Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

PIS 13 grudnia po wyborach samorządowych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego szykuje się demonstracja 13 grudnia?

 

Po ostatnich wyborach samorządowych radykalnie zmienia się sytuacja wyborcza w Polsce. Najbardziej stratny w zmianach nastrojów społecznych będzie PIS ponieważ jego elektorat nie pójdzie do wyborów. Nikt uczciwy kto szanuje samego siebie nie będzie uczestniczył w szemranych wyborach bo tym samym swoją osobą żyruje wybranej nie przez niego władzy. Daje jej mandat społeczny na zaciąganie kredytów i wciąganie jego państwa do wojny choćby przeciw Rosji. Tylko idiota w mojej ocenie w takiej sytuacji wybierze się na kolejne wybory. Idiota albo oczywiście ustawiony przy żerowisku.

 

Dlatego też Jarosław Kaczyński świadom tego stanu rzeczy podniósł larum wobec fałszowania wyborów. Bo przecież na PIS głosują głównie Ci którzy mają nadzieję na naprawę państwa, a nie cyniczni egoiści grabiący jedynie do siebie jak to ma miejsce w przypadku PO czy PSL/SLD. W związku z czym lider PIS zdecydował się na radykalne działanie.

 

PiS szykuje na 13 grudnia demonstrację w sprawie liczenia głosów w wyborach. Jak powiedział w Katowicach prezes partii Jarosław Kaczyński, jego ugrupowanie uważa wyniki wyborów samorządowych sprzed tygodnia za niewiarygodne, "nieprawdziwe, nierzetelne, żeby po prostu nie użyć słowa - sfałszowane".

Dodał, że jest to "wielkie zadanie dla polskiej demokracji", gdyż zgoda na taki stan rzeczy oznacza "zmianę ustroju, pchnięcie Polski na Wschód, oznacza, że w Polsce procedury demokratyczne nie będą miały żadnego znaczenia".

Prezes PiS powiedział, że zastanawia go korelacja - tam, gdzie dużo głosów nieważnych, tam dobry wynik PSL. "Na pewno gigantyczny bałagan, tylko jest pytanie, czy w tym bałaganie była metoda?" - mówił.

Jarosław Kaczyński zapowiedział odwołania do sądów okręgowych oraz akcje w Parlamencie Europejskim.

 

No cóż, metod na trzymanie się władzy PO ma wiele a jedną z nich jest bałagan wyborczy. W mętnej wodzie najlepiej się łowi ryby.

Kto z państwa wybiera się na kolejne wybory?

Tak tyko przekornie pytam ;D

 

info o demonstracji tu: //wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-wyniki-wyborow-nieprawdziwe-klopotek-chcecie-podpalic-polske/7syvk

KOMENTARZE

 • Partie żydowskie w Polsce są wrogami Słowian ! to agentura zydo-USA
  żydzi głównymi wrogami naszej białej Aryjskiej rasy !!!

  Słowianie ! Rosyjski publicysta Siergiej Duź stawia ciekawą tezę: !!! Europę przed islamizacją mogłaby uratować solidarność z Rosją, gdzie odradza się chrześcijaństwo. !!!!
  !
  Słowianie !
  w Europie rządzą żydzi ! a oni bardziej nienawidzą naszą Białą Aryjską rasę niż semicki islam !!!!!
  !
  Apel ! rozwiązać żydowską UE !! bo to rządy żydo-faszyzmu głobalnego
  które z żelazną konsekwencją niszczą naszą europejską Słowiańską tożsamość !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! powołać NPS partie Słowian jako jedyną reprezentacje POLSKI i Polaków !!!!
 • Ciekawe, czy będzie Kaczyński
  Bo jest jakaś ciekawa korelacja między jego zachowaniami a awanturami w Warszawie, zawsze wtedy pilne sprawy przytrzymują go gdzieś indziej. Mam nadzieję, że organizatorzy poniosą wszelkie finansowe konsekwencje ewentualnych zniszczeń. To nie Warszawiacy mają za to płacić a ci co organizują imprezy, w których zakładane jest niszczenie mienia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563