Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Piosenka na 11.11. z dedykacją dla żołnierzy i policjantów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apel na Dzień Niepodległości.

 Zbliża się dzień, niebezpieczny dzień, dzień brzemienny który może zmienić wiele w naszej polskiej rzeczywistości. Dzień jak każdy dzień który warszawska ulica zwie dniem niepodległości. I choć to kolejny z wielu dni niepodległości tym razem będzie inny. Inny ponieważ władzuchna postanowiła zrobić w święto narodowe międzynarodową konferencję klimatyczną. Tak, tak w święto narodowe będzie w Polsce inna ważniejsza impreza dla darmozjadów, którzy choć ich poprzednicy ustanowili tą właśnie datę jako pamiątkę odrodzenia Polski będą robić w stolicy międzynarodówkę kłamstwa klimatycznego.

 

Nie dość że piramidalne oszustwo klimatyczne drąży kieszeń każdego Polaka, choćby poprzez ceny prądu, opału i kosztów produkcji to jeszcze stanie się ono zarzewiem spotwarzenia Narodu Polskiego. Jeśli bowiem dojdzie do jakichkolwiek zamieszek choćby i sprowokowanych przez starych wypróbowanych zomowców władza będzie mogła użyć wojska i roztrąbić to na cały świat. Oto źli Polacy i narodowcy, prawicowi ekstremiści podpalają Polskę i Europę. Ale władza temu karłowi reakcji rękę musi odrąbać jak mawiał Gomułka więc będzie sobie można poużywać na sponiewieranym narodzie rękoma sponiewieranego państwa.

 

Przecież mamy w kraju wolność zgromadzeń, więc aby było wojsko, aby ściągnąć dziesiątki tysięcy funkcjonariuszy policji z całego kraju potrzebujemy panie Siękiewicz hmmm. no, no konferencji jakiejś tam MIĘDZYNARODOWEJ (konfabulacja wewnętrznej dysputy premiera). A pal go licho że w narodowe święto, swoim mediom przykażemy morda w kubeł. To może reszta nie przyuważy. Pewnie nie przyuważy zajęta innymi sprawami tak dogłębnie... jak dajmy na to rocznica powrotu Josepha Conrada gdzieś tam, czy też Żółkiewskiego, a wszyscy oni nie mają w Warszawie ulicy, to straszne.

 

Zdarza się jednak że jakieś Gowiny, Ziemkiewicze czy Cejrowskie nie oleją tematu jak i nie olały czy to referendum warszawskiego, czy to pobicia Wiplera, ale to przykryjemy zasłoną milczenia, a harcowniki uprzykrzą im życie na różne sposoby.

 

Dziś się okazuje że nie dość iż Wipler pobił twarzą 6 policjantów oraz kilku bramkarzy klubowych którzy prawdopodobnie są pracownikami BOR to jeszcze jeździ nieprzepisowo. Jak to mówią nieszczęścia chodzą parami więc ogon za autem Wiplera udokumentował wykroczenia a publikacja dopełniła obrazu chama co na salony poszedł. Tak parami władzuchna nieszczęścia sprowadza do polski. W tamtym roku niemieckie lewackie bojówki za rozbój przeciw polskim obywatelom nie poniosły kary, choć nawet poturbowały służby porządkowe. Elegancko odeskortowane na granicę zachodnią zostały przykryte zasłoną milczenia. Dziś mobilizacja służb państwowych nosi znamiona wojny z łupionym przez grandziarzy narodem. Nie zdziwiłbym się gdyby wzmogła się aktywność włamywaczy w nie chronionych miastach, bo przecie Policja w stolycy, więc nie będzie komu przyjechać na zgłoszenie grabieży. Cel nadrzędny jakim jest przyprawianie Polsce mordy jest nadrzędny.

 

Już widzę oczami wyobraźni te nagłówki w NYT, czy FT, czy jakimś Le Monde oraz różnych cajtungach: „skrajna prawica demoluje warszawę” „polskie bojówki nazistowskie zaatakowały delegację chińską na szczyt klimatyczny” „Jan Dalecki z prawicowej organizacji nazistowskiej zaszlachtował czarnoskórego żyda przewodniczącego delegacji RPA” itd.

 

Do wysublimowanego urabiania opinii publicznej ruszyła nawet trójka PR. Nie ma w niej miejsca dla muzyki chrześcijańskiej, nie ma w niej miejsca dla polskiej prawicy. Jest natomiast miejsce na smutny apel do narodowców. Apel który jednocześnie widzę bardziej jako apel do polskiej Policji i Wojska Polskiego. Dlatego wojacy i policmajstrzy nie dajcie się prowokować grandziarzom. Żyjecie między swemi więc miejcie odwagę powiedzieć NIE!, aby potem móc spojrzeć w oczy sąsiadom, aby budować swój pozytywny wizerunek a nie ludzi gotowych na wykonanie każdego rozkazu.

 

Po cóż walczycie ze złem, gdy zło rośnie w was z każdym dniem? Jaki w tym sens? Obrońcie dom, inaczej będzie was coraz mniej, tak woła do was stara rockowa kapela na antenie trójki. Czy jesteście prawym światem czy partyzantem którego dom kazano zniszczyć to każdy z was powinien rozsądzić w swoim sercu zanim, zanim pojedzie do Warszawy.

 

A oto rzeczona piosenka:

 

//www.youtube.com/watch?v=AnZETw3dMKw

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 67 komentarze: 563