Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Ratujmy kobiety czyli wyznania podręcznej.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielka burza miała miejsce w Polskim Sejmie po 10.01.2018 z powodu odrzucenia obywatelskiego projektu ustawy „Ratujmy Kobiety”

Ratujmy Kobiety

 

Wielka burza miała miejsce w Polskim Sejmie po 10.01.2018 z powodu odrzucenia obywatelskiego projektu ustawy „Ratujmy Kobiety”. Doszło do częściowej dezintegracji totalnej opozycji która nie potrafiła obronić w głosowaniu inicjatywy liberalizującej aborcję.

 

Referując projekt w sejmie tuż przed głosowaniem pani Izabela Nowacka stwierdziła że: „Żołądź to nie jest dąb, jajko to nie jest kura, a płód i zarodek, i zygota, i zlepek komórek nie jest dzieckiem”. Po tych słowach posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska jak i kilka innych osób wstało i wyszło z sali sejmowej. (1) W nagrodę za brak udziału w głosowaniu nieznani sprawcy oblali biuro poselskie pani poseł gnojówką. Przypuszczam że były to osoby popierające mordowanie nienarodzonych dzieci.

 

Słowa pani Nowackiej zasługują na szersze omówienie ponieważ świat skręca dokładnie w stronę przeciwną aniżeli to co sugerowała.

„Polska jest i będzie krajem neutralnym światopoglądowo. Im bardziej politycy, kler i rząd uderzają w prawa kobiet, im bardziej wprowadzają nakazy religijne i przymusy wiary do edukacji i funkcjonowania społeczeństwa, tym silniej to wahadło społeczne odbije w stronę laicyzacji. To już widać po danych - Bez względu na waszą dzisiejszą decyzję nie pozwolimy, żeby polskim państwem rządzili religijni fundamentaliści i gorliwi partyjni wykonawcy poleceń części katolickiej hierarchii. Nigdy nie zgodzimy się na to, by do naszego domu komisarz wchodził przez okno, a spod łóżka wyłaził biskup.” (2)

 

Mocne słowa demonów przeszłości czerwonej zarazy dziś mają się jak pięść do oka. Oto bowiem zachodnia Europa ostro skręca z drogi neutralnej światopoglądowo w stronę islamizacji. Zakazana staje się nie tylko krytyka samej religii Mahometa jako burzyciela porządku publicznego ale nawet wymienianie zamachowców jako zwolenników radykalnego islamu. Mówi się że zamachu dokonał człowiek niezrównoważony psychicznie albo że był pijakiem, broń boże że krzyczał „Allah akbar”.

Lewicowa poprawność polityczna zapędziła laicką Europę w kozi róg. Choć i tu należy z pokorą przyznać że winny jest sam Kościół-Rzymsko-Katolicki.

 

Niezrównany wiek śmierci XX stulecie od narodzenia Chrystusa był czasem dominacji Związku Sowieckiego w Euro-Azji. To ateistyczne imperium posiadało swoje wpływy zarówno w katolickiej Polsce jak i w islamskim Egipcie. Polska broniła się przed sowietyzacją za pomocą wiary katolickiej. Egipt natomiast chronił się przed dominacją syjonistycznego Izraela i USA za pomocą ZSRR. Ciekawie wygląda demografia w tych dwóch krajach od zakończenia 2 Wojny Światowej tj 1945-1999. Polska startuje z poziomu 24 mln a kończy na 38mln ludności. Egipt natomiast z 26 mln zwiększa populację do 92mln ludności.

 

Tak oto w sposób bezsporny widzimy przyczynę islamizacji Unii Europejskiej. Po prostu katolicyzm jest biologicznie nie efektywny. Z tego właśnie powodu rozwinięty cywilizacyjnie zachód na gwałt importuje islam. Staje się on narzędziem do realizacji imperialnych planów stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ – Francji i Wielkiej Brytanii oraz potęgi gospodarczej – Niemieckiej Republiki Federalnej.

 

Laicka Francja, podobno neutralna światopoglądowo do czego tak gorliwie odwoływała się pani Nowacka w swoim przemówieniu, odnotowała ostatnio spadek populacji. (3) "To zła passa czy koniec epoki? Wyjątkowa dynamika przyrostu naturalnego, która była wyróżnikiem Francji, wydaje się już przeszłością. Obraz, który wyłania się z danych francuskiego instytutu statystycznego INSEE, ma ciemne barwy" czytamy w "Le Monde".

Nieprawdopodobna sytuacja - Francja która najwięcej korzystała z polityki rolnej EU drenując budżet Wspólnoty Europejskiej, Francja która polityką ekonomiczną i gospodarczą okradała środkową Europę z efektów jej pracy, wreszcie Francja która zadłużała się na potęgę aby finansować swą pro demograficzną socjalną politykę – To ona właśnie zaczyna wymierać.

Na nic zdał się import islamu, na nic okradanie Niemiec czy krajów Środkowej Europy. „Nic to” jak mawiał Wołodyjowski a statystyka jest nieubłagalna.

 

Dziś możemy dowiedzieć się że Francja zamierza zmienić swą politykę wobec migrantów.(4) "Francja powinna przyjmować uchodźców, ale nie może przyjąć wszystkich migrantów ekonomicznych" stwierdził szef MSW Gerard Collomb. Francuskie elity zaczynają dostrzegać że import nierobów i dzieciorobów działa destrukcyjnie na morale białej Francji. Do tego stopnia destrukcyjnie że zniechęca to do efektywnej pracy rdzeń społeczeństwa czyli klasę średnią. To zaś grozi anarchią i nieodwracalnym upadkiem państwa. Sny o potędze należy zatem schować do szuflady i zacząć szanować inne kraje europejskie.

 

Problem demograficznego regresu krajów uprzemysłowionych wynika z kilku powodów.

Wypunktować należy czynniki środowiskowe:

1 Toksyczne szczepienia upośledzające dzieci a w szczególności ich system immunologiczny i neurologiczny

2 Toksyczne konserwanty, wzmacniacze smaku, barwniki w żywności które niszczą biocenozę przewodu pokarmowego.

3 Toksyczna chemia gospodarcza i leki syntetyczne pogarszające zdolności prokreacyjne.

3 Fluoryzacja wody wywołująca otępienie umysłowe a w konsekwencji niszcząca relacje międzypokoleniowe.

4 Smog elektromagnetyczny, mikrofalowy uszkadzający komórki jajowe jak i plemniki.

 

Oraz czynniki społeczne:

1 Medialna demoralizacja społeczeństwa poprzez promocję zboczeń.

2 Systemowe zaniżanie poziomu edukacji na wszystkich szczeblach co promuje bezwolnych wykonawców liberalnej elity a w konsekwencji zabija męskie libido. (tzw Europa wykastrowana)

3 Niesprawiedliwa polityka socjalna która penalizuje pracę a wywyższa nieróbstwo. (finansowanie południowych imigrantów)

4 Ubezpieczenia społeczne które rozrywają więzy międzypokoleniowe i promują bezdzietność.

 

Oraz najważniejszy z czynników społecznych

5 LEWICOWY SOCJALISTYCZNY POKÓJ. Opisany i sprawdzony wielokrotnie eksperyment Calhouna „Mysia Utopia” (5) w sposób dobitny opisuje ateistyczne socjalistyczne społeczeństwo Europy.

 

Wyznania podręcznej

 

Świat już jest tak zbudowany że jeśli rodzą się problemy pojawiają się osoby które chcą im zaradzić. Zwierciadłem współczesności i jej wyzwań jest kultura i jej emanacje jak literatura i film.

Co prawda „Opowieść podręcznej” (6) powieść autorstwa Margaret Atwood wydana w 1985 w Toronto była sprzeciwem wobec polityki Ronalda Reagana i miała na celu obronę emancypacji kobiet ale jednocześnie jako żywo dotknęła przyczyn i konsekwencji depopulacji zachodniej cywilizacji.

Ponad 30 lat później MGM Television wyprodukowała serial pod tym samym tytułem (7) ale wymowa tego dzieła filmowego w moim odczuciu jest dokładnie odwrotna aniżeli zamierzenia autorki powieści.

Przyczyny depopulacji w tym serialu zostały przedstawione w 1 odcinku - słowami ciotki Lidii (Ann Dowd) 16 minuta:

 

Ksiądz, lekarz i gej – wszystko splugawili. Zanieczyszczali powietrze chemikaliami, promieniowaniem i truciznami. Bóg zesłał szczególną zarazę – bezpłodność. Robiło się coraz gorzej, antykoncepcja, pigułki dzień po, zabójstwa dzieci żeby tylko mogli mieć te swoje orgie. To były złe kobiety, znaczy dziwki. Za to wy, jesteście szczególne. Płodność to dar od samego Boga. Zostałyście nietknięte z powodów biblijnych. Jak Bila służyła Racheli tak wy będziecie służyć komendantom wiernych.”

 

Mnie osobiście zastanawiało dlaczego ciotka Lidia przez cały 1 sezon do podbudowy swojego działania nie użyła ani razu Nowego Testamentu. Jednocześnie internetowe opisy tego serialu mówią o budowaniu w USA sekty „pseudo-chrześcijańskiej”. Przecież odwołania wyłącznie starotestamentowe są wyrazem mozaistycznego charakteru owej sekty rządzącej największą potęgą obecnego świata. Wniosek niemożliwy do wyrażenia w politpoprawnych mediach – w USA władzę sprawują ortodoksyjni żydzi którzy pozostałym tzw gojom zrobili piekło na ziemi.

 

To jednak nie wszystko, serial „Opowieść podręcznej” który jest symboliczną antytezą powieści pod tym samym tytułem wcale nie ma wymowy antyżydowskiej. W mojej ocenie nie jest nawet próbą deprecjonowania Starego Testamentu. Jest sygnałem do jakich działań może posunąć się zorganizowana grupa w akcie desperacji. Wtedy gdy materializm zabija duchowość czego konsekwencją jest depopulacja, czynniki władzy zmuszone do podtrzymania istnienia państwa posuwają się do działań bezwzględnych. Wszystko dotyczące praw kobiet co dziś wydaje się nam normalne i bezdyskusyjne w niedalekiej przyszłości może być zakwestionowane. Jest to jednocześnie najłagodniejszy scenariusz walki z depopulacją. Dowiadujemy się o tym w 9 odcinku serialu kiedy to do ośrodka „prokreacyjnego” przybywa pani Ambasador Meksyku.

Główna bohaterka, (Freda / June Osborne) chodząca macica, ma szanse opowiedzieć gościowi o swoich dramatach. Tytułowe wyznania podręcznej o gwałtach, okaleczeniach innych surogatek, odbieraniu dzieci, mordowaniu nieposłusznych i więzieniu na jakie jest skazywana. Wszystko zostało przez panią ambasador skwitowane jednym zdaniem. „ Przez 7lat w jednym z dużych miast Meksyku nie urodziło się ani jedno dziecko”. Tak, tak - w katolickim liberalnym Meksyku gdzie rządzą masoni a biskup nie wyłazi spod łóżka.

 

Wyobraźmy sobie zatem konsekwencje takiej sytuacji kraju neutralnego światopoglądowo, w takim raju dla kobiet o którym marzy sobie pani Izabela Nowacka. Jaki jest sens życia tych ludzi? Sens pracy? Czy jest sens chronić broń atomową w takich potęgach jak USA/Rosja/Chiny? Kto dokona niezbędnych działań aby uchronić ziemię przed atomową wojną o.. dzieci? Pewnie zaś wszyscy będą się oglądać na żydów i oskarżać ich o całe zło tego świata.

 

Jeśli ktoś wyobraża sobie że „Opowieść podręcznej” to tylko Science Fiction a depopulacyjny problem go pośrednio nie dotyczy niech poczyta sobie ile dzieci z błahych powodów odebrano Polakom w Niemczech, Norwegi i Szwecji.

 

 

1 https://dorzeczy.pl/kraj/52718/Poslanka-Nowoczesnej-Nigdy-nie-uznam-ze-3-miesieczny-plod-nie-jest-dzieckiem.html

2 https://wp.tv/i,nowacka-o-liberalizacji-aborcji-nie-zgodzimy-sie-by-biskup-wychodzil-nam-spod-lozka,mid,2013087,cid,4051,klip.html?ticaid=61a9f4

3 //www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/le-monde-liczba-urodzen-spada,-czy-to-koniec-francuskiego-wyjatku-,22228541253

4 //www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/francuzi-chca-ograniczyc-naplyw-imigrantow-nie-mozemy-przyjac-wszystkich-migrantow-ekonomicznych,22211422294

5 https://www.youtube.com/watch?v=dA09IcFpRQU

6 https://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9B%C4%87_podr%C4%99cznej

7 https://pl.wikipedia.org/wiki/Opowie%C5%9B%C4%87_podr%C4%99cznej_(serial_telewizyjny)

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/wp-content/uploads/2016/10/safe_image.jpg
 • Moja odpowiedz lekarzowi [ lekarzą] na ich źądania KOMU SLUZYCIE
  z feceboka Panie Krzysztofie Poczatkiem konfliktu byly jak wiemy zadania placowe mlodych lekarzy .W chwili obecnej Zadania poszly daleji postuluje sie zwiekszenia nakladow na medycyne w budrzecie panstwa, Wszystkie kwestie poboczne tego konfliktu i ruzne przepychanki i wzajemne oskarzenia sa drugorzednym akcentem tego sporu. Niewiem czy pan wie ale strukturalnie medycyna staje sie jednym z elementow wladzy i realizuje model ktory docelowo bedzie oparty o system przymusu i medycznego terroru [patrz Maciej giertych ,,Plany dobrych niemcow ,,-..szpitale beda wiezieniami.. patrz tez art Dr Glublock,,Jak medycyna zycia staje sie medycyna smierci,, oraz art lekarze czy Sprzedawcy Procedor,,. Zdaje sobie sprawe przecietny lekarz nic niema do powiedzenia na temat ram prawnych jakie sa tworzone i narzucane srodowisku lekarskiemu przez wladze a czesto nawet przez strukturyzupelnie obce ktore kontroluja w skal;i globalnej narodowe systemy zdrowia Osobiscie nie chce nawet wchodzic w szczeguly tych sytuacji chodzi mi o generalia interesuje mnie skutecznosc systemu opieki zdrowotnej i z tego co do tej pory w zyciu zrozumialem,stan zdrowia spoleczenstwa nie jest zalezny od nakladow na medycyne . Dobra ilustracja tego jest postawa lekarza medycyny akademickie ktory jako chirurg kardiolog przez 25 lat pracy wykonal ok 5 tys operacji na ukladzie kwrionosnymciag dalszy - w najlepiej wyposarzonych szpitalach [ patrz art Prawdziwa przyczyna chorob Serca,, wolne media net] o olbrzymich budzetach by po latach dojsc do wniosku ze cala ta droga i nasycona technika medycyna to droga donikad Porzucilprace wybitnego chirurga by zeczywiscie pomagac ludzia jako specjalista od zapobiegania glownie poprzez zywienie . Ten przyklad pokazuje ze srodki finansowenie nie sa decydujacym czynnnikiem decydujacym o zdrowiu spoleczenstwa. Zrozumiale jest ze Kazdy czlowiek ma swoje cele zyciowe tak samo jak lekarze i chce je jak najszybciej zrealizowac, jednak nie moze to byc realizowane w oderwaniu od kontekstu spolecznego,W Polsce spoleczenstwo nie zyje na wysokim poziomie a mozna smialo powiedziec ze stan zdrowia polakow zalezy rowniez od mozliwosci finansowych w tym kontekscie wygurowane ambicje lekarzyw relacji z tym spoleczenstwem staja sie nieetyczne i demoralizujace dlatego tez urzyle pojecia ,,oligarchia medyczna,,. Owszem na tzw zachodzie place lekarzy sa bardzo wysokie ale wynika toz tegoze korporacyjny system wladzymusial skorumpowac lekarzy i uzyskac w ten sposob ich milczenie bo cele tych korporacji powiazanych z nieoficjalnymi strukturami wkadzy i celami ktore sa ukrywane przed spoleczenstwem z leczenie w wielu obszarach medycyny nie maja nic wspolnego. W tym kontekscie kiedy juz wiemy ze medycyna akademicka realizuje nieetyczne celet elitt ym bardziejzadania placowe winny wykazywac sprawiedliwy umiar nie moga byc oderwane od calosci jaka jest spoleczenstwo ,rownierz dlatego ze nastepuje wyalienowanie tej grupy zawodowe ze spoleczenstwa i w ten sposob w tej grupie zawodowej powstaja przeslanki dodzialan nieetycznych. To tak w skrucie Dlatego wlasnie ze mialem osobiste doswiadczenie ze znajomym chorym na raka zamiescilem te notke o zarobkach specjalistow lekarzy bo sytuacja zarobiania 7 tys zlotych we 3,5 godziny w mej ocenie jest bulwersujaca nieetyczna i nie do przyj,ecia bo czy lekarze sa bardziej wartosciowym gatunkiem polakow ze nalezy sie im statystycznie kilkakrotnie wiecej Przeciez ta milczaca okradana systemowo wiekszosc pracuje na sluzbe zdrowia by tez kozystac z jej mozliwosci a nie po to by wiekszosc srodkow przejadaly uprzjelowane grupy zawodowe

  Kilka dni temu zawozilem do,, specjalisty,, chorego wizyta trwala niecale 15 minut ,,specjalista wziol 300 zl bylo 23 pacjentow w ciagu niecalych 4 godzin w jednym dniu zarobil ten lekarz 7 tys zlotych I mowia ze oligarchia jest w Rosji jaki to rodzajwiedzy tajemnej posiada ten osobnik ,ten pacjent ma raka i jest coraz gorzej a taki do ostatniej chwili go okrada z ostatnich pieniedz na zycie [ patrz art ,, Przerazajaca Inkwizycja Medyczna ,,] ...Zobacz więcej
  .
 • W USA lekarze sa calkowicie przekupieni przez szatana.Kasa wrecz
  niewyobrazalna. Znam malzenstwo 2 polskich lekarzy, znajomych w USA, emigrantow jak ja. Nie pisze o specjalnosci, o miescie gdzie mieszkaja. Ludzie w srednim wieku. Milionerzy. Dom wartosci kilku milionow $, drugi dom w Kaliforni gdzie cieplo, bryki najnowsze i najdrozsze. W Nowym Yorku apartament za $2mln z widokiem na morze, gdzie sam parking na samochod w tym bloku kosztuje $30K rocznie, co wykupili. Jada tam kilka razy do roku na jakis slawny koncert. W Polsce inwestycje na wszelki wypadek w kilku dziedzinach. Zabezpieczenie finansowe na 100% na pokolenia. A co na to dusza? Jak mozna zapisywac leki co maja wieksze skutki uboczne niz choroba, ktora sie leczy? Ci lekarze maja wytlumaczenie dla sumienia: Tak komputer kazal, wytyczne rzadowe, nie moglem inaczej.
 • @ staszek kieliszek
  Ten tekst napisalem na fejsbuku jako komentarz do artykulu o protestach mlodych lekarzy. ktory zamiescil lekarz ..wyobraz sobie napisal ze niczego nie rozumie z tego co napisalem a wklejke o zarobkach skasowal twierdzac ze nie na temat . jego znajomy zafturowal mu twierdzac ze sie usmial i ,,cyt ,,ubawil sie jak pszczol,, ,,,no i ten prostacki jezyk,, by w koncu ten lekarz mogl stwierdzic stwierdzic ze niewie o co mi chodzi w tym co napisalem w tym myslotoku, czy ty podzielasz rownierz zdanie ze tekst jest malo zrozumialy bo raczej z tego co napisales wynika ze rozumiesz pszeslanki tego co napisalem . Zawsze myslalem ze to srodowisko ogarnia wiecej niz przecietny kowalskia tu maszpisze ktos ze jestem niekomunikatywny.
 • @jan 09:28:06
  Lekarze w USA to prostytutki uczuciowe.Nie maja grzechu jak kogos truja bo tak im rzad kazal a oni nie moga nic zrobic bo prace straca.Fajne wytlumaczenie.Jak kapo w Oswiecimiu.Dlatego tez nie chodze juz do lekarzy, ( mam 70 lat) , lecze sie z internetu i Wam tez radze.Nauczcie sie o swojej chorobie a tych chciwcow o kase olac.Nie wylecza Was z niczego ale Was ozstzyga z kasy.
 • @ styaszek kieliszek
  Sam ocen fecebok - janusz szumowski. Twoja odpowiiedz tez wrzuce to istotny dowod zaprzedania sie szatanowi
 • @jan 10:32:47
  Czy kwestia aborcji jest faktycznie absolutnie nierozwiązywalna?

  Pozornie tak:

  Przyjmując za dogmat świętość życia (priorytet ochrony życia istoty nienarodzonej) skazujemy kobietę na pozycję biernego inkubatora, któremu nie wolno krzywdzić nienarodzonego, choćby jej samej działo się źle.

  Przyjmując natomiast za założenie wolną wolę matki pozbawiamy dziecko, które jest w jej łonie, jakiejkolwiek ochrony prawnej.

  Wierzący powie: życie pochodzi od Boga, mi zostało tylko ono powierzone, nie wolno mi niczego z nim zrobić. Więc taki musi być fundament porządku wiernych.

  Liberał powie: Skoro Stwórca chciał, by organizm nienarodzony przez 3 miesiące rozwijał się w łonie matki i by w tym czasie dla nikogo innego nie był widoczny (także dla mężczyzn), powinniśmy pozostawić matkom tę kwestię. Więc taki musi być fundament porządku liberalnego. Dopuszczalność aborcji do 3 m-ca życia.

  Między tymi dwoma porządkami nie ma kompromisu, gdyż się one wzajemnie one wykluczają.

  Ewentualnie można co najwyżej przyjąć do wiadomości, że istnieją dwa porządki cywilizacyjne: katolicki i liberalny i powiązać to z dobrowolnym akcesem, tak aby każdy wiedział, z przedstawicielem jakiego porządku cywilizacyjnego wchodzi w relacje, jeśli oczywiście chce z nim w te relacje wejść.

  Bo coś mi się wydaje, ze polskie kobiety bardzo chcą stać w rozkroku: mieć prawo do aborcji (porządek liberalny) i jednocześnie być objęte bardzo silną ochroną siebie jako kobiety, wynikającą z porządku katolickiego (jedyna tak naprawdę sfera kultury w relacjach międzyludzkich w naszej szerokości geograficznej i żadne molestunki popełniane przez ksieży tego jeszcze nie zmieniły, póki co) - jak choćby postulowany w akcji @metoo purytanizm jako punkt wyjścia relacji damsko-męskich.
 • @autor
  Rozumiem argument, że prawo nie powinno dopuszczać czegoś, co ("być może") jest złem, czyli mordowania życia.

  Dlatego chyba najlepszym (na tę chwilę) rozwiązaniem jest pozostawienie tej sprawy nieuregulowanej (brak karalności zabiegów aborcji, ale jednocześnie brak stwierdzenia expressis verbis jej dopuszczalności).

  Niech każdy (lekarz, kobieta, ojciec) sam dźwiga na sobie brzemię odpowiedzialności za nienarodzone istoty.

  Lepsze to, niż dwulicowość: moralnie jesteśmy cacy (w prawie zakazujemy aborcji), ale podziemie aborcyjne (ponoć) nadal kwitnie.

  Bo PRAWO wymaga powagi: za zakazem musi iść sankcja. A u nas nie idzie. A nie wolno nikomu działać tak, by narażać przepis prawny na pośmiewisko.

  Skoro nie jesteśmy w stanie wyegzekwować sankcji, nie rzucajmy się z motyką na słońce. Skoro Kościół po 45 r. nie był w stanie mieć wpływu na rzeczywistość polityczną, zagrał na wycofanie się. I wygrał w ten sposób.

  Podobnie jest z odszkodowaniami za II w. św. i za Katyń.

  Nigdy przenigdy nie wolno się ich zrzec, bo to żywotny interes naszego narodu i kuluarowo trzeba działać zgodnie z "post-alianckimi" trendami, postulującymi naprawienie zła i te trendy wspierać ze wszechmiar.

  Ale podnieść te kwestie można dopiero wtedy, gdy czas ku temu nadejdzie. Bo w przeciwnym razie będzie śmiech i niepowaga.... podobnie jak to przez ostatnie 27 lat miało miejsce wobec ochrony nienarodzonych.

  Co do ratowania kobiet: zawsze bliższy mi będzie postulat ratowania nienarodzonych. Pomijając ewidentny przypadek gwałtu (a gwałtu nieletniej już w szczególności), należy stwierdzić, że większość niechcianych ciąż to jednak przyzwolenie na seks ze strony kobiety. A konsekwencje trzeba ponosić. Przy normalnym facecie te konsekwencje ponoszą obie strony...
 • @staszek kieliszek 10:21:47 Wziąć swoje zdrowie we własne ręce, ale...
  ... co w przypadkach nagłych, wypadkach ?
 • @maharaja 08:49:47 Wolnościowe pojmowanie o tu:
  http://www.thedailybell.com/news-analysis/six-best-ways-to-raise-freedom-loving-kids/

  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.thedailybell.com/news-analysis/six-best-ways-to-raise-freedom-loving-kids/

  Czyli o tym jak to dziecko jest przymuszane do przyjścia na świat i dlaczego i kto za to i jak odpowiada

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563