Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojna żydowsko-żydowska nabiera tempa. Obserwując dzisiejsze doniesienia można odnieść wrażenie że niewątpliwie istnieje dwugłos w środowiskach żydów amerykańskich i izraelskich.

Holokaust urojony?

 

Na ołtarzu wielkiej kasiory została złożona religia holokaustu. Swego czasu ówczesny ambasador Izraela w RP Szewah Weiss w wywiadzie telewizyjnym stwierdził że holokaust jest religią. Mamy więc dwie religie żydowskie – dla ortodoksów judaizm i reszty ludzi holokaust.

Dziś obserwujemy bezprecedensowe dziejowe wydarzenie – zgnojenie i zeszmacenie religii holokaustu przez samych żydów. Niepojęte i nieprawdopodobne a wszystko po to aby wycisnąć Naród Polski jak cytrynę za straty 2 Wojny Światowej.

 

Dzisiejsze "Jerusalem Post" podaje: 61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji. (1)

 

Przypominam słowa żydowskiego historyka z Izraela Efraima Zuroffa.

 

"Polacy mogli być odpowiedzialni za śmierć wielu tysięcy Żydów, ale polski aparat państwowy nie został włączony do nazistowskiej machiny ludobójstwa przeciwko Żydom i pod tym względem Polska jest faktycznie wyjątkiem na tle wielu innych krajów w okupowanej przez nazistów Europie".. "Polska była wspólnikiem w Holokauście" jest także nieprawdą, bo "nie było Polski" pod okupacją niemiecką. Polska suwerenność została zlikwidowana, a terytorium kraju zostało objęte przez nazistowskie rządy.”.. "Państwo polskie nie uczestniczyło w Holokauście, ale wielu Polaków uczestniczyło" (2)

 

Co to oznacza dla ustawy izraelskiego Knesetu? Otóż jeśli państwo Izrael kwestionuje oczywiste fakty historyczne podpierając się przy tym retoryką i terminem „holokaustu” kwestionują tym samym autentyczność tego wydarzenia. Dają pełne prawo społeczności międzynarodowej do kwestionowania bestialstwa oprawców, wybielania kolaborantów i zadawania kłamu samym ofiarom – ŻYDOM.

Takiego debilizmu ze strony Izraela się nie spodziewałem. Byłem przekonany że będą prowadzić roztropną grę dyplomatyczną ale oni idą w zaparte. Nawet jeśli pisowska Polska się ugnie przed dyktatem to i tak mleko się rozlało. Jeśli teraz dojdzie do umiędzynarodowienia problemu „polskich obozów zagłady” to tym gorzej dla Izraela. Każdy bowiem zobaczy że Izrael to zwykły oszust i złodziej a prawdę historyczną mają za nic i przeliczają na szekle i petrodolary.

 

Perturbanty

 

Po wyczerpującej rozmowie Marszałka senatu Karczewskiego z panią Ambasador Izraela senat podjął dziś decyzję dołączenia ustawy o IPN do porządku dziennego. Komisje senackie bez poprawek poparły nowelizację ustawy o IPN, która wprowadza kary za przypisywanie odpowiedzialności Polakom m.in. za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką.

Połączone komisje nie zgodziły się na poprawki zaproponowane przez senatora PO Jerzego Federowicza. Odrzuciły też propozycję wykreślenia z ustawy zapisu o "zbrodniach ukraińskich nacjonalistów" i nie zgodziły się na poprawkę senatora Jana Rulewskiego z PO, który chciał, by z noweli ustawy o IPN wycofać karę więzienia, a pozostawić jedynie karę grzywny i karę ograniczenia wolności. (3)

 

Z obiektywną prawdą nie zgadza się również było nie było sympatyk Państwa Polskiego Jonny Daniels. Stwierdził on że „niestety, mamy do czynienia z olbrzymią eskalacją konfliktu. Znów mamy dwie strony, które ze sobą nie rozmawiają i nie chcą siebie słuchać. W polskim Senacie nie zgłoszono żadnych poprawek do ustawy o IPN więc większość w Knesecie odpowiedziała właśnie w taki sposób.” (4)

 

Jak to nie zgłoszono skoro zgłoszono? Wygląda na to że nawet u żydowskich przyjaciół Polski hagada jest ważniejsza niż fakty. I tak na zasadzie równowagi działań pan Daniels przekonuje polskich czytelników portalu „wPolityce” że działania Knesetu są uzasadnione choć na wstępie stwierdza oczywistą nieprawdę że poprawek senackich nie było.

 

Dlaczego Izrael postanowił zamordować własnymi rękoma religię holokaustu którą tworzył przez ponad pół wieku tłumaczy nam w banalny sposób wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
- Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela, w tym ambasador Annę Azari, z protestami przeciwko ustawie reprywatyzacyjnej” (5)

 

Polska duża ustawa reprywatyzacyjna ostro koresponduje z amerykańską Ustawą 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today tj. o obowiązku raportowania nt działań niektórych państw obcych w odniesieniu do majątku ery Holokaustu i powiązanych z tym kwestii –). Została przyjęta przez Senat USA 12 grudnia ub.r. Ustawa czeka jeszcze na podpis prezydenta Trumpa. Jej konsekwencją może być nękanie Polski, aż do czasu gdy się złamie. (6)

 

Łączą się zatem dwie ustawy majątkowe. Ustawa Stanów Zjednoczonych Ameryki i Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku majątków żydowskich istotą klanowego stosowania własności dóbr osób zmarłych bezpotomnie jest kwestia odpowiedzialności za Holokaust Państwa i Narodu Polskiego.

Jeśli zatem Polski Parlament na ordynarne próby wyłudzenia olbrzymich odszkodowań podejmuje skuteczne metody prawne zrozumiałym staje się nerwowość i wściekłość międzynarodówki syjonistycznej. Najsmutniejsze w tym jest to że nasz izraelski sojusznik nie uczynił nic aby Polska otrzymała reparacje wojenne od Niemiec.

 

Epitafium dla Izraela

 

To wszystko jednak jest mało znaczące wobec istnienia państwa Izrael. Czymże bowiem są bezprawne reparacje wojenne od Polski na rzecz Izraela wobec niebezpieczeństwa likwidacji państwa Izrael?

Wygląda na to że żydowskie ośrodki decyzyjne w USA są świadome sytuacji tak Izraela jak i Państwa Polskiego. Nowy minister MON RP stwierdza: "Dobre wieści w sprawie programu Wisła. Uzyskaliśmy niższą cenę oraz przyspieszony termin dostawy. Redukcja kosztów nie ogranicza zakładanych zdolności bojowych systemu. Jesteśmy na dobrej drodze, aby podpisać umowę z końcem pierwszego kwartału 2018 roku". (7)

Co należy rozumieć jako próbę reakcji na konflikt izraelsko-polski. Powtórzę jeszcze raz: jeśli USA traci Polskę na rzecz Niemiec to w niedługim czasie byt państwa Izrael staje pod znakiem zapytania.

Żeby jednak było weselej, na co zwracają uwagę dziennikarze TVPInfo, wygląda na to że Izraelczycy dostali jakieś grube obietnice od Niemców i właśnie dlatego wojna żydowsko - żydowska nabiera rumieńców.

 


 

1 //wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/567849,wiekszosc-w-knesecie-popiera-uznanie-ustawy-o-ipn-za-negowanie-holokaustu.html

2 //norwid.neon24.pl/post/142205,the-last-man-standing-in-the-polish-death-camp

3 //fakty.interia.pl/polska/news-nowelizacja-ustawy-o-ipn-komisje-senackie-za,nId,2516473

4 https://wpolityce.pl/polityka/379304-3-pytania-do-jonnego-danielsa-o-nowym-projekcie-w-knesecie-to-eskalacja-konfliktu-jestem-tym-zalamany-i-niezwykle-zaniepokojony

5 //www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/patryk-jaki-izrael-ma-zastrzezenia-do-ustawy-reprywatyzacyjnej-ambasador-anna-azari-to-spor-dyplomatyczny,12895352/

6 //dzienniknarodowy.pl/prof-chodakiewicz-o-amerykanskiej-ustawie-447-konsekwencja-moze-byc-nekanie-polski-az-czasu-sie-zlamie/

7 //fakty.interia.pl/polska/news-blaszczak-dostawa-systemu-patriot-szybciej-i-taniej,nId,2516525

KOMENTARZE

 • Dzieki Bogu
  że zechciał pomieszać w pustych chazarskich łbach hybryd-dzieci Nemroda z Babilonu.
  Zapalę więc w tej intencji świecę ,nim zajdzie czerwony księżyc.
 • Izrael jest nam winny około 100 mld dolarów !!!
  Dlaczego Izrael od Niemiec dostał kilkadziesiąt mld dolarów za pomordowanych żydów obywateli polskich ? To Polsce się należało odszkodowanie za swoich pomordowanych 3 mln żydów !

  Więc Izrael z procentami jest nam winien około 100 mld dolarów ! i tego się trzymajmy !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 20:54:38
  100/100 Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=mHrW8xy24do
 • Było od powojnia między nami jakieś staus quo z przewagą dla kibuców,
  tu tylko delikatna zasłona milczenia nad żydoaparatem bezpieczeństwa, ogólnie i politycznie rzecz biorąc było jak było, do tej pory, nikomu na świecie nie życzę takiego "przyjaciela" niewdzięcznika, oni naprawdę są przeciw gojom a zwłaszcza Polakom, to nie oni nas a my ich wyciągnęliśmy od Zagłady, to my chcemy się wzorować na ich prawie do nazywania rzeczy po imieniu i nie możemy bo ich prawda już nie będzie tylko ich prawdą.
  Jak miecz Damoklesa wiszą nad nami dolary i euro, forpoczty lichwa dominacji, tu jest problem oraz ten nasz wewnętrzny, bo uleganie brzydkiej babie nie można nazwać odwagą, jest city of london a my mamy strefę wolego żydostwa wokół kibuckiej ambasady, ten kto ustąpi będzie zdrajcą i tu i tam !
 • @ Autor
  "Żeby jednak było weselej, na co zwracają uwagę dziennikarze TVPInfo, wygląda na to że Izraelczycy dostali jakieś grube obietnice od Niemców i właśnie dlatego wojna żydowsko - żydowska nabiera rumieńców."

  Wygląda mi na to, że szkopy mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu:

  1. zmniejszyć prawdopodobieństwo wypłacania reparacji
  2. spowodować, że USA przestanie wspierać projekt Międzymorza, bo kto będzie wspierał projekt, gdzie liderem jest państwo negujące holokaust....

  Znów może być reset i powtórka ze "Smoleńska"

  Oczywiście 5*
 • @Jasiek 22:08:46
  Polin to słowo klucz. Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
 • @Jasiek 22:08:46
  Oj panie Jaśku mam znacznie mocniejsze wnioski ale są one raczej "niepisate". Jedna uwaga - koniec wspierania międzymorza to koniec USA. Polecam wykłady Jacka Bartosiaka szczególnie te dla Akademii Sztuki Wojennej.

  Proszę zwrócić uwagę na ostatnią wypowiedź Putina w czasie wizyty premiera Izraela. Jestem przekonany że izraelski homosowietikus transportowany przez polski "Most" chroniony przez polski GROM widzi tą górę drukowanych eurosów we Frankfurckim EBC i wisi im całkowicie kwestia religii holokaustu. O to właśnie zachodniej Europie się rozchodzi rozmydlić wartości i świętości teokratów tak żeby każdą ludzką istotę można było zrównać ze zwierzętami.
 • @Repsol 22:19:24
  niema śmiacia...

  pozdrawiam
 • @norwid 22:28:36
  "Jedna uwaga - koniec wspierania międzymorza to koniec USA."

  Ale Polski prędzej. Tych resztek co zostały z naszej suwerenności.
  Na USA nie ma kto napaść - chyba, że Meksyk i Kanada ;-DDD To my mamy szkopów za granicą. I Ruskich też - oni zawsze potencjalnie mogą się dogadać...
 • @Jasiek 22:50:23
  Proszę zadać sobie pytanie - dlaczego na Pampelunie nie zadomowili się żydzi i dlaczego po porażce osadnictwa semickiego nastąpiło gwałtowne i konsekwentne osadnictwo chłopa słowiańskiego - szczególnie polskiego?

  Po tej odpowiedzi zrozumie pan że przyszłość Polaków nie będzie zła ale z pewnością może być koszmarna przyszłość Państwa Polskiego czy Narodu Polskiego. Terytorium RP w orbicie: Niemiec, Rosji, USA - każdemu z tych państw daje przewagę w relacjach z Chinami. Właśnie tą grę ex prokura widzimy dziś pod szyldem "polskich obozów zagłady".
 • @norwid 23:00:03
  Czekajmy na Polskiego Cyda . Salut .
 • Autor
  Niestety ale widze te sytuacje w czarnych barwach.Przy uporze Polski sprawa moze trafic do "zydowskiego" trybunalu sprawiedliwosci i mozna spodziewac sie jaki bedzie werdykt-Polska i Polacy sa wpol-winni holokaustowi,maja wyplacic odszkodowanie a terapia tlumaczaca winy Polakow zajma sie media zydowskie i niemieckie w Polsce-czyli wiekszosc aktualnie dzialajacych(media narodowe zostana zabronione a poglady sprzeczne z ta linia historyczna penalizowane)
 • @Nibiru 00:00:53
  Wszystkie ofiary były Polakami . https://www.youtube.com/watch?v=15iRGcB3Gm8
 • @mac 00:06:23
  Nie byłbym tak pesymistyczny. No i co z tego. A czy ten trybunał żydowski, czy Żydowski, jest ponad prawem i logiką?
 • @mac 00:06:23
  Młode pokolenie nie wierzy gadzinówkom:

  https://wpolityce.pl/swiat/379124-wirtualna-moda-na-polske-urbanowicz-w-sieci-wytwornie-gier-nauczyly-sie-opowiadac-o-naszej-historii-wbrew-trendom-politpoprawnego-show-biznesu

  "Atakowanie Polski w mediach i show-biznesie stało się modne – wiemy to nie od dziś. Skutkiem antypolskiej narracji jest błędne przekonanie obecne w zachodnich społeczeństwach, że dzieje naszego kraju to suma klęsk, anachronizmu i politycznego irracjonalizmu. Szczególnie wygodny zdaje się ostatnio wizerunek Polaka żydożercy i akowca kolaboranta. „Polska patologia” należy dziś do najbardziej natrętnych narracji historycznych w świecie rozrywki. Czy wszyscy podążają za tym politpoprawnym trendem? Okazuje się, że wcale nie. Pozytywny, dla odmiany, przykład tego, jak można opowiadać o dziejach naszego narodu, dała ostatnio niejedna seria światowych bestsellerów gier komputerowych wyprodukowanych na Zachodzie"
 • I tak oto klamstwo staje sie istota porzadku tego swiata [Kafka ,,Proces,,]
  Nie sposob nie zgodzic sie ze stwierdzeniem ze Polacy tez uczestniczyli w przesladowaniach zydow. Takie sa niestety odwieczne ,,prawa,, wojny w kazdej zawierusze wojennej powstaja tysiace sytuacji w ktorych nieliczne jednostki w swych doraznych egoistycznych celach kierujac sie checia zysku i nienawiscia uzasadniona i urojona podejmuja dzialania przeciw innym. Jest to niestety regula zachowan wszystkich narodow bo w kazdej ludzkiej zbiorowosci sa cyt [slowa piosenki ] ,,zbrodniarze i oprawcy.,, Te nieliczne jednostki nie moga jednak żutowac na calosciowa ocene narodu w tym wypadku polskiego jako calosci i byc pretekstem do wymuszenia haraczy niewspolmiernych do winy ,ktore dotykaja caly narod bo kluci sie to z elementarnym pojeciem sprawiedliwosci ,tym bardziej ze spolecznosc zydowska wielokrotnie skozystala z zadoscuczynienia w postaci wielu odszkodowan w tym polskich jakie rząd polski wyplacal przed laty na mocy porozumienia miedzy Polska a USA. A polacy jako wiekszosc wrecz zyda pomagali ratrujac im zycie i ginac w tysiacach ze te Nieodwzajemniona pomoc Niewiemy w jakiej czesci elity finansowe zachodu identyfikuja sie z zydami jednak niewatpliwym faktem jest prawda ze osoby pochodzenia zydowskiego sa odpowiedzialne za Holokaust poniewaz Hitler przez caly okresz budowania nazizmu byl finansowany przez bankierow pochodzenia zydowskiego w sytuacji gdy wiadome byly jego cele jakie zdefiniowal w ,,Main Kampf,, Pieniadze na budowe armi szly z bankow zydowskich transzami i bylo wiadome na co sa przeznaczane , wojna byla wiec zalozonym celem ,uczestniczyli wiec oni w twozeniu jej logistycznych podstaw osoby pochodzenia zydowskiego nie mowiac o fizycznej obecnosci zydow na szczytach wladzy w rzadach III Rzeszy [ [Patrz Wall Strett a Hitler] Postawa zydow Amerykanskich ktorzy nie chcieli przyjmowac uciekinierow z europy to kolejny przyklad dzialania zydow przeciw zydą, Dzialania policji zydowskiej i kappo w gettach zydowskich to kolejne odslony sytuacyjnej wrogosci przeciw przedstawiciela wlasnego narodu. Postawa osob pochodzenia zydowskiego w poojennym aparacie terroru to kolejny aspekt uczestnictawa osob pochodzenia zydowskiego w tym negatuywnym bilansie stosunkow polsko zydowskich. W tym chistorycznym kontekscie postawa nielicznych obywateli polskich wystepojacych przeciw mieniu i zyciu zydow staje sie nieistotna w swej skali patologia czlowieczenstwa i nie moze byc argumentem do zniewalania calego narodu Polskiego. Jesli wiec Zydzi chca budowac wspolna przyszlosc jedynym fundamentem moze byc tylko PRAWDA.


  Izraelu Nie bedziesz rozglaszal falszywych wiesci i nie dolozysz reki azeby z niesprawiedliwymi ludzmi swiadczyc na kozysc bezprawia [Ksiega wyjscia 23-1]
 • Prawda ponad wszystko
  Mysle ze w wielosci zydowskich nurtow politycznych ,spolecznych, ,koncepcji religijnych i pogladow wzorem winna byc spolecznosc zydow z Naturei Karta [ Naturei Karta .pl] ktorzy prawde przyjeli jako kredo swych relacji z nie zydami I jesli w przyszlosci zrealizuja sie slowa z drugiego rozdzialu Ksiegi Izajasza to wlasnie ci zydzi ktorzy prawde przyjeli jako wykladnie swych postaw beda wspoltworzyc fundamenty nowej rzeczywistosci nie mozna tego oczekiwac jednak od tych którzy odrzegnuja sie od prawdy ,
 • Podopieczny Sendeckiego
  zasraniec Hadacz stawił się wczoraj, chociaż demonstracja sie nie odbyła. Powiedział jednak swoje kwestie do mikrofonu m.in.jak to Polacy naganiali żydowiętka Niemcom. Służba nie drużba. Płacą i wymagają. Zawód? prowokator.
 • @wercia 17:18:54 - BARDZO PANI DZIĘKUJĘ ZA TĘ UWAGĘ
  Rzeczywiście postawa Andrzeja Hadacza przed ambasadą izraelską w dniu 31 stycznia 2018 wymaga wyjaśnienia. Jeżeli zatelefonuje, to specjalnie dla Pani zapytam go o tę kwestię. Odnoszę wrażenie, że uwierzył propagandzie antypolskiej. To przykre.
  Zapewniam Panią, że jestem polskim patriotą i że to nie ja namawiałem AH do oskarżania Polaków o straszne rzeczy pod ambasadą izraelską.
 • @Eugeniusz Sendecki 02:30:37
  prosze uzywac i propagowac prawidlowej nazwy np. "ustawa o niemieckich obozach smierci", jak juz ktos straszny purysta to neich dodaje "na terenach okupowanych GG", i nie powielac tej zbitki slow, bo teraz to strzelamy se gola:], a i dzieciom sie utrwala, niechaj sie niemcy tlumacza ze to nie niemieckie

  albo niech ktos wymysli cos lepszego bo ja sie nie znam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563