Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Adolf Kudliński Odezwa do prezydenta Dudy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wypadki chodzą po ludziach a nieszczęścia parami. Rządowe parami wielu par.

 

Opublikowany 11 grudnia 2015

Stenogram, czas od: 6.30min

 

A teraz najważniejsza rzecz. Powinienem to powiedzieć.

 

Pan jako prezydent, Minister Sprawiedliwości, Pani Premier i Naczelnik Kaczyński staliście się celem. Staliście się celem finansjery międzynarodowej jak również oligarchów pochodzenia polskiego.

 

Dlatego Panie Prezydencie ochronę którą Pan zmienił na inną winien Pan zweryfikować. To samo tyczy się do Naczelnika Kaczyńskiego. Tych dwóch bubków co pilnuje Pana Naczelnika Kaczyńskiego powinno być zmienionych.

 

Pamiętajcie że Wy jesteście teraz tymi którzy rozgrywają teraz cała partię w Polsce. Wystąpiliście praktycznie przeciwko ludziom którzy nie mają skrupułów. Ludziom tym samym co zlikwidowali naszą elitę polityczną. Dlatego bardzo proszę Panie Prezydencie o wzięcie moich słów pod uwagę. To znaczy wzmocnić Pana ochronę, Naczelnika Kaczyńskiego, Ministra Ziobry i Pani Premier Szydło.

 

To są główne osoby które ciągną cały ten kram. Jeżeli to zrobicie to przetrwamy. Jeżeli nie zrobicie to pogłębimy Polskę w takiej stagnacji jakiej świat nie widział. Dziękuję.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BDWEL5mMQwA

 

 

Październik 2016

 

Znany preppers Adolf Kudliński – skazany

 

Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński (pierwszy polski preppers) tzw. leśne dziadki – został skazany wyrokiem sądu za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok 3 lat pozbawienia wolności i 18 tys. zł kary pieniężnej.

Podczas rozprawy zgodnie twierdzili, że wszyscy posiadali broń w celach samoobrony i szkoleniowych. W większości byli to starsi ludzie pamiętający jeszcze czasy II WŚ i jedynie chcący walczyć o ojczyznę w razie napaści. W jego sprawie toczy się jeszcze postępowanie dot. zbierania środków na zakup broni i amunicji – jest zmuszony zawiesić nagrywanie nowych filmów na YouTube. Napisał też list do kancelarii Prezydenta RP w sprawie ułaskawienia, lecz nie otrzymał jeszcze pozytywnej odpowiedzi (brak decyzji).

 

//wolna-polska.pl/wiadomosci/znany-preppers-adolf-kudlinski-skazany-2016-11

 

 

 

Luty 2017

 

Wypadek kolumny z Beatą Szydło. Nowe informacje o stanie oficerów BOR

 

W piątkowym wypadku rządowej limuzyny w Oświęcimiu poszkodowane zostały trzy osoby - premier Beata Szydło i dwóch funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Ciężej ranny oficer jeszcze nocą śmigłowcem zostanie przetransportowany do szpitala w Warszawie - dowiedziała się PAP od wicedyrektora szpitala w Oświęcimiu Andrzeja Jakubowskiego.//fakty.interia.pl/polska/news-wypadek-kolumny-z-beata-szydlo-nowe-informacje-o-stanie-ofic,nId,2351007

 

Konkluzje.

 

Odezwa starego legionisty ciągle aktualna. Niesłuchający Naczelnik zamiast wesprzeć działania prepersa zwyczajnie wystawia się na niebezpieczeństwo. No cóż, prawo do posiadania broni dla zwykłych polskich obywateli musi być reglamentowane, Naród Polski – rozbrojony... EH!

 

Na własne życzenie..

 

.. ducha gasicie i siebie na śmierć wystawiacie.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 67 komentarze: 563