Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Rzecz o debilizmie Bundestagu - Ludmiła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Europejskie Imperium Głupoty

W wywiadzie z prof. historii Markiem Chodakiewiczem pt: „Potrzeba strategicznego myślenia” na wstępie czytamy:

 

Wiesława LEWANDOWSKA: – Polscy politycy od dawna pocieszają Polaków i siebie samych, że nikt nam nic nie zrobi, bo z nami jest Ameryka…

Prof. Marek Jan CHODAKIEWICZ: – Ci politycy albo są demagogami, albo są infantylni. Na Stanach Zjednoczonych nie można polegać, bo też są infantylne.To nie jest imperium zła, lecz imperium głupoty. Tak, my, Amerykanie, popełniamy grzech głupoty! (1)

O ile więc to amerykańskie imperium głupoty popełnia kardynalne błędy w polityce zagranicznej o tyle może zawsze ono liczyć na pomoc w swoich ułomnościach ze strony niemieckiego imperium głupoty.

Jak inaczej bowiem potraktować antypolską ustawę 447 przyjętą przez aklamację i podpisaną przez prezydenta USA Donalda Trumpa? W dobie geopolitycznej rozgrywki pomiędzy Chinami a USA antagonizowanie sobie europejskiego państwa które stanowi rdzeń zachodniego płuca jedwabnego szlaku to debilizm pierwszej wody. Właśnie o wyciszaniu tego rodzącego się antagonizmu na jednym z wykładów dla Telewizji Narodowej obszernie opowiadał prof. Chodakiewicz. To właśnie jego zakulisowe działania doprowadziły do wygaszenia żydowskich roszczeń wobec Państwa Polskiego.

Jednakże mleko się rozlało. Publicystyka Michalkiewicza, Gadowskiego i Ewy Kurek skutecznie zniechęciły polskie władze do huraoptymizmu wobec USA. Uświadomiły polskiemu rządowi że elity amerykańskie to krwiopijcy którzy posuną się do dowolnego świństwa wobec swojego sojusznika w imię jednostkowych partykularnych interesów.

Pan Michalkiewicz na spotkaniach ze zwolennikami partii „Wolność” soczyście rozwodził się nad polityką prezydenta Turcji Recepa Erdogana. Mianowicie opisywał jak to wobec problemu mniejszości kurdyjskiej Erdogan z dnia na dzień ocieplił stosunki z Rosją. Oto mąż stanu – nie zrywa stosunków z USA które wspierają kurdyjskich separatystów ale ociepla stosunki z wrogiem USA – Rosją. Nie przyszło mu jednak do głowy że polskie władze przeprowadziły bardzo podobny manewr w ramach Unii Europejskiej. Cóż przecież Polska to „nieszczęśliwy kraj” Co innego Ukraina kraj ogarnięty wojną domową – to kraj ze wszech miar szczęśliwy.

To periodyczne wymiotowanie na własną ojczyznę skutkuje polityczną ślepotą. Jak bowiem nazwać poparcie Polski dla członkostwa Niemiec w projekcie Trójmorza? (2) Z jednej strony jest to wotum nieufności wobec polityki amerykańskiej bowiem Niemcy są gospodarczym wrogiem USA. Z drugie strony zaś Polska nie zrywa żadnych kontaktów z USA. Po prostu polski polityczny majstersztyk! A pan Michalkiewicz jak gazeta wybiórcza tego akurat woli nie widzieć i nie porównywać do polityki Erdogana.

 

Natomiast nie ma takiej pozytywnej rzeczy którą Merkel z Dudą by nie zrobili a której z przytupem nie rozwaliłby Bundestag. Co to za debile tam wysiadują – pojęcia nie mam ale śmiało mogą wtórować politykom amerykańskim. Cóż bowiem oznacza wysłuchanie Krymskiej Rosjanki, obywatelki Ukrainy która gromi Państwo Polskie? Bundestag zdecydował o wydaniu wizy dla pani Ludmiły Kozłowskiej w jak to ujął „interesie narodowym Niemiec”(3) Ta decyzja to działanie przeciwstawne na działania polskich władz które wydaliły Kozłowską z Polski i jako osoba niepożądana zablokowały jej dostęp do strefy Schengen. To już nie tylko Nord stream, polityka migracyjna różni Polskę i Niemcy ale i traktowanie po uważaniu strefy Schengen. Cóż, tylko czekać aż posypią się podobne działania ze strony innych państw wobec działaczy mniejszości tureckiej w Niemczech. Co wtedy zrobi ten nieszczęśliwy niemiecki kraj?

 

Po dłuższym jednak zastanowieniu dochodzę do wniosku że pani Ludmiła Kozłowska musi być zapisana do partii Prawo i Sprawiedliwość albo przynajmniej być jej cichym lecz zagorzałym zwolennikiem. Nic bowiem tak nie mobilizuje pisowskiego elektoratu jak zdrada na rzecz Niemiec, jak plucie jadem w niemieckim parlamencie na Polskę przez osobę która przez przebrzydłe pisiory z Polski została wydalona. I dalej skoro Kozłowska to kryptopisior to i Bundestag jest sojusznikiem PIS w zbliżających się wyborach samorządowych. Lepszego prezentu te szwabskie debile Jarosławowi Kaczyńskiemu zrobić nie mogły.

Niech żyją PISiory!


 

 1. https://wszystkoconajwazniejsze.pl/prof-marek-chodakiewicz-potrzeba-strategicznego-myslenia/

 2. https://www.pch24.pl/jeszcze-trojmorze-czy-juz-mitteleuropa--polska-poparla-wniosek-niemiec-o-udzial-w-inicjatywie,62468,i.html

 3. https://wpolityce.pl/polityka/412008-kozlowska-nadaje-na-polske-w-berlinie

KOMENTARZE

 • Opozycja 2.0
  Czaskoski,ACTA2,Kozłowska,boty Prezydenta A.Dudy
  jprdl
  Z kim tu przegrać
  No z kim

  Palanty

  Koszerną Szechtera sugeruje, że 20 tys. wpisów (boty) w internecie zrujnowało wizerunek prezydenta Komorowskiego. Wychodzi na to, że Komorowski jest botem. Bo sam siebie ośmieszał najbardziej
  To nawet nie jest śmieszne

  ps.

  Napisałem 40 tysięcy tłitów. Każdy zgenerował nie mniej niż 20 wpisów

  PIS -ie !!!!
  Wisicie mi według opowieści D.Wielowieyskiej i Radia ZET
  810 000,00 złotych.
  Wyskakiwać z kasy!
 • @Husky 14:04:39
  DOBREEEE!!
 • @norwid 14:25:45
  No i wszystko jasne!
  ACTA2 jest po to, by zlikwidować boty, które wygrały za Andrzeja Dudę prezydenturę.

  Historia z botami a la GieWu świadczy o pewnym poważnym zjawisku psychospołecznym.
  Ci z PO uważają nadal, że byli i są "the best", nie popełnili żadnych błędów, byli i są kochani przez naród, a władzę stracili nie w wyniku weta wyborcow, lecz tylko spisku. I to straszne, zacofane, katolickie średniowiecze ich pokonało. Te mohery z kruchty
  Jak niewiele trzeba, żeby w Polsce wygrać kampanię prezydencką,
  Wniosek?
  Komorowski przegrał z kserokopiarką


  Jeszcze jedna kadencja, a oni psychicznie się wykończą.
 • @norwid
  Ciągle aktualne: Churchill> Niemców ma się na gardle lub pod butem, trzeciej opcji nie ma..i Niemcy powinno się bez powodu bombardować co 50 lat, inaczej głupieją. Więc najwyższy czas bombardowania profilaktyczne zacząć. Zresztą kozojeby już dają im popalić, a to preludium tego co ich czeka.
 • @kula Lis 67 16:17:30
  Czym się różni Kaczyński od Orbana?
  Orban ma w opozycji jobbik, a Kaczyńskim pojebbik.
  8-)))))))))))
 • @kula Lis 67 16:17:30
  Przypomniał mi się taki dowcip, który doskonale oddaje charakter Polaków:

  – W UE urzędnik pyta Kowalskiego:
  – Czy jest pan Europejczykiem?
  – Nie, jestem Polakiem!
  – Ale przecież urodził się pan na terenie UE.
  – Czy jeśli kura urodzi się w chlewie, to jest świnią.
 • @kula Lis 67 16:17:30
  Eech.. i 2zł wpadło

  https://pbs.twimg.com/media/DnEIRrFW4AAxjJ1.jpg
 • @norwid
  Czego się boi Ludmiła Kozłowska? Prawdy. Zwłaszcza o źródłach finansowania jej interesu.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jMjA4Ni9wLzIwMTgvMDkvMTQvOTgzLzQ3MC8wNGYzNTkyMDQ5NjA0MTRlODNlYjUwMDFjYWFiOWRiOC5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/412248-czego-sie-boi-ludmila-kozlowska-prawdy-o-jej-finansach


  Ps..Obalenie demokratycznie wybranego Polskiego rządu jest w narodowym interesie Niemiec. Brudne pieniądze nie lubią prześwietlania. A co tak naprawdę oni robią? Produkują coś, tworzą, albo jakieś usługi? Przecież to jakaś farsa, udawanie biznesu. Nie mówi się " bo oto się rozchodzi", lecz oto chodzi. Rozchodzą się drogi na rozstajach, a poza tym jak zwykle rzeczowo i dobrze przeprowadzony wywód na temat źródeł finansowania tej pary aferałów. Takie pączkowanie w KRS jest po to by ukryć brudne pieniądze i brudne powiązania, czyli wprost chodzi by zgubić ogon, który zwyczajnie śmierdzi. Wszystko w ruskim powiedzeniu "sekretno nie izwiestno", ciekaw jestem ilu platformiarzy skorumpowali, bo obracali dużą kasą.
 • Debile są wszędzie, ostatnio na salonie24
  Przeczytajcie komenatrze pod tekstem o świetnej bajce dla dzieci Masza i Niedźwiedź, dotąd nie wiedzialam, że jak z wnukiem ogladam i wspólnie się zaśmiewamy to dostajemy podprogowy przekaz, nawet nie zauważyłam czerwonej gwiadzy ani hełmu czołgisty, widać jestem oporna z tymi przekazami https://www.salon24.pl/u/roninn/895002,masza-i-niedzwiedz-czyli-jak-tvp-abc-propaguje-totalitaryzm
 • Biada! Biada! Eurobabilon upada!
  https://pbs.twimg.com/media/DnH2uC4X4AAO9yo.jpg
 • @kula Lis 67 16:17:30
  "Czechy w żadnym przypadku nie opuszczą swoich sojuszników" - zadeklarował premier. Dodał, że nie podoba mu się sytuacja, w której Komisja Europejska prowadzi śledztwo przeciwko Polsce lub Węgrom. "Kto wie, czy na podstawie kłamliwych informacji to samo nie może spotkać Czech" - stwierdził Babisz, który uważa, że nie ma takiego niebezpieczeństwa, dodał jednak, że "ktoś stale szerzy dezinformacje o tym, że jest u nas jakieś zagrożenie demokracji".
  Zdaniem premiera Czechy są aktywne i widoczne w Brukseli. Babisz przypomniał swoje słowa, że Czechy nie przyjmą ani jednego uchodźcy oraz swoje starania o rozwiązanie impasu w Unii dotyczącego kryzysu migracyjnego. Ujawnił też, że podczas jego niedawnej wizyty w Berlinie kanclerz Niemiec Angela Merkel zapytała, czy Czechy nie mogłyby przyjąć kilku nielegalnych migrantów. "Odpowiedziałem, że nie możemy przyjąć ani jednego".
 • @finka 12:06:26
  Idealny przyklad prekazu podprogowego to "Pat i Mat" czyli "Sasiedzi".
  Jak mozna wszystko spiepszyc jednoczesnie nie tracac wiernych widzow?
  Idealna nieustajaca alegoria rzadow koalicji slusznie minionej.
  Wyglada ze tylko dzieki dwom fajtlapom z serialu ludziska oddawali glosy na PO z PSL-em plus przystawki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563