Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 434 komentarze

Ksiądz Gil studium politycznej mniemanologii stosowanej.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reaktor Pospieszalski robi za pożytecznego idiotę ale i Pani Iza broni KRK.

 

Utożsamianie się wartościowych ludzi ze szlachetnymi organizacjami społecznymi jest zrozumiałe i za swoje podejście do sprawy ich nie winię. Zresztą to chyba najlepsze opinie w sprawie medialnych ataków na KRK jakie ostatnio przeczytałem. Pedofilia jednak to problem bardziej rabinatu niż episkopatu. Świadczy o tym niedawne wydarzenie z Jeruzalem gdzie ofiara sama wymierza sprawiedliwość nie czekając z tym 30 lat żeby płakać w różnych mediach dla autochtonów. (źródło://www.algemeiner.com/2013/07/29/exclusive-%E2%80%98vigilante-justice%E2%80%99-in-jerusalem-avrohom-mondrowitz-fake-rabbi-shrink-alleged-to-have-molested-up-to-300-children-beaten-by-unknown-assailant-video/) Tak oto płaczliwa wersja ofiar molestowania czy pedofilii zmienia się w akt ludowej zemsty, skądinąd korzystnej dla finansów gmin żydowskich. A że jest to sprawa poważna świadczy rozwiązanie zastosowane przez gminy w sprawie spuszczenia krwi rzymskiemu dziecku. Jak najbardziej zasłona milczenia kosztuje bajońskie sumy. Zasłona milczenia staje się też narzędziem kontrataku (źródło: //norwid.wordpress.com/2010/02/11/%E2%80%9Ekrwawa-pascha%E2%80%9D-doktora-toaffa/) Zamiast tłumaczyć się światu za zbrodnie Kahału tłumaczy się za wyimaginowane winy KRK. Powtórzę jeszcze raz pedofilia dotyczy w pierwszej kolejności laickich szkół publicznych, potem rabinackich, następnie protestanckich a dopiero na końcu katolickich. Tak widzi to Prezydent Amerykańskiej Ligi Katolickiej William Donohue – „gdzie są media??”

Warto też zauważyć że pedofilia to temat na forum onetu gdzie przynajmniej nie wałkuje się wyłącznie jednej perspektywy. (źródło: //wiadomosci.onet.pl/forum/skandal-w-usa-rosyjski-trener-molestowal-lyzwiarke,0,996859,116914511,czytaj.html )

Ale wszystkie te pedofilskie przepychanki to jedynie zasłona dymna pewnych ważnych wydarzeń politycznych. Jako doc.hab.prof. mniemanologii stosowanej zobowiązany jestem do wyrażenia opinii w temacie. Media bowiem tańcują zbójnickiego wokół zatęchłego wroga, łącznie z tymi prawicowymi zupełnie ignorując rzeczywisty powód nagonki na księdza Gila.

Mniemam co następuje:

1 w mediach podano domniemanego przestępcę z imienia i nazwiska i tytułu. Ks. Wojciech Gil nie jest więc oskarżony. Formalnie tytuł medialny powinien zawierać zwrot: ks. Wojciech G. Wniosek: ks. Gil jest kozłem ofiarnym czegoś ważniejszego (czego?)

 

2 wieczorne wiadomości TVP Info po materiale o ks. Gilu i jego „nie przyznanie się do winy” wyemitowały materiał na temat kanonizacji JP2. Wniosek: mediom nie zależy na zniszczeniu KRK a jedynie jak to powiedział Foxman (ADL) wobec Polski, na jego upokarzaniu.

 

3 Ważą się losy Prezydentowej bufetowej która nie zaprasza na Łefełędum. Warszawa jak i Polska przechyla szalę społeczną - kto rządzić będzie stolicą? Przeciwnikiem politycznym władz Warszawy jest głównie opozycyjne PIS budujące szeroką koalicję w której niebagatelne znaczenie ma KRK. Ergo - atakowanie przez media Kościoła Katolickiego ma za zadanie odsunięcie 9% młodych/niezdecydowanych od cynicznego, zakłamanego przeciwnika.Zdyskredytowany Kościół wystawia złe świadectwo całej inicjatywie tak społecznej jak i politycznej. To zaś zabezpiecza interes PO w mieście które skupia najwięcej dochodowych działalności gospodarczych z całej Polski. Wielu przedsiębiorcom opłaca się otworzyć działalność w Warszawie a prowadzić ją dajmy na to na Śląsku bo prawdopodobieństwo kontroli skarbowej spada do promili. Ergo wojna o Warszawę to wojna o Polskę bo dotyczy wpływu na gospodarkę całego państwa, zależności przedsiębiorstw jak i personalnych niebezpiecznych relacji dla całej klasy społecznej „by żyło się lepiej”.

 

Żeby nie być gołosłownym wobec epitetu „pożytecznego idioty” należy się wytłumaczenie. Wałkowanie sprawy ks. Gila jest korzystne dla Pani Hanny Gronkiewicz Waltz ponieważ zohydza młodemu pokoleniu sprawy społeczne poprzez moralną nie-akceptacje sprawcy z Dominikany. Nie ma żadnego znaczenia czy dowody były sfabrykowane, czy ksiądz jest winny, czy bierze udział w jakimś postępowaniu Interpolu wobec kartelów narkotykowych. Fakt medialny ma swoje zadanie obudzić pretorian KRK którzy będą dwuznacznie zasłaniać swoim autorytetem społeczną organizację. Zwycięstwo zapewnia obojętność. Dlatego namawiam tych których świerzbi pióro - nie dajcie się robić w bambuko.

Mniemam też że identyczną akcje socjotechniczną była operacja „cyba”(//wiadomosci.onet.pl/lodz/ryszard-cyba-skazany-na-dozywocie/rrqlh). Jej zadaniem było zmienić wrogów w przyjaciół. Ci którzy na forach żądali pociągnięcia do odpowiedzialności za zamach smoleński w ostrych postulatach likwidacji fizycznej zobaczyli czym się kończy kampania nienawiści. Jak nożem ucięła się niewybredna prawicowa nagonka na gruppenfuhrer KAT. (źródło: //smolensk-2010.pl/tag/gruppenfuhrer-kat)

 

Oprócz mniemań jest i ziarko gorczycy.

Czterech jeźdźców apokalipsy KRK wzięło się za konferencję prasową emitowaną przez TVP-Info z głośnym „przepraszamy za pedofilie księży”. Ci przedstawiciele przypuszczam są obciążeni kwitami które nie dają im alternatywy, w przeciwnym przypadku są stetryczałymi matołami. Każdemu kto liznął polityki nie trzeba tłumaczyć że dla organizacji która głosi przeprosiny oznacza to wypłatę odszkodowań. Gorzej jeśli nobliwa organizacja nie posiada wystarczających środków na zadośćuczynienie, jest to równoznaczne w postawienie takiej organizacji w stan likwidacji. No i nie trzeba było długo czekać, następnego dnia dziennik tvp-info podał wyrok jaki zapadł wobec całego kościoła za winę jakiegoś księdza. Oby tak dalej panowie i panie szlachta.

 

 

KOMENTARZE

  • @
    ...mniemania masz prawidłowe, też tak mniemam, bo jest to logiczne, przed każdym jakimś ważnym przekrętem jest uruchamiany pewien mechanizm, który ma odwrócić uwagę...matka madzi nie ma już tej "siły rażenia"...pozdrawiam niepoprawnie
  • hejterzy w robocie
    http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-hgw-w-adhd,nId,1040740

    w 10min 5k łapek w dół, a Ziemkiewicz po długiej publicystycznej przerwie posłuchał wezwania, miło mi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 67 komentarze: 563