Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Wałęsa murem za PIS i inne spostrzeżenia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Panie Naczelniku Kaczyński – do odważnych świat należy!

Trawersując wydarzenia z 2012r. Lech Wałęsa uznał że obecna władza ma pełne prawo spałować wichrzycieli sejmowych. Ma pełne prawo odebrać immunitety pozamykać ich do pierdla.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JHTKtk-xqP4

oglądaj od 4minuty

podstawa prawna:
Rozdział XVII Przestępstwa przeciw Rzeczypospolitej Polskiej

Art. 128 paragraf 3
Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10.

Gdyby Sejm zamknął wichrzycieli sejmowych do Berezy Kartuskiej na rzeczone 10 lat byłoby to zbawienne dla ładu konstytucyjnego w Państwie Polskim. Z pewnością apelowałaby do Naczelnika Kaczyńskiego połowa Europy i cała Ameryka Północna.

Dziękujemy Ci Lechu Wałęso za twoją wspaniałą radę dla Naczelnika Kaczyńskiego.

ALE, ale!

Jest i inne lepsze rozwiązanie. PIS zamiast zajmować się ustawą budżetową powinien się zająć w tak ekskluzywnych warunkach zmianą konstytucji. Właśnie to jak przypuszczam po cichutku zasugerował Paweł Kukiz:

Jeśli nie zmienimy ordynacji wyborczej, nie doprowadzimy do porozumienia między konkurującymi ze sobą koteriami partyjnymi, może dojść do dramatu w Polsce - uważa Paweł Kukiz. Spór świadczy o dramatycznym kryzysie ustrojowym - dodał lider Kukiz'15.
//fakty.interia.pl/polska/news-pawel-kukiz-kr...(link zewnętrzny)

Mając kworum w sali kolumnowej PIS mógłby przegłosować dowolną zmianę w konstytucji.
- likwidację TK
- likwidację ZUS
- powszechny dostęp do broni dla polskich patriotów
- likwidacje banksterskich i prawniczych przywilejów
- likwidację zależności NBP od lichwiarskiej międzynarodówki

Panie Naczelniku Kaczyński – do odważnych świat należy!

KOMENTARZE

 • Zapamiętamy to sobie bardzo dobrze!
  Myślę,że teraz jest odpowiedni moment aby pokazać swoje poparcie dla rządu PIS i Prezydenta

  https://pbs.twimg.com/media/Cz38MefWQAA-fvO.jpg
 • @Husky 08:01:10
  Teraz jest odpowiedni moment żeby dokonać "likwidacji zależności NBP od lichwiarskiej międzynarodówki".
  Dopiero WTEDY PiS zasłuży na to żeby okazać im swoje poparcie.
  Za gadanie ... bla bla... nie udziela się poparcia.
  Jak nie mieli władzy to mówili, że jak tylko dojdą do władzy to prokurator Witkowski dokończy sprawę mordu na ks. Popiełuszcze.
  Teraz według zainteresowanych kiedy o tym przypomniano prezydentowi to potraktował ich - cytat!: "jak babcię klozetową".
  Gadać to było można przed zdobyciem władzy, teraz trzeba DZIAŁAĆ!
 • Autor
  Kworum oblicza się w takich zmianach w stosunku do ustawowego składu sejmu a nie w stosunku do obecnych na sali. Gdyby budżet nie został uchwalony w terminie, to byłyby schody.
 • @ Autor
  I zwrot POLAKOM zagrabionej własności, w tym ZIEMI. A nie układanie się cichcem po Izraelach różnistych.
 • @Husky 08:01:10
  Odwołanie gen. Różańskiego, a wraz nim jeszcze dwóch innych generałów prawdopodobnie zapobiegło usunięciu rządu i Prezydenta przez grupę wojska, apel PO-ubecji o wypowiedzenie posłuszeństwa również przez wojsko i policję nie był przypadkowy. Nocna zmiana sprzed lat wyglądała bardzo podobnie. I kto ją wówczas właściwie zabezpieczał...? To nie teoria spiskowa, ale analiza faktów. Pucz w kraju można przeprowadzić grupą 1000 wojskowych. Tu i teraz toczy się wojna o naszą przyszłość...czas więc najwyższy, by zmobilizować Obóz Patriotyczny skupiony wokół Prawa i Sprawiedliwości i Prezydenta...Targowickie hordy należy zmieść z ulic Warszawy... pokojową demonstracją zwolenników rządu. Węgrzy nie tak dawno wyszli na ulice Budapesztu i usunęli z niej komunistów...a ci nie powrócili do dziś. 10 milionowy naród węgierski zmobilizował 2 milionową rzeszę patriotów. Tego samego potrzebuje nasza dotknięta ponad wszelką miarę PO-ubeckim terrorem Ojczyzna.
 • Wałęsa popiera tylko siebie i swoich
  Cztery lata temu:
  "Były lider Solidarności Lech Wałęsa przekonuje na antenie Radia Zet, że gdyby znajdował się na miejscu Donalda Tuska to 11 maja kazałby "spałować" związkowców blokujących tego dnia wejścia do Sejmu. - Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę - podkreśla były prezydent na antenie Radia Zet."

  A teraz to jak zwykle mu się pozmieniało.
 • Litości
  ,,naczelnik Kaczyński"
  Widzę, że niektórych porządnie pogięło.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563