Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Brawo tarnowska Młodzież Wszechpolska!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Środowe spotkanie szefa PO z mieszkańcami Tarnowa zostało zakłócone, gdy grupa osób wtargnęła na salę i głośnymi okrzykami przerwała przemowę Schetyny.

Przeciwnicy Platformy krzyczeli m.in: "Raz dwa trzy, niemieckie psy", "To, co chcecie w parlamencie, macie właśnie w tym momencie".

Przepiękne nazywanie rzeczy po imieniu. Bo przecież PO czyli Pruska Ofensywa to:

FOLKS-DOJ-CZE!!

FOLKS-DOJ-CZE!!

FOLKS-DOJ-CZE!!

FOLKS-DOJ-CZE!!

FOLKS-DOJ-CZE!!

FOLKS-DOJ-CZE!!Zespół muzyczny "raz dwa trzy" swego czasu śpiewał: "nazywaj rzeczy po imieniu a zmienią się w oka mgnieniu" https://www.youtube.com/watch?v=3x_5eZjlrsE

Nasza wspaniała Młodzież Wszechpolska wzięła sobie do serca słowa piosenki i chwała im za to. To jest lepsze i szybciej trafia do ludzi jak setki debat politycznych w telewizorach. To jest mocniejsze przesłanie niż wszelakie apele Kaczyńskiego do opozycji.

Tak trzymać młodzi wspaniali Wszechpolacy!
Brawa i szacunek za tarnowską akcję.


https://www.youtube.com/watch?v=WcW0qg1XlJw
//fakty.interia.pl/polska/news-schetyna-zwyzywany-dwom-poslom-pis-zniszczono-biuro-apeluje-,nId,2339807
 

KOMENTARZE

 • @@-
  Kur... , co bredzisz ... tak ci spieszno do demolki .
 • Tak trzymać
  młodzi wspaniali Wszechpolacy!
 • @Husky 17:26:51
  A co ty masz z Polską wspólnego chłopie ...
 • Tak ma być!
  Brawo!5*
 • @fabi 17:35:20
  Tak trzymać
  młodzi wspaniali Wszechpolacy!
 • Wspaniali polscy patrioci zakłócili spotkanie PO
  Wspaniali polscy patrioci wymalowali dwom p-osłom PiS biura na kolor bardziej im odpowiedni.
  Wspaniali polscy patrioci blokowali wjazd "zwykłego posła" na Wawel.
  Wspaniali polscy patrioci blokowali posłom PiS próbującym uciekać z sejmu.
  Wszystko to w imię patriotyzmu, nie dajcie jednak tym "patriotom" noży, bo będziemy mieli nadprodukcję baraniny.
 • @Zawisza Niebieski 20:06:03
  Słuchaj, przecież jak my się wszyscy pozabijamy,
  to my wszyscy będziemy nieżywi 8-)))
 • @fabi 17:21:53
  A czemu nie krzyczeli na pisuarowców szabes- goje, szabes - goje!!!!
  MW stała się taka pro- usraelska, a rozbiorów okupanci dokonali razem z folds-doj-czami przy pomocy zainstalowanych tu szpiegów. Oj siły odpowiednie sterują tymi chłopakami, mafia złodziejska wie jak ochraniać prawdziwych złodziei i okupantów.
  Twarz ma dwie strony jedna niebieska - druga czarna i po obu policzkach trza walić.
 • @Husky 20:31:00
  W związku z powyższym wybacz, że nie wyrażam radości, jak się kandydaci na baraninę gdzieś pojawiają. I wspominając wspaniałego gawędziarza Jerzego Waldorffa, również nie cieszy mnie "ten zwierzyniec, co się tam żre na wiejskiej". Całkowicie świadomy jestem, że urządzanie burd politycznych to przykrywka do kosmicznego zadłużania kraju, dla nieudaczności rządów "zwykłego posła", dla rządów PiSiewiczów, dla niebotycznego kumoterstwa. Dziś Kurski płakał, że mu na PiSTV nie starcza.
 • @Wrzodak Z. 20:44:50
  Masz rację , piszesz czasami długie wywody bo nic nie jest takie proste i oczywiste .
  Ja chcę tylko powiedzieć ..abyśmy się na siebie nie napuszczali bo możemy tylko stracić . A kto wie jakie plany mają w stosunku do nas właśnie ci zakulisowi .
 • @Wrzodak Z. 20:44:50
  Dziwi się Pan ?. http://static.prsa.pl/images/f262b926-26f2-4d3f-8831-43f045250da0.jpg
 • @Katana 21:40:18
  Tylko Polaków . 100/100 Pozdrawiam.
 • @Wrzodak Z. 20:44:50
  Młodzież Wszechpolska została utworzona w Poznaniu 2 grudnia 1989 z inicjatywy m.in. Romana Giertycha.
  Organizacja była uważana za młodzieżowe zaplecze Ligi Polskich Rodzin i była przez tę partię wspierana. Wsparcie owo widoczne było podczas wyborów parlamentarnych w 2005, gdy przewodniczący LPR zastępował członkami Młodzieży Wszechpolskiej niektórych działaczy Ligi Polskich Rodzin na listach wyborczych do Sejmu. Oprócz Romana Giertycha parlamentarzystami zostają: Wojciech Wierzejski, Piotr Ślusarczyk, Radosław Parda, Krzysztof Bosak, Bogusław Sobczak, Szymon Pawłowski, Rafał Wiechecki, Daniel Pawłowiec, Przemysław Andrejuk, Marek Kawa i Arnold Masin
 • @Katana 21:40:18
  ,,Aż tak całkiem bezczelnie nie mogą nas wymordować.,,

  Spokojnie ... oni nas nie zamordują ..tu właśnie chodzi byśmy się sami po zabijali .
 • @Zawisza Niebieski 20:57:25
  Zawiszo !!!!
  A walnij ty pięścią w stół, zorganizuj ,tu i teraz jakąś najnowszą partie.
  Za chwile wybory samorządowe, a tam jest właśnie największą władza i wystartujcie.
  Szansę zawsze są.
  Co nam (czy Tobie) po ujadaniu na PIS. Zrób coś. Pokaż swoją siłę.
  A tak będziesz jeszcze wiele lat płakał, ronił łzy, aż wreszcie cię siły opuszczą a Jarek i tak będzie wam dyktował warunki.
  Przykre i prawdziwe.
 • @Husky 21:47:19
  Roman Giertych - ojciec wszechpolaków zwariował ...niedawno skakał jak Ukrainiec po drugiej stronie barykady .
  Tak to jest kudłaty ... te wszystkie wielkie słowa.. to swego rodzaju trampolina po kasę i stanowicho . Jesteś zwykłym frajerem co to się podnieca na słowo prezia i reszty , tam nie ma ludzi czystych niezależnie od opcji politycznej ....ale ty wiesz swoje
 • @fabi 22:04:16
  Fabi
  Rozumiem Twoją traumę po utracie wszystkich i wszelakich korzyści.
  Ale że to aż tyle czasu trwa.
  Raz ci jeszcze napiszę


  To se ne vrati
  przykro mi
 • @Husky 22:10:55
  Spokojna twoja rozczochrana , nie mam tu swoich ulubieńców za którymi bym płakał czy się martwił . Nic na świecie nie ma dane na zawsze ..twoi pupile stali w przedpokoju 8 lat , ile bedą na świeczniku ...kto to wie .

  Skoro ktoś im pozwolił miłościwie panować , trzeba to uszanować bo takie są reguły gry . Każdy nowy inny rząd nic nowego tu nie wniesie .
  Niestety takie mamy ograniczenia

  W przeciwieństwie do ciebie ... twoi polityczni pupile też się martwią eskalacją nienawiści i jakie przybiera formy .
 • @fabi 22:39:42
  No i tak przed samy spaniem "doszliśmy" do właściwych wniosków.
  8-)))))))))
  pzdr.
 • @Katana 22:41:54
  To co tutaj czytasz , ten cały internet to jest już wirtualna rzeczywistość .
  Ciężko się z tym połapać , bo większości to śmieci . Trzeba do wszystkiego mieć dystans bo jest ogrom kłamstw . Jest pełno nawiedzonych ,religijnych i innych ... nikt nie zna odpowiedzi i znać nie będzie .
  Trzeba zwyczajnie żyć , szczególnie kiedy się jest młodym , bo co ma być to będzie . Swiat się zmienił i pojedynczemu człowiekowi jest co raz trudniej się w tym odnaleźć ...siedzimy klepiemy w te klawiatury .
  czym to się skończy lepiej nie myśleć .
 • x
  Norwid oczywiscie ma rację. Akcja budzi reakcję. Reżyserom o to chodzi. Słabnąca z dnia na dzień grupa dotąd trzymająca władzę, przy pomocy coraz bardziej brutalnych, radykalnych i prymitywnych środków, próbuje zakłócić funkcjonowanie państwa i wywołać lustrzane reakcje obronne, poczym jako ofiara, wezwać swoich panów na pomoc, bo dostali po ryju.

  I wydaje się, że nie ma na to sposobu. Na pomiot platformerski, sbecki, swetrowy i palikociarnię zdaje się działać tylko pała. Pała jest w stanie do nich skutecznie przemówić. To jest drugi sort w platformie, czyli gdzieś trzy metry pod poziomem mułu. Ten koleś kryminalicha - Nitras, bladego pojęcia nie mam, dlaczego on nie został do dzisiaj aresztowany i to raczej na dłużej.

  Nie przemówienie pały doprowadzi do sytuacji, że dojdzie do zamachniecia się na stan, zgrai zdyszanych, zidiociałych, prymitywów, albo wywoła reakcję obronną bolszewików i miejszewicy dostaną po ryju ciężko.

  Wtedy już z górki. Stan wojenny. Generał. Rada Ocalenia. Będzie dobrze..
 • @Husky 21:47:19
  Zgoda tak było, wielu z MW to wspaniali chłopcy, mądrzy i oczytani, ale niestety, gdy Giertych zdradził RN i przeszedł na stronę michnikowców zaczał niszczyc i MW oraz LPR. Dlaczego, ponieważ LPR była opcją narodową i antysystemowa, zagrażała min. uchwalenia TL, który to traktat, zatwierdzili ,,magdalenkowscy" na czele z mlaskatym rezydentem usraela w Polsce. W zdecydowanej większosci to Giertych zdemoralizował tych młodych ludzi. Pomimo wszystko ten szubrawiec, sprzedawczyk interesów narodowych wcześniej czy póżniej musi zapłacić wielką cenę za zdradę interesów narodowych.
 • @Wrzodak Z. 11:57:30Zanim Giertych "przeszedl na stronę michnikowcow" zdradzila go rydzykowska koltuneria LPR we froncieLecha K
  Najpierw Lech Kaczyński odkrył naszość wojny z Irakiem i na polecenie AbrahaMA Foxmana (usunięciA Z POLSKIEJ SCENY POLITYCZBNEJ gIERTCHA , lEPERA I rYDZYKA JAKO ANTYSEMITOW I KSENOFOBOW SIEJĄCYCH NIENAWIŚĆ) wsparł ją w ppopisowo sexlewicowym froncie jedności narodowej gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym MaRIUSZA Kamińskiego ziobrohakiem. Jednak z Rydzykiem wszedł w geotermalny kompromis, który Jahve talmudycznej rasy pokaraŁ KATASTROFOZAMACHEM. MACIEREWICZ JEDNAK UDOBRUCHAL TALMUDYCZNEGO BOGA psikusem z Krolowej Polski przez zglajszlachtowanie slawetnej historii apelem smoleńskim.
  http://telewidz.neon24.pl/post/80973,rocznica-objawienia-na-adl-org-katastrofalnej-lini-politycznej-blizniakow-kaczynskich
 • //Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienia sie w oka mgnieniu...///
  .
  To takie proste.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563