Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

LIST OTWARTY Truchlewskiego i apel do Ukraińców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To trzeba przeczytać.

 

 

W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.

 

Wasze zaangażowanie w rewolucję na Ukrainie odbieramy jako wrogie mieszanie się w wewnętrzne sprawy innego państwa.Mając na względzie, że głównymi uczestnikami tych zajść są potomkowie bandytów UPA, kultywujący ich tradycje i identycznie jak tamci zbrodniarze są wrogo nastawieni do Polaków oraz roszczą sobie pretensje do 20 polskich powiatów, prześladujący Polaków na zagarniętych ziemiach polskich w wyniku zdrady przedstawicieli Wielkich Mocarstw w Jałcie (m.in. dzisiejszych, Waszych mocodawców), wyklucza Was z grona Polaków, którym można oddawać jakikolwiek szacunek. 

Ponadto wspieranie obecnych bandytów UPA na zleconej, przygotowanej wcześniej i finansowanej przez środowiska światowej mafii rewolucji, stawia Was w szeregu kolaborantów tejże mafii. 

 

Nie waham się użyć słowa „mafia” ponieważ związek polityków z pospolitymi przestępcami nie można nazwać inaczej. Pisząc „pospolici przestępcy” mam na myśli całe towarzystwo bankierskie, okradające ludzkość z jego pracy poprzez emitowanie pustego pieniądza odsetkowego i zagarnianie przez wąską grupę ludzi, całego bogactwa ziemi. Wspólnikami finansowych bandytów są mafiosi będący właścicielami przeróżnych korporacji (często ci sami ludzie). 

Dobrze wiecie, że to oni pociągają za sznurki i wybierają rządy (jesteście tego przykładem), przedstawicieli we wszystkich międzynarodowych organizacjach oraz znaczących przedstawicieli UE, że nie kto inny jak oni wzniecają wojny, rewolucje, są autorami zamachów i morderstw (Irak, Libia, Syria, Afganistan a teraz Ukraina) . Wy natomiast, nie zważając na los narodu podporządkowujecie się im na każde skinienie, uchwalając wszystko, co Wam każą, wykonując każde nawet najbardziej odrażające zadania. Taka postawa jest niegodna człowieka a polityka w szczególności, reprezentanta milionów ludzi, co godzi w człowieczeństwo, co godzi w egzystencję społeczeństw.  

Dla dobra Waszych mocodawców zniszczyliście przemysł polski, pozbawiliście milionów Polaków środków do życia, ogromną ilość obywateli polskich (często z dziećmi) wyrzuciliście na bruk, z wielu rodzin odbieracie dzieci z powodu biedy,( którą sami im zafundowaliście) płacąc innym za wzięcie tych dzieci na wychowanie. To jest metoda barbarzyńska. Barbarzyństwem jest również przedłużanie wieku emerytalnego, kiedy młodzi ludzie nie mają pracy i wyjeżdżają za granicę. Wasza antypolska działalność sprawiła, że miliony Polaków tuła się za chlebem po całym świecie, bez perspektyw powrotu. Fundujecie Polakom sztuczne kolejki do służby zdrowia w ramach zakamuflowanej eutanazji. Pozbywacie Polaków całego majątku narodowego włącznie z ziemią, lasami i wszelkimi bogactwami nie licząc się w ogóle z protestującymi mieszkańcami tej ziemi, którzy żyją tu z dziada, pradziada.  

Komu służycie poza wymienioną wyżej międzynarodową mafią? Czy zmierzacie do wywołania wojny domowej, aby zlikwidować niepotrzebną część polskiego społeczeństwa? Czy chcecie przygotować miejsce dla Izraelitów, którzy siedzą na walizkach w związku ze swoją nazistowską działalnością? Czy nie po to właśnie, wprowadziliście Ustawę o „bratniej” pomocy obcych sił, gdyż dobrze zdajecie sobie sprawę ze zdrady Narodu Polskiego?

Oskarżacie prezydenta Janukowycza o wiele przewinień na Ukrainie, gdy tymczasem sami jesteście hienami żerującymi na Narodzie Polskim. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby buntować innych w obcym kraju przeciwko legalnie wybranej władzy, kiedy sami jesteście zbrodniarzami likwidującymi możliwości egzystencji „własnego” narodu.Jak trzeba być bardzo zakłamanym, żeby Ukraińcom wmawiać farmazony o demokracji, gdy we własnym kraju nie respektujecie woli społeczeństwa, popartej MILIONAMI PODPISÓW. Jakim trzeba być obłudnikiem, żeby bandytów z Majdanu nazywać pokojowymi manifestantami, którzy byli uzbrojeni po zęby, wcześniej szkoleni i dowodzeni przez profesjonalistów, którzy nie zawahali się strzelać do przedstawicieli prawa z zaciętością podobną do banderowców mordujących w okrutny sposób Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Przypomnijcie sobie co mówiliście na manifestujących w Warszawie w kolejnych latach w dniu Święta Niepodległości. Czy Wy jesteście NORMALNI? Czy może uważacie społeczeństwo za nienormalne?

Pytam się Was, ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, dlaczego nie powiedzieliście na Majdanie: kim faktycznie jesteście, co robicie z Narodem Polskim, jak wygląda Wasza demokracja, jak niszczycie Naród Polski, komu służycie, komu służą pajace unijni zainstalowani przez bandytów światowych.

Dlaczego nie poinformowaliście „majdanowców” jaki los czeka Ukraińców po wejściu do zniewalającej, odbierającej suwerenność, dżenderowej, zdegenerowanej pod każdym względem unii, narzucającej przepisy prawne niezgodne z logiką i polską racją stanu? Należało powiedzieć prawdę co ich czeka. Należało również powiedzieć prawdę, kto za tą ich rewolucją stoi oraz to, że konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Wiktora Janukowycza jest chronić i bronić Naród Ukraiński i Ukrainę przed światową mafią i rodzimymi bandytami.

Wy tego nie powiecie, bo tkwicie w tym bagnie po uszy. Wy tego nie powiecie, bo zostaliście oddelegowani przez bandę unijną i światową do przejęcia Ukrainy dla dobra światowych bandytów. Wy tego nie powiecie, bo macie zadanie od tych samych bandytów, OSŁABIĆ ROSJĘ przez wyeliminowanie Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów. Wy wreszcie tego nie powiecie, bo dla Was najważniejsza jest władza i niesłuszne obdarowywanie się pieniędzmi z pracy Polaków.

Narracja i manipulacje jakie prowadzicie wraz z agenturalnymi mediami są żenujące. Natomiast w ostatnich dniach, kiedy byliśmy świadkami najboleśniejszych dni dla Ukrainy, przeszliście samych siebie. Tyle kłamstw, tyle nienawiści do rządzących Ukrainą, tyle wrogich i zakłamanych tekstów pod adresem Rosji i prezydenta FR Władimira Władimirowicza Putina nie mające nic wspólnego z prawdą, nie mówiąc już o Waszej kulturze i wyrobieniu politycznym, które jest na poziomie przedszkolaka, wprawia obywatela Polski nie tylko w ogromny niesmak ale stwarza obawy, że dążycie do otwartego zwarcia z sąsiadami, przez co narażacie Polaków i państwo polskie na niebezpieczeństwo. Świadomie przyczyniacie się do wybuchu wojny tuż przy naszej granicy i to Wy będziecie tymi, którzy będą najbardziej winni jeśli ona wybuchnie.

Wasza nieodpowiedzialna działalność powinna być ścigana z urzędu przez organa sprawiedliwości z paragrafu, który mówi o świadomym narażaniu kraju i jego obywateli na niebezpieczeństwo. Tylko wróg Polski i osobnicy nienawidzący Polaków mogą w ten sposób prowadzić politykę państwa.

Jestem ciekaw w ilu procentach wynika to ze służby obcym, a w ilu z Waszej totalnej głupoty. Polski patriota, mający pięć klas szkoły podstawowej i będąc średnio rozgarnięty, lepiej reprezentowałby państwo polskie aniżeli Wasza cała kanciasto stołowa kasta polityczna. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o wściekłej rusofobii wielu polityków i dziennikarzy, którzy tą rusofobią się kompromitują ale również przysparzają Narodowi Polskiemu wielkie zakłopotanie, ponieważ większość z nas uważa Rosjan za jednych z najbliższych Polakom nacji.

Zarówno Rosjanie jak i Polacy są Słowianami i to sprawia, że jest między nami naturalna więź, którą za wszelką cenę chce się zniszczyć. W tej dziedzinie nie podejrzewam rusofobów o głupotę ale o działania z premedytacją zainspirowane potrzebą światowych graczy, którym niezwykle mocno zależy na skłóceniu naszych narodów. W związku z tym, wielu polityków i dziennikarzy powinno zostać prześwietlonych przez odpowiednie służby, dla jakich obcych sił działają (dla wielu Polaków nie ulega wątpliwości co to są za siły). Jest to niezbędne, aby wyeliminować bardzo groźne dla naszych narodów konsekwencje. Nie będę wskazywał personaliów tych osób, chociażby z tego względu, że robią to z wielkim oddaniem i jawnością i każdy może ich wytypować bez większych problemów.

Gra na arenie międzynarodowej (na specyficznej scenie teatralnej) wymaga wielu umiejętności i znajomości reguł gry. Nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Są jednak tacy aktorzy, którzy jeszcze nie wejdą na scenę a publika ma już ich dość. Wyjątkowym aktorem powinien być minister spraw zagranicznych. Problem w tym, że niektórzy mylą role aktorską z rolą błazna i myślą, że głupi widz to kupi. Doskonale wiadomo, że to nie aktor/błazen układa role a reżyser. Od talentu błazna/aktora zależy jak on to zagra. Ciekawi mnie, kto był tym reżyserem sztuki ostatniego błazna Rzeczypospolitej Polskiej. Sztuki, której nieco zmienioną treść można zastosować do polskiej rzeczywistości. A mianowicie:

WSZYSCY POLITYCY I PSEUDODZIENNIKARZE, POWINNIŚCIE BYĆ JUŻ DAWNO MARTWI, ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ

Ps. Oznajmiam wszem i wobec i każdemu z osobna, że nie wybieram się w zaświaty z własnej, nieprzymuszonej woli.

Jerzy Truchlewski

źródło: //wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/23/list-otwarty-do-wszystkich-politykow-i-dziennikarzy-w-polsce/

 

*****

 

Do Ukraińców

 

Nie idźcie tą drogą! Unia Europejska śmierdzi kolonializmem. Nie idźcie tą drogą. Nie dajcie się wciągnąć w brudną grę waszym losem. Globalne koncerny jak diabeł duszy pożądają waszych fabryk i urodzajnej ziemi. Naród wybrany na całym ciele drży na myśl o waszych mediach, bankach i sklepach. Aby zawładnąć waszymi sercami, fałszywi prorocy stworzą wam nową religię. Bez Absolutu. Wasze cerkwie na powrót staną się puste. Nowymi bożkami będą dewianci, którym w kadzidle tolerancji będziecie składać hołdy i urządzać huczne parady. Nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo igracie z ogniem, bo wobec nich jako naród jesteście bezbronni jak żaba wobec zaskrońca. Po kilkunastu latach UE przeżuje was i wydali. Zostaniecie parobkami we własnym kraju. Na własnej ziemi. Tak jak Polacy w Polsce. Nie będzie stać was na kołyskę dla dziecka, ani na trumnę dla matki. Waszym marzeniem będzie emigracja za chlebem i ciężka praca na obczyźnie. Waszym udziałem tęsknota i okaleczona rodzina. Zarobione grosze wydawać będziecie na podłe żarcie w zachodnim markecie w rodzinnej wsi. Będziecie wtedy wzajemnie się nienawidzić, a swoją Ojczyznę przeklinać i nią pogardzać.
Napisał: clever

P.S.
Teks porażający trafnością obserwacji naszych doświadczeń.
Rosja to też trudny wybór, ale nie wiem, czy aktualnie nie lepszy.

Źródło: //niezalezna.pl/52386-ukrainskie-korepetycje#comment-1941085

 

 

 

KOMENTARZE

 • ----------- a jeśli Putin ma ASA w rękawie ??
  http://www.youtube.com/watch?v=pz3afjM49sw
 • Drugie dno?
  Polski "establishment" może i jest głupi oraz ograniczony, ale ich mocodawcy na pewno tacy nie są. Medialna hucpa urządzona w takim natężeniu i skali chyba tylko Polsce, ma określony cel. W razie porażki na Ukrainie, to my prawdopodobnie jesteśmy przewidziani jako bufor i pierwszoliniowe wsparcie Ukraińców. Na szczęście czytając wypowiedzi internautów, wyraźnie widać zbiorowy rozsądek polskiej nacji. A "polski" nierząd idąc dalej w zaparte wbrew woli większości, coraz bardziej zbliża się do chwili, kiedy kropla przepełni czarę goryczy.
 • czasu coraz mniej,
  Doskonały artykuł i byłoby dobrze aby dotarł do jak najszerszej rzeszy ludzi.Ten cytat jest bardzo prawdziwy
  "W calej ludzkiej historii więcej przestępstw popełniono z powodu posłuszeństwa, niz nieposluszenstwa obywatelskiego. Tak wiec to nie sprzeciw, nie bunty i nie dewianci sa zagrozeniem dla spoleczenstwa. Prawdziwym zagrozeniem dla wszystkich spoleczenstw sa ludzie bezmyslnie i slepo posluszni jakimkolwiek władzom." i dodam ze dla tych
  żałosnych prostytutek scierwomedialnych nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia,robią to rozmyślnie i z premedytacja!
  Globalne bestie przyspieszają proces niszczenia świata bo ludzie się budzą i ich perfidne oszustwa i rozgrywki ujrzały światło dzienne!
  My niestety w naszej totalnej nieświadomości i naiwności pomogliśmy syjoopozycji komunistycznej, utworzonej w Polsce w latach 60-tych wspieranej przez swiatowy syjoestablishment którzy podstępnie i perfidnie użyli Nas Polaków do wielkiego spisku jakim była solidarność czyli zamach stanu na Naszą wolnosc i niepodległość-jakie to teraz oczywiste!!! a geremek/ Berele Lewartow -mam nadzieje ze smaży sie w piekle!!!/powiedzial-
  "caly ruch społeczny(solidarność), który teraz tworzymy i ozywiamy róznymi nurtami, ma na celu doprowadzenie do takich zmian w strukturze panstwowo-gospodarczej Polski, aby żydom w Polsce bylo zawsze lepiej niż Polakom"Z parlamentu w Polsce zrobili kneset!!!
  JEST JESZCZE BARDZO WIELU LUDZI NIEŚWIADOMYCH I DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST DOTRZEĆ DO JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY !Nawet jeśli stanie się najgorsze ludzie muszą wiedzieć kto jest kto ,aby nie wdepnąć w jeszcze gorsze gówno.Widze z dnia na dzień jak internet jest coraz bardziej filtrowany,blokowany i cenzurowany. Ich knowania,sekrety,podstęp ,łgarstwa i bestialstwo wycieka jak śmierdzące fekalia z dziurawego szamba.TO URODZENI WROGOWIE LUDZKOSCI, KTÓRZY ODPOWIADAJA ZA SMIERC SETEK TYSIECY DO MILIONÓW PRAWIE CODZNIENNIE NA CALYM SWIECIE, PONIEWAZ CHCA MIEC RZAD SWIATOWY! TEN LUDOBÓJCZY TOTALITARYZM, O KTÓRYM POD WZGLEDEM ILOSCI OFIAR W TAKIM CZASIE HITLER I STALIN NAWET NIE MARZYLI, JEST TYSIACE RAZY GORSZY OD WIZJI ORWELL’OWSKIEJ Z POWIEŚCI “1984?!
 • @ninanonimowa 19:11:24
  No to usrael ma problem!!!Społeczeństwo Amerykańskie nie odda swojej wolności tak łatwo jak głupi europejczycy z syjoknesetem w Brukseli!!
  Nie mogę się nadziwić jak bardzo masy są zdegenerowane przez scierwomedia ,żyją sobie w tym światku złudzeń i idiotyzmów ,ślepi ,głusi i zniewoleni .
  A co ze Smoleńskiem?-to podobna historia(nie mam na myśli Lecha ale Polskich niewygodnych żydokomunie Patriotów) no ale to nie Ameryka -tam ludzie dociekają a tu wierzą w każde gówno podane im na ślicznej telavizyjnej tacy!!!!
  To bardzo optymistyczna wiadomość! bestia nie jest nietykalna!!!
 • "politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski"
  Dokładnie tak !!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 563