Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Lista ZDRAJCÓW Polski z 13.04.2016 w P.E.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lista polskich europosłów, którzy opowiedzieli się za uderzającą w Polskę rezolucję PE. Lista Hańby:

Lista polskich europosłów, którzy opowiedzieli się za uderzającą w Polskę rezolucję PE. Lista Hańby: 1. Michał Boni 2. Jerzy Buzek 3. Andrzej Grzyb 4. Krzysztof Hetman 5. Danuta Jazłowiecka 6. Jarosław Kalinowski 7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz 8. Barbara Kudrycka 9. Janusz Lewandowski 10. Elżbieta Łukacijewska 11. Jan Olbrycht 12. Dariusz Rosati 13. Czesław Siekierski 14. Adam Szejnfeld 15. Róża Thun 16. Bogdan Zdrojewski 17. Jarosław Wałęsa 18. Tadeusz Zwiefka 19. Bogusław Liberadzki 20. Janusz Zemke 21. Danuta Hubner 22. Julia Pitera 23. Krystyna Łybacka 24. Bogdan Wenta 25. Adam Gierek 26. Marek Plura 27. Lidia Geringer de Oedenberg

//fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/aktualnosci/news-europarlament-przyjal-rezolucje-w-sprawie-polski-co-to-oznac,nId,2184244
 

KOMENTARZE

 • same
  chazary
 • Gorszy sort będzie jeszcze wisiał za zdradę
  Aleksander Nalaskowski: Zdrada stanu.
  Casus Efialtesa. Schetyna & Co. właśnie dokonali zdrady stanu.

  W encyklopedii czytamy: „zdrada stanu – przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi”.

  Schetyna & Co. właśnie dokonali zdrady stanu. Popełnili zbrodnię zdrady interesów i dobrostanu Polski. Nie odnieśli sukcesów w wyborach, nie udało im się utrzymać „raz zdobytej władzy” to zamienili marną godność na wyniosłą podłość. Jak żałośnie wyglądają ich twarze, jakże dotkliwie bije z nich bezrefleksyjna miernota i pusty wzrok. Wszystko na co stać tych trzecioligowych graczy to handlowanie Polską. Takie polityczne cinkciarstwo w bramie, europejskie stręczycielstwo i kompletny brak sumienia. Gdzieś tam w Brukseli rozłożyli polityczny stolik i ogrywają niekumatych europosłów w trzy karty.
  Kiedyś z nieba, spod ziemi, z morza, w echu tatrzańskim usłyszą „w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej…”. To ich nie minie.

  Źródło: wPolityce.pl
 • @Nibiru 18:46:03
  Kurcze, jak Waćpan wszystko wie, wszystko potrafi przewidzieć, tylko pozazdrościć. Prorok jaki czy kie licho ?
  Ten cały PiS dopiero co zaczyna, a tu proszę, bęc i już wiadomo jakie będzie zakończenie !
  Jeżeli kodziarze mają taki dar przewidywania, to nic dziwnego, iż się domagają skrócenia kadencji.
 • 13 kwietnia 2016 r.
  zawiązała się Konfederacja Strasburska.
 • @apoloniusz 21:51:32
  --oglądam w tej chwili TVPinfo ŻYDOSKIE SZAMBO .Ponoć PISoski Kurski robi czystki w TV / ukradzionej Polakom/ . Jak to się dzieję ,że oszczędził ten ANTYpolski żydoski ściek ???
 • @Nibiru 23:00:02
  na tym polega cały wic, iż to jest skomplikowane. gdyby było proste, to zapewne byłby Pan premierem albo (nie ubliżając) ministrem.
  Póki co, rządy PO nie wrócą, a marzenia kodziarzy się nie ziszczą.
 • Może katastrofalnie zamachowy bliźniak przywróci dla nich karę śmierci
  A handel ziemią odda wyznawcom kulotu palestyńskiich Andersa sezerterów z zastrzeżeniem braku możliwości sprzedaży ziemi n iedcnym Holendrom niechętnym kultowi banderowskiego majdanu.
 • @apoloniusz 21:51:32
  Zaczyna?
  No właśnie.

  Kradzież polskiej ziemi i odcięcie Polaków od możliwości jej zakupu, ale dlla gmin wyznaniowych żadnych warunków.
  500+ na kredyt do spłacenia w przyszłości, przy czym równoważny jest rezygnacji z podniesienia kwoty wolnej od podatku do 8000 zł w 2016 r. i 10-12 tys. w 2017 i następnych.
  Brak likwidacji ustawy 1066 (nie starczyło pół roku?????), a w zamian rozszerzenie jej działania na obce siły zbrojne działające w Polsce w czasie pokoju.
  Planowane podniesienie podatku VAT z 22% do 23% ( od stycznie 2017r. zgodnie z prawem ma obowiązywać podatek 22%).
  Utrzymywanie bandyckiego i zbankrutowanego ZUSu z przekraczającym wszelki pojęcie obciążeniem ludzi tak, że nie mogą pracować, bo nie maja z czego zapłacić haraczu.

  Nie ma sensu wymieniać dalej, a lista długa.

  Dla mnie gorszymi zdrajcami od tych pajaców z Brukseli, która gówno może nam zrobić tak na prawdę (jedynie odciąć od stołków partyjniaków delegowanych do roboty na urzędach brukselskich),

  są ci, którzy zrealizowali marzenie Podwójnego Smarka (Bi-Smarka) realizowane przy pomocy Hakaty, Hitlera realizowane przy pomocy wysiedleń i obozów koncentracyjnych, Stalina z Bermanem i Bierutem realizowane przy pomocy UB/SB, kołchozów i PGRów, o odebraniu Polakom ziemi.

  Polskiej ziemi.

  Nazwiska są do pobrania ze stron sejmu.
 • @ninanonimowa 22:38:46
  A co, miał tam coś oczyścić niby, czy zakonserwować???
 • @AlexSailor 10:29:48
  rolą krytykantów jest krytykować, rolą Targowicy jest sprzedawać Kraj. Każdy robi co może i najlepiej potrafi - za to mu płacą.
  My prości ludzie mamy obserwować i żyć - zbyt wiele razy ustawiano szarych ludzi na barykadach.
 • @apoloniusz 21:51:32
  Kurcze jaki wać pan GŁUPI To przez takich jak ty partie żydowskie włącznie z PiSem maja stada baranów chetnych do zagłosowania na okupantów polski Pierdolnij się waść w głupi łebg Nic więcej
 • @apoloniusz 10:54:23
  Nie trzeba od razu iść na barykady Wystarczy w dniu wyborów iść na spacer a nie jak ten baran wspierać żydostwo i na nie głosować Nie pomyślałeś o tym??Co masz baranie z tego że bierzesz udział w żydwskich wyborach???
 • @AlexSailor 10:28:59
  Nie-rolnicy mogą kupić tylko poniżej 0,3 ha! Tak dziś przegłosowano!
 • @@@!
  Kukiz POdstarzały młodzian w skóry odzian z kijem oficera prowadzącego w doopie! Cóż Panie Kukiz morda pełna frazesów a prawda wyszła na jaw, ukryty krecik, cóż związki są mocne ubecja trzyma za jajeczka co panie Kukiz ? Panie Kukiz właśnie straciłem do pana ! Kukiz to koń trojański targowicy w Polskim Sejmie. Kukiz to targowica totalna jak PO Nowoczesna. Uprzedzałem, że tak będzie niby krytykuje PO mówi że chce zmian ale jak przychodzi do głosowania to wiernie ramię w ramię z nimi głosuje przeciwko Polsce. Kukiz to targowica totalna jak PO Nowoczesna. Uprzedzałem że tak będzie niby krytykuje PO mówi że chce zmian ale jak przychodzi do głosowania to wiernie ramię w ramię z nimi głosuje przeciwko Polsce. Kukiz, jesteś pod ścianą! Sam tam postawiłeś się, cwaniaku nieudolny; srasz w gacie, a umywasz ręce. Mówię po raz kolejny: wywal pampersa, umyj dupę i do roboty, błaźnie! Koniec ze świeczką dla Pana Boga i ogarkiem dla szatana z PO, PE i innych chujów. Wypowiedz się za uczciwością i.... POLSKĄ! Wewnątrz kraju są zdrajcy, którzy jak w czasie okupacji niemieckiej służyli hitlerowskim Niemcom. Tak jest i teraz gdzie KAPO już działa jawnie nie ukrywając się - mamy nazwiska jak na dłoni...Nóż w plecy od Kukiza? Nie dziwi wcale. To piąta kolumna od dawna. Poza Winnickim nie widać w tym zlepku ambicjonerów jasno określonej postaci. Pan Morawiecki, zdaje się, stracił zęby już jakiś czas temu ( MŁODY WŁAŚNIE szykuje PREZENT dla banksterów - zamienia przymus korzystania z ich usług zamiast od 15 tys euro na 15 tys złotych!!!. - taka dobra zmiana, super po prostu! ). Śniadanka w towarzystwie antypolskich padalców w luzackiej atmosferze w celu lansowania ryżego nie były przypadkiem. To ten najtrudniejszy typ zdrajcy, który udaje pierwszego sprawiedliwego.!....Ci co byli obecni ciałem (nie kartą do głosowania) powinni ponieść karę finansową. I to dotkliwą! Po kiego wacka przyszli na robotę?! Po-lansować się jak ta kretynka z PO co bełkotała coś o gumce w majtach swej babci czy już kompletny matoł Pihowicz, która jest sama klasą dla siebie. Zwolnienie dyscyplinarne i won do Brukseli...znowu cisną się na usta me słowa Piłsudskiego, jakże dosadnie oddające działania ułomnych pseudopolityków- Wam kury szczać prowadzać a nie polityką się zajmować!
 • Wysyłać na adres mailowy biuro.podawcze@pg.gov.pl
  Szanowny Panie Prokuratorze Generalny i Ministrze Sprawiedliwości Zbigniewie Ziobro! Mając na względzie obowiązek określony w Art. 304 § 1. Kodeksu Postępowania Karnego, uprzejmie zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 129. kodeksu karnego przez następujące osoby:
  1. Michał Boni
  2. Jerzy Buzek
  3. Andrzej Grzyb
  4. Krzysztof Hetman
  5. Danuta Jazłowiecka
  6. Jarosław Kalinowski
  7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
  8. Barbara Kudrycka
  9. Janusz Lewandowski
  10. Elżbieta Łukacijewska
  11. Jan Olbrycht
  12. Dariusz Rosati
  13. Czesław Siekierski
  14. Adam Szejnfeld
  15. Róża Thun
  16. Bogdan Zdrojewski
  17. Jarosław Wałęsa
  18. Tadeusz Zwiefka
  19. Bogusław Liberadzki
  20. Janusz Zemke
  21. Danuta Hubner
  22. Julia Pitera
  23. Krystyna Łybacka
  24. Bogdan Wenta
  25. Adam Gierek
  26. Marek Plura
  27. Lidia Geringer de Oedenberg
  28. Grzegorz Schetyna (podejrzenie sprawstwa kierowniczego).
  UZASADNIE ZAWIADOMIENIA
  Swoje zawiadomienie opieram na informacjach rozpowszechnianych na portalach internetowych z których wynika, że 27 polskich europosłów zagłosowało w dniu 13 kwietnia 2016 w Parlamencie Europejskim za przyjęciem rezolucji krytycznej w stosunku do działalności konstytucyjnych organów Rzeczypospolitej Polskiej. Lista z imionami i nazwiskami tych europosłów opublikowana została na przykład na stronie:http://niezalezna.pl/78989-listawstydu-juz-krazy-w-internec… Fakt przyjęcia takiej rezolucji przez Parlament Europejski, oprócz oczywistego negatywnego wymiaru politycznego, może nieść ze sobą szkodliwe skutki dla polskiej gospodarki – osłabienie kursu polskiej waluty, wycofanie z Polski zagranicznych inwestycji czy osłabienie relacji handlowych z innymi państwami. Zdecydowanie uważam, że uchwalenie takiej rezolucji w Parlamencie Europejskim jest szkodliwe dla Polski, dlatego w mojej ocenie w stosunku do polskich europosłów, którzy w głosowaniu poparli tę rezolucję, istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia czynu zabronionego z Art. 129. kodeksu karnego - „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”.
  W przypadku Grzegorza Schetyny, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, zachodzi uzasadnione podejrzenie sprawstwa kierowniczego czynu zabronionego z Art. 129. kodeksu karnego. Z informacji przedstawionych na portalu tvp.info pod adresem:http://www.tvp.info/…/schetyna-bedzie-projekt-rezolucji-eur… wynika, że Grzegorz Schetyna już w sobotę 12 marca 2016 w czasie konferencji prasowej zapowiedział, że europosłowie z Platformy Obywatelskiej przygotują i złożą w Parlamencie Europejskim projekt rezolucji na temat sytuacji w Polsce. Przygotowywanie takiej rezolucji i dążenie do jej uchwalenia w Parlamencie Europejskim jest w mojej ocenie działaniem na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej i dlatego proszę Prokuraturę o rozpoznanie, czy nie doszło w omawianej sytuacji do popełnienia przez Grzegorza Schetynę (podejrzenie sprawstwa kierowniczego) czynu zabronionego określonego w Art. 129. kk.
  Powodem mojego zawiadomienia jest zaniepokojenie postawą polityków PO, wybranych przez naród na reprezentantów w Parlamencie Europejskim, którzy podejmują działania, które w mojej ocenie szkodzą wizerunkowi Rzeczypospolitej, są sprzeczne z polską racją stanu, a konsekwencje tych działań może odczuć cała polska gospodarka. Dlatego zwracam się do Prokuratury z prośbą o ustalenie, czy w omawianej sytuacji nie doszło do popełnienia czynu zabronionego zdefiniowanego w Art. 129. kodeksu karnego.
  Z góry dziękuję za zainteresowanie się zgłoszoną sprawą.
  Z poważaniem ......(ja już wysłałem!)
 • @kula Lis 66 13:13:13
  Bicia piany ciąg dalszy :

  I tak im g-no zrobią ,a Ziobro w szczególności : będzie blekot aj waj a potem jak zwykle się wyciszy,alleluja/aj waj i do przodu-cały PIS -następca PO.
 • @amadeusz2006 11:44:19
  Panie Amadeuszu ! Nie wyzywam Pana od baranów, ale zapytam: jeśli my wszyscy pójdziemy na spacer to jak oni zagłosują na kogo ?
  A może Panu właśnie o to chodzi abyśmy nie głosowali, to już wolę być baranem i iść. Powiem Panu więcej jako baran do kwadratu (jeśli Pan nie wie co to jest "do kwadratu" to wyjaśniam: do drugiej potęgi) to uprzejmie informuję, iż w plebiscycie o wstąpieniu do Unii głosowałem przeciw.
  Z poważaniem panie pastuchu !
  Ps : pastuch w tym przypadku to określenie mądrali pouczającego Baranów.
 • Bowiem Polacy szanują bohaterów narodowych
  .
  @kfakfa 13:25:47

  > http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html

  którzy wywalczyli nam III Rzeczpospolitą Polin.

  > http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  i nadal walczą, jak potwierdza pan Szymon

  > https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  ale mamy dość pożytecznych idiotów,

  > http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  na których w/w mogą polegać w realizacji zadań operacyjnych, jakie otrzymali od swych ogicerów prowadzących, obawiam się, że także w tym forum ich nie brakuje.
 • @@@!
  Pisać do tej polskojęzycznej zdradzieckiej, chazarsko szwabskiej lewackiej swołoczy i folksdojczów co o nich myślicie Polacy na podane poniżej adresy e-mailowe AKCJA NAPISZ DO ZDRAJCY!!!: biuro@michalboni.pl
  jerzy.buzek@europarl.europa.eu
  biurokalisz@andrzejgrzyb.eu
  biuro@krzysztofhetman.pl
  biuro.opole@jazlowiecka.pl
  eurobiuro.warszawa@kalinowski.pl
  biuro@kozlowska-rajewicz.pl
  biuro@kudrycka.pl biuro@januszlewandowski.pl
  karolina@lukacijewska.pl
  biuro@janolbrycht.pl
  piotr.kolomycki@rosati.pl
  eurobiuro.siekierski@op.pl
  biuro@szejnfeld.pl
  biuro@rozathun.pl
  bogdan.zdrojewski@europarl.europa.eu
  m.gielo-politewicz@jaroslawwalesa.pl
  janusz.zemke@op.pl
  biuro@danuta-huebner.pl
  e-biuro@juliapitera.pl
  biuro@lybacka.pl
  gierek@interia.eu
  biuro@plura.pl
  biuro@lgeringer.pl
 • @kula Lis 66 13:08:31 ps...
  Zacytuję Matkę Kurkę:
  "Dlaczego Kukiz jest narodowcem? Bo za to mu płaci Marek Jakubiak z Warszawy, browarnik narodowiec i ślusarz Janusz Lamer, prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski“. Dlaczego Kukiz jest JOW-owcem, bo sponsoruje go dolnośląska klika z Raczyńskim i prezesem fundacji JOW Hałaczkiewiczem, którzy zobaczyli w tym błogosławionym systemie idealny model na wymianę kadrową w trybie nasze ciotki i szwagrowie za waszych wujków i siostrzeńców." - Kukiz na studiach kumplował się jeszcze wtedy z tępym żydoukropem Szetyną dziś Schetyną na wydziale Historii Uniwerku Wrocławskiego. Kukiz zapomniał kto pociągnął listę we Wrocku....W moich oczach Kukiz zawsze był fałszywym dwulicowcem,a teraz nabrałem 100% pewności. To dobrze, że ujawniają się "twarze" prawdziwe. Teraz już wiadomo kto kmiot, kto cham a kto zachował jeszcze w sobie resztki przyzwoitości. Szacunek dla Kornela Morawieckiego. Hańba Targowicy z PO PSL i SLD...Kukiz w dniu dzisiejszym właśnie przestrzelił sobie oba kolana....GAME OVER służalczyku WSI...
 • @@@!
  Polityk PO tępy żydowski szczeniak Rafał Trzaskowski czy jak mu tam na chrzcie scyzorykiem dano, brał udział w tworzeniu rezolucji. Jest DOWÓD...Tak Platforma Obywatelska pisała rezolucję PE przeciw Polsce. Wśród autorów tępy żydowski szczeniak Rafał Trzaskowski – poseł na Sejm RP z PO – poinformował na Twitterze Tomasz Poręba, poseł Parlamentu Europejskiego. Na uwiarygodnienie swojej tezy załączył screen z treści rezolucji. Na załączonym zdjęciu widać, kto wprowadzał zmiany w tekście. Jak wczoraj podawaliśmy, została przyjęta w PE rezolucja wyrażająca zaniepokojenie sytuacją w Polsce i wzywająca do opublikowania stanowiska Trybunału Konstytucyjnego. Głosowali za nią również politycy części polskiej opozycji. Najciekawsze jest to ,że rezolucję krzywdzącą Polskę pisze "Polak" nie mający nic wspólnego z UE!! Z tego wniosek rezolucje pisały POwscy zaprzańcy w Warszawie!!! Marszałek Piłsudski wiedziałby co z takimi kanaliami robić... https://pbs.twimg.com/media/Cf_xYNRVAAA5WwR.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146063113112355179033.jpg
 • @kula Lis 66 14:26:29
  wykonał Pan "kawał dobrej roboty" - dziękuję. Mam pytanie, w zasadzie prośbeńkę: czy nie mógłby Pan powielić tego swego apelu na Wirtualnej Polonii u p. Kulińskiego
 • @apoloniusz 15:24:40
  Nie mogę, on mnie zablokował, za pisanie prawdy...
 • @apoloniusz 15:24:40
  Zrób to za mnie.
 • @apoloniusz 15:24:40 oto co im napisałem.
  To o was polskojęzyczne szumowiny czyli chazarskie lewackie i szwabskie POmioty, oraz folksdojcze. Gorszy sort będzie jeszcze wisiał za zdradę, lub po staropolsku będzie osadzony na ostrym palu z sękami. (W encyklopedii czytamy: „zdrada stanu – przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi”.) AKCJA NAPISZ DO ZDRAJCY!!!: Wysyłamy zawiadomienie do Prokuratora Generalnego! Właśnie wysłałem do Prokuratora Generalnego zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z Art. 129. kodeksu karnego przez europosłów, którzy zagłosowali za przyjęciem rezolucji w sprawie Polski oraz przez Grzegorza Schetynę, który był inicjatorem działań na rzecz tej rezolucji (podejrzenie sprawstwa kierowniczego). Uważam, że każdy, komu zależy na suwerennej Polsce, powinien także takie zawiadomienie wysłać i dać tym samym wyraz sprzeciwu wobec działań Targowicy. Zachęcam prawych kochających Ojczyznę Polaków do wysłania zawiadomienia mailem do Prokuratora Generalnego. (do listy dopisany "tfórca" tępy szczeniak żydowski Trzaskowski)
 • @kula Lis 66 16:16:13
  nie wchodzi, nawet po palcu :-(
 • @Nibiru 20:34:53
  Zgadza się!
 • @Nibiru 20:34:53
  dziękuję za radę. Weszło !
 • @apoloniusz 14:12:39
  Teraz nie mam wątpliwości że mam do czynienia z baranem Baran wierzy w to że jak go prowadzą do strzyżenia to dla niego (barana ) dobrze Jak trzeba być głupim żeby wierzyć że UNYCH tj żydów wystarczy żeby wybory się odbyły na poziomie obecnej frekwencji Myślałem że jestes tylko baranem Od dzisiaj nazywam cie zdrajcą Ojczyzny i KOLABORANTEM Pierwszy apel o bojkot wyborów napisała śp Pani Anna Walentynowicz Czy i JĄ tez nazwiesz pastuchem BARANIE ??

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563