jaja. Faktycznie. Z tym że ja bym tak pochopnie Sanhedrynu nie oskarżał. Z tego co pamiętam, to administrator tego serwisu to niezła menda a przy tym pazerny typ. Nieraz usiłował wyłudzić ‚donacje’. Możliwe, że w końcu strzelił focha.


 

Zerknąłem na tego bloga

15 czerwca 2018 o 09:45

Panowie: właściciel prawica.net prowadzi także bloga pod adresem //szczesniak.pl/ – blog jest czynny,żadnego protestu w/s domniemanego zamknięcia prawica.net przez suponowane „czynniki zewnętrzne” tam nie ma, wniosek oczywisty: prawica.net została zamknięta przez właściciela. Widocznie znudziła mu się. (4)


 

Wnioski jakie nasuwają się po lekturze tak opinii osób trzecich jak i mojego doświadczenia są mało optymistyczne dla portalu blogerskiego „neon24.pl”. Otóż jeśli nadal będzie on promował treści opiewające chwałę i cześć Władimira Władimirowicza Putina oraz wielkość i imperialność wspaniałej i jedynie ukochanej Rosji czy Sowieckiego Sojuza to inicjatywę australijskiego polonusa szlag trafi. Szkoda bo kupę kasy na portal wydał, który dodatkowo kosztował go sporo nerwów i rozpraw sądowych z Tomaszem Parolem.


 

Wracając jednak do opowieści agenta królewskiej mości J23 koniecznie trzeba wytłumaczyć dlaczego stary komunistyczny milicjant Borewicz czyli agent J23 stał się agentem królewskiej mości. Nie mógł on zostać agentem jej królewskiej mości bo ten tytuł przysługuje Jamesowi Bondowi czyli agentowi 007. Ale że wybył na wyspy i sprawuje tam funkcję headhuntera dlatego też królewska mość jest nieokreślona. Cały akapit proszę podkreślić za Kobuszewskim – wężykiem.(5)

Pozwalam sobie na wolne żarty kolegi blogera ponieważ i on pozwolił sobie na góralska opowieść bez bacy i maryśki. A cus to za wytrymuśne podśmiechujki z proboszcza pod wezwaniem ruskich agentek – śwarnych dziewuch. Dyć te baby co ich Jedrusiowi podał ksądz syćkie co do jednej mają kartoteki na SB a głupi Jędrek pewnikiem wpadnie jak śliwka w kompot jako TW. Nie jednemu się to przytrafiło nawet Bolkowi.

 

1 https://www.youtube.com/watch?v=O-HaM-KAJLE

2 //macgregor.neon24.pl/post/145520,ruscy-agenci-i-adresy-fajnych-dziewczyn

3 https://www.salon24.pl/u/bobtej/40031,zle-sie-dzieje-na-prawicy-net-stronie-andrzeja-szczesniaka-rze

4 https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/14/faszystowskie-dzialania-prokuratury-w-obronie-syjonizmu/

5 https://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY

KOMENTARZE

 • Autor
  //Otóż jeśli nadal będzie on promował treści opiewające chwałę i cześć Władimira Władimirowicza Putina oraz wielkość i imperialność wspaniałej i jedynie ukochanej Rosji czy Sowieckiego Sojuza//

  No to teraz marsz mądralo na SG i podaj WSZYSTKIE linki do notek spełniających kryteria, o których napisałeś.

  // Aplikowałem na niepoprawnych i tak zostało do dziś.//

  I wszystko jasne :))))))))))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:58:27
  To ass się trafił .Salute. :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:58:27
  Czytając ten komentarz uśmiałem się jak fretka.

  Jak sięgam pamięcią mojej obecności na nowyekran.pl pan Ruszkiewicz przez pierwsze 2 lata miał bardzo ciężko. Przez co najmniej rok szorował piwnice a to tylko dlatego że wdał się w spór z poczytnym blogerem Coryllusem. Ja, błędny rycerz drzemiący pod giewontem dzielnie stanąłem po stronie dzisiejszego admina neon24. Oberwało mi się przy innej okazji srodze od Coryllusa, nawet się umawiałem na solówe koło dworca PKP w Nowym Targu z jednym z jego akolitów. Widać czas leczy rany bo jak przystało na porządnego Izraelitę za Niemców mści się na Palestyńczykach i Polakach. Tak i pan Jarek mści się na mnie za nie prawo-ruso-myślność. Co poradzę, dla mnie kacapia to druga strona medalu syjonizmu. Ustawka Moskwy z Waszyngtonem goni ustawkę. Ludzie szukają alternatywy więc ją dostają i wpadają z deszczu pod rynnę.

  Co do ordynarnego żądania: "marsz na SG"

  Co mi szkodzi - a proszę bardzo:

  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do... (link is external)

  Nawet lubię pana Kosiura za tą jego romantyczną walkę z syjonizmem.

  Pod spodem jadą chłopcy i dziewczęta ostro:

  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487045

  fragment: "Zastanawia mnie tylko dlaczego cieszy się szczególną ochroną właściciela portalu?..."

  Oj w komentarzu groźba kasacji bloga "bez metki", czyżby zawiedziony był prorokiem? Bogu dzięki jest jeszcze właściciel, a to człowiek stateczny.

  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487046

  "Srają w portki . :))) Wostok 2018 . https://repsol.neon24.pl/post/145523,manewry-wostok-2018 (link is external) Salute. "

  Arjanek odpowiedział skromnie a rzeczowo:

  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487049

  "W sumie to jesteście śmieszni:). Neurotyczne reakcje na każde "skrobnięcie" KGB_sty Putina."

  odpowiedź:

  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487084

  A ja się wcale nie dziwię takim Talbotom czy innym za przeproszeniem bezmetki.
  Realia tak się mają że będąc na ich miejscu można się czuć nieswojo a nawet bezsilne.
  Dwa dni temu zakończyło się tegoroczne Wschodnie Forum Ekonomiczne we Władywostoku. https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/analizy/2018-09-14/wschodnie-forum-... (link is external)
  Podczas obrad doszło do wielu zapierających dech w piersiach deklaracji ale to betka. https://www.youtube.com/watch?v=Bzdk8lWc664 (link is external)
  Uwagę wszystkich skupiła nadzwyczajna "bliskość" relacji Rosyjsko-Chińskich. https://www.youtube.com/watch?v=_GgCDMrVCUw (link is external)

  ..

  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487102

  fragment: Евреи - Геноцид Русов
  http://genocid.net/ (link is external)межу-сша-и-шос-идёт-война-на-выживание/
  http://genocid.net/ (link is external)россия-руками-запада-производит-расчистку-оставшихся-от-ельцина-авгиевых-конюшен/

  Świetna foto-reakcja blogera bezmetki: //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487128

  fretka zamyka temat rewelacyjnie:

  Gdzieś tam w Rosji

  https://www.youtube.com/watch?v=S4kSTy82FDs

  Polecam ten filmik satyryczny.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:58:27 Ciąg dalszy
  Mechanizm jest prosty. Sputnik, Russia Today oraz Voice of Europe podają informacje z całego świata i z Polski, odpowiednio przetworzone tak, by pasowały do pro-kremlowskiej wizji rzeczywistości: USA, UE, NATO i Niemcy są złe, w stanie rozkładu i anarchii, Rosja jest stabilna i bezpieczna, chyba że zostanie zaatakowana przez „złych”, dlatego zbroi się, by w razie czego móc się bronić podczas III wojny światowej, która niebawem wybuchnie, a wywołają ją oczywiście Stany Zjednoczone.


  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale

  Wg. powyższego kryterium:
  http://jeznach.neon24.pl/post/145525,sojusz-przeciw-brukseli
  cytat:
  СПУТНИК: Sojusz Polski i Węgier na polu unijnym wydaje się nie do złamania. Czy władze obu krajów łączy sceptyzyzm wobec polityki wspólnotowej? – pyta Leonid Sigan.
 • @norwid 02:50:21
  Norwid...
  Cytowanie "zabiedzonego" z niepoprawnej piaskownicy to szczyt czarnego humoru. To chazarska łajza, która jeszcze nic samodzielnie nie napisała. To taki Sakiewicz tylko 5x głupszy. I do tego kłamie jak bura suka. Został stąd wykopany i teraz ma alergię na NEon. Tutaj od chazarskich trolli wymaga się więcej kwalifikacji i ogłady.

  Reakcję p.Kosiura na głupowtą notkę "bez metki" uważasz za // treści opiewające chwałę i cześć Władimira Władimirowicza Putina oraz wielkość i imperialność wspaniałej i jedynie ukochanej Rosji czy Sowieckiego Sojuza//? No to gratuluję...

  //III wojny światowej, która niebawem wybuchnie, a wywołają ją oczywiście Stany Zjednoczone.//

  Oczywiście, że USA dążą do wywołania wielkiej wojny. Kto tego nie widzi jest ignorantem. Nie trzeba wcale czytać Sputnika, żeby to wiedzieć. Ty oczywiście możesz polegać na żydowskiej propagandzie, twoje prawo. Możesz wierzyć, że Hussajn miał "broń masowego rażenia", Assad gazuje swoich obywateli a Rosjanie biegają po świecie z nowiczokiem :)

  //pan Ruszkiewicz przez pierwsze 2 lata miał bardzo ciężko. Przez co najmniej rok szorował piwnice a to tylko dlatego że wdał się w spór z poczytnym blogerem Coryllusem.//

  Masz kiepską pamięć. Coryllus poszedł sobie bardzo szybko sam gdy zlikwidowałem Areopag i wyśmiałem jego pomysł tworzenia "dynastii Kaczyńskich" zaczynając od Marty Kaczyńskiej. To zwykły pustak przekonany o swojej wielkości.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:54:52
  "Oczywiście, że USA dążą do wywołania wielkiej wojny. Kto tego nie widzi jest ignorantem. Nie trzeba wcale czytać Sputnika, żeby to wiedzieć."

  NATO nie jest zdolne do wywołania wojny z Rosją...

  https://wiadomosci.wp.pl/przesmyk-suwalski-kluczem-do-planow-rosji-putin-wykorzysta-slabosc-nato-6025251129053825a
 • @Talbot 09:18:18
  //NATO nie jest zdolne do wywołania wojny z Rosją...//

  Ale stara się jak może :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:54:52
  Ja tam dobrze pamiętam malkontenckie wypociny Coryllusa na SKOK i Szewczyka który na nowym ekranie publikował. Tyle rzygów z powodu śmierci jego matki na SKOKI to nigdzie indziej nie przeczytałem. I jeszcze potrafił napisać że on tak może długo bo może i będzie niszczył dobre imię skoków. To się Szewczyk wyniósł a popularność Coryllusa radykalnie spadła choć do końca był broniony przez panią profesor Izę Brodacką Falzman. Nie przypisuj sobie czegoś na co miałeś nikły wpływ, szanowny panie adminie. Co do opinii o pustaku to się mogę zgodzić.

  Wracając jednak do ruskiej trolowni.

  Waść chyba nie rozumiesz o co kaman. Żeby sobie uzmysłowić że z poza drzew nie widzisz lasu to prześledź sobie proces aneksji Krymu bez jednego wystrzału. Ukraińcy mieli tak głęboko wpojoną ruską optykę że pomimo stacjonowania ukraińskiego wojska na Krymie zwyczajnie wzięli i wyszli. Jak mawiał Sun tzu - zwycięstwo doskonałe.

  W tej hybrydowej wojnie właśnie o to chodzi. Wy szanowni admini robicie Polakom pranie mózgów, każdą bzdurę przedstawiacie z ruskiej perspektywy. Ot na przykład przeczytany przeze mnie artykuł Jeznacha który jest ordynarną kopią ze sputnika. Czytelnik taki jak ja odbiera to tak: Duda jadąc do USA robi głupoty a Orban jadąc do Rosji jest niezależny, ambitny, przedsiębiorczy, błyskotliwy, odnoszący same sukcesy, radosny i po dobrej stronie mocy.
  No bardziej parszywej w mordę kopanej propagandy być chyba nie może.
 • @norwid 11:35:46
  Zacznijmy od tego, że od kilku lat nie jestem Adminem :)

  Co do Coryllusa to nie przypisuję sobie żadnej zasługi, odszedł sam bo nikt tutaj już go nie chciał czytać, podobnie stało się S24.

  //artykuł Jeznacha który jest ordynarną kopią ze sputnika.//

  Pan Jeznach zawsze informuje skąd jest tekst, który cytuje więc określenie "ordynarny" jest nie na miejscu.

  //Duda jadąc do USA robi głupoty a Orban jadąc do Rosji jest niezależny, ambitny, przedsiębiorczy, błyskotliwy, odnoszący same sukcesy, radosny i po dobrej stronie mocy. //

  Świetnie to ująłeś :) Duda jedzie robić laskę a Orban jedzie robić interesy bo stać go na relatywną niezależność.

  //No bardziej parszywej w mordę kopanej propagandy być chyba nie może.//

  W trosce o twoje zdrowie radzę pisać u Sakiewicza albo Gawriona a NEon omijać szerokim łukiem. Tam znajdziesz wielu przytakiwaczy i odpowiedni dla siebie klimat żydowskiej propagandy. No i jeszcze S24 powinien ci odpowiadać :))
  Ale dopóki jesteś tutaj to staraj się walczyć z tą "w mordę kopaną propagandą" argumentami a nie przysrywaniem. Ale skoro argumentów brak to zostaje przysrywanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:54:52
  chciałbym poruszyć jeszcze jedną sprawę
  autor napisał:
  "Cytowanie "zabiedzonego" z niepoprawnej piaskownicy to szczyt czarnego humoru. To chazarska łajza, która jeszcze nic samodzielnie nie napisała."

  Otóż proszę sobie wyobrazić że neon24.pl ma 3k lajków a niepoprawni.pl ma 11k lajków. Proszę sobie wyobrazić że neon bez wykopowego i tym podobnych lewarowania odwiedzalność ma bardzo bardzo bardzo słabą.
  Dla porównania piwnica w której teraz siedzę na neonie dała mi na chwile obecną 179 odsłon. Ten sam tekst siedzący w piwnicy na niepoprawnych zrobił 810 odsłon i to bez jakiegokolwiek zabiegu z mojej strony. Poza tym niepoprawni nie promowali notki krytykującej ich konkurencje choć aż się prosi żeby tak zrobić, to też pokazuje klasę publicysty.

  Ostatnia rzecz - proszę się zastanowić kiedy powstał nowyekran.pl/neon24 - a piszę tu od samiutkiego początku. Proszę to porównać z datą powstania niepoprawni.pl. Ja bym sobie po takim zestawieniu faktów nie pozwalał na osobiste wycieczki wobec admina który ma ode mnie znacznie lepsze efekty pracy.

  Skąd się bierze tak dramatyczna różnica jakościowo/ilościowa? Odpowiadam - z powodu ruskiego trollowania. Polacy szybko wyczuwają swąd ruskiej onucy i czem prędzej czmychają. Taki los spotkał prawica.net i powoli a nieuchronnie neon24 stacza się w tą stronę.
  Dlatego apeluję - drogi adminie skończ waść z tym ruskim trollingiem bo zabijasz marzenia pana Opary któremu należny się szacunek.
 • @norwid 12:15:31
  "Dla porównania piwnica w której teraz siedzę na neonie dała mi na chwile obecną 179 odsłon"

  Hej :))) Pana tekst jest na stronie głównej, nie w piwnicy.

  Pozdrawiam
 • @norwid 12:15:31
  Brednie.

  //Ja bym sobie po takim zestawieniu faktów nie pozwalał na osobiste wycieczki wobec admina który ma ode mnie znacznie lepsze efekty pracy.//
  Kto niby ma takie efekty? I co ma do tego data powstania niepoprawni.pl?
  Ja tam pisałem zanim jeszcze powstał Nowy Ekran ale to był wtedy normalny portal. Po "zamachu" Gawriona stał się szybko ściekiem "administrowanym" przez żydowskich trolli za pomocą pał.

  //z powodu ruskiego trollowania. Polacy szybko wyczuwają swąd ruskiej onucy i czem prędzej czmychają.//

  To ty też czmychaj i nie zawracaj gitary.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:58:27
  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/145545,co-sie-dzieje-w-niemczech-16-09-2018

  Ruskie wiadomości dla Europejczyków:
  Pisze Karl-Jürgen Müller w portalu https://de.sputniknews.com/:
  Kolejny ruski troll
 • Kloss, Borewicz, Bond, a może Stirlitz...?
  "Wracając jednak do opowieści agenta królewskiej mości J23 koniecznie trzeba wytłumaczyć dlaczego stary komunistyczny milicjant Borewicz czyli agent J23 stał się agentem królewskiej mości. "
  Kloss, Borewicz, Bond, a może Stirlitz...? Wszystko mi się popieprzyło...
  Bo chyba nie Putin ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:58:27
  Kolejny ruski troll Anna Raźny. Standardowo aa pudle SG neonu.

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/145557,wojna-hybrydowa-polskich-wladz-z-polska
 • @norwid 16:27:00
  Twoja notka wisi już na SG ponad 48 godzin i zainteresowała raptem 267 osób... Z czego połowa weszła pewnie przez omyłkę w nadziei, że jakiś wiersz znajdzie.
  Poczytny jesteś gostek :))))
  O ocenach z litości nie wspomnę.

  Staraj się staraj! Może kiedyś dobijesz do 400 :))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:39:54
  Oj tam,oj tam
  Nie każdy przechodził przeszkolenie w WPS-ie
  8-))))))))
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563