Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
75 postów 382 komentarze

Moje komentarze

 • no ba!
  Holokaust(shoah) > polskie sprawstwo ludobójstwa na ludziach (tylko żydzi są ludźmi wg. talmudu) > odpowiedzialność państwa polskiego > odszkodowania za holokaust dla instytucji żydowskich > utrata polskiego majątku narodowego > utrata resztek niepodległości na rzecz diaspory żydowskiej > przyprawianie "twarzy" czyli ryja Narodowi Polskiemu > prawna dyskryminacja Polonii na całym świecie...

  No w sprawie tego pomnika to rzeczywiście nie chodzi o Holokaust tylko o 250k $ jakie dostał Fulop od dewelopera na kampanie wyborczą. Przy tej kwocie 300 k k k to pikuś, pan pikuś. (k=1000)

  Przypomnę - pomnik jest naocznym symbolem ludobójstwa na Narodzie Polskim z rąk komunistów radzieckich. Jak więc torpedować umysły amerykanów "jedynością" "wyjątkowością" ludobójstwa na żydach skoro po oczach wali dowód na kłamliwość takiej narracji i to w Stanie Nowy Jork?
  Jak burmistrz Fulop osmieszyl „żydowską broń atomową”...
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:54:26
  "A pan?"

  Przyznaje się bez bicia - jestem wielbłądem. Czyli wielorakim błądem, czyli wiele raków błądzących. Dziękuję za pouczenie więcej grzechu pychy nie popełnię.
  Serdecznie pozdrawiam duchowego naśladowcę Jezusa Chrystusa.
  Niepełnosprawni a świadczenia
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:03:23
  W pełni świadomie wrzuciłem ten fragment listu.
  Nie chciałbym robić wykładu z teologii ale proszę sobie poszukać jakie kryteria odnoszą się do cielesności a jakie do duchowości.
  Zestawienie jakie pan zaprezentował jest sprzeczne z założeniem biblijnym.
  "Brzemiona jedni drugich noście" - odnosi się do współodpowiedzialności jednostek silnych, wybitnych i majętnych za los osób kalekich czy nie radzących sobie z własnym brzemieniem.

  Dokładnie taka jest perspektywa ostatniej inicjatywy Morawieckiego - współodpowiedzialność bogatych Polaków za los Polaków kalekich.
  Niepełnosprawni a świadczenia
 • gal6
  Różne upomnienia

  6
  1 Bracia, a gdyby komu przydarzył się jaki upadek, wy, którzy pozostajecie pod działaniem Ducha1, w duchu łagodności sprowadźcie takiego na właściwą drogę. Bacz jednak, abyś i ty nie uległ pokusie. 2 Jeden drugiego brzemiona noście i tak wypełniajcie2 prawo Chrystusowe. 3 Bo kto uważa, że jest czymś, gdy jest niczym, ten zwodzi samego siebie. 4 Niech każdy bada własne postępowanie, a wtedy powód do chluby znajdzie tylko w sobie samym, a nie w zestawieniu siebie z drugim. 5 Każdy bowiem poniesie własny ciężar.
  6 Ten, kto pobiera naukę wiary, niech użycza ze wszystkich swoich dóbr temu, kto go naucza. 7 Nie łudźcie się: 8 Bóg nie dozwoli z siebie szydzić. A co człowiek sieje, to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę; kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne3. 9 W czynieniu dobrze nie ustawajmy, bo gdy pora nadejdzie, będziemy zbierać plony, o ile w pracy nie ustaniemy. 10 A zatem, dopóki mamy czas, czyńmy dobrze wszystkim, a zwłaszcza naszym braciom w wierze.

  Zakończenie z własnoręcznym dopiskiem

  11 Przypatrzcie się, jak wielkie litery własnoręcznie stawiam ze względu na was4. 12 O ludzkie to względy ubiegają się ci wszyscy, którzy was zmuszają do obrzezania; chcą mianowicie uniknąć prześladowania z powodu krzyża Chrystusowego. 13 Bo ci zwolennicy obrzezania zgoła się nie troszczą o zachowanie Prawa, a o wasze obrzezanie zabiegają tylko dlatego, by się móc pochwalić waszym ciałem. 14 Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa, dzięki któremu świat stał się ukrzyżowany dla mnie, a ja dla świata. 15 Bo ani obrzezanie nic nie znaczy ani nieobrzezanie, tylko nowe stworzenie5. 16 Na wszystkich tych, którzy się tej zasady trzymać będą, i na Izraela Bożego [niech zstąpi] pokój i miłosierdzie!
  17 Odtąd niech już nikt nie sprawia mi przykrości: przecież ja na ciele swoim noszę blizny, znamię przynależności do Jezusa6.
  18 Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa niech będzie z duchem waszym, bracia! Amen.
  Niepełnosprawni a świadczenia
 • bryndzunia szanowny autorze
  Analiza z dupy.

  " Rząd w Warszawie wycofuje się powoli ze wszystkich projektów, których celem było budowanie pozycji Polski i wstawanie z kolan."

  Szanowny pan raczy chyba nie rozumieć co i dlaczego. Niechaj tak zostanie bo mnie się pisać nie chce a konkretów w sprawie pan nie znajdzie. Zostaje tylko synteza.

  Mimo wszystko
  pozdrawiam
  Dr Michał Siudak: Geopolityczne skutki ustawy 447.
 • @RAM 23:12:52
  napisze, ale straszliwie przytłacza mnie ten temat. Napisze przez wzgląd na NOP moich dzieci i przez wzgląd na chorą politykę państwa polskiego.
  Oto jak został uśmiercony Alfie
 • @RAM 21:58:49
  Alfie Evans was born healthy but after his 2-month shots started seizing. According to his auntie Vickie Evans, they believe vaccines triggered his condition. There are suspicions that the hospital is trying to cover up malpractice, and both hospital and judge are desperately trying to kill him off before Alfie turns 2 on May 9th because you can only sue for vaccine damage once a child turns 2.

  No i więcej się nie dowiemy czy to czynnik chemiczny doprowadził do kalectwa czy coś innego. Wykazać by mogło badanie w Rzymie ale do tego starali się nie dopuścić zgodnie angielskie sądy i szpital. Bardzo gruba sprawa przy której nowiczok to pikuś.
  Ojciec po badaniach/autopsji we Włoszech mógłby się dochodzić odszkodowania takie jakie we Włoszech już było zasądzone tj 2 000 000E + dożywotnia renta dla dziecka.
  A co na to koncerny farmaceutyczne, co na to unia, trybunał sprawiedliwości. Gdyby dziecko wyjechało do Włoch była by sprawa stulecia, poleciałyby głowy nie tylko w Europie.
  Oto jak został uśmiercony Alfie
 • @Husky 21:54:41
  Wcale nie twierdze że jest inaczej w historii Spielberga. Twierdze ponad te fakty że istnieją inne o których on wie a o których nawet nie śnią Polacy. Natomiast świadom tych faktów projektuje werbalnie działania jakie są podejmowane przez diasporę. To taki fajny dowód pośredni że międzynarodówka nie żartuje w sprawach dot. państwa i Narodu Polskiego.
  i ti
 • ważny temat
  Nie wiem jak Alfie został uśmiercony, ale gdyby nie wiara w ukrzyżowanego to odrąbałbym pielęgniarce te bandyckie łapska.
  Doszły mnie słuchy że Alfie zapadł na "niezidentyfikowaną chorobę neurologiczną" po przyjęciu szczepionki. Nigdzie nie mogę dotrzeć do jakichś konkretnych informacji o tym jak dziecko wylądowało na intensywnej. Gdyby autor był uprzejmy poszperać. Obiecuje, mając dobry materiał, wyskrobać coś że lokalnym politykom buty pospadają.
  Oto jak został uśmiercony Alfie
 • @Husky 09:38:14
  Mylisz się
  Spielberg wie co mówi. Cała masa Polaków twierdziła i twierdzi nadal że gdyby nie Hitler to te szydy by nas wykończyły. Polecam poczytać o projekcie "Lublinland" na które amerykańscy szydzi wyasygnowali ponad 4 miliony ówczesnych dolarów. Dziś to pewnie jakieś 40 miliardów dolarów w przeliczeniu.

  Jest taka teoria że jeśli ktoś ciągle mówi o seksie to jest to forma projekcji jego potrzeb. Dokładnie tak samo zachował się Spielberg. Projektował on publicznie działania jakie są realizowanie wobec państwa i Narodu Polskiego przez międzynarodówkę.

  Myśleć trzeba, myśleć!
  i ti
 • @wercia 18:46:33
  To mało im jeszcze?
  Właśnie że mało. Patryk Jaki żołnierz Ziobry ością w gardle stanął Kaczyńskiemu. Nie leży PISowi kandydatura Jakiego na prez. Warszawy. Pompowany jest młody Śpiewak syn szefa warszawskiej synagogi. Teraz pewnie będziemy oglądać kampanie hejtu na Jakiego ze wszystkich kierunków łącznie z narodowym. Gdzie dwóch się bije tam zawsze żyd zwycięża hehe.

  O Danielsie pisałem wcześniej, pani jedynie potwierdza moje słowa.

  Polskie podporządkowanie - czyli wielowektorowy gest Kozakiewicza. Tak powinien brzmieć tytuł grubego artykułu na temat obecnej polityki RP. Zależność gospodarcza od Niemiec, finansowa od żydów, militarna od międzymorza/nato, polityczna od chin i turcji. Przyznaję że podziwiam kaczyńskiego i morawieckiego za piruety które oni wyczyniają.
  Spór o Holokaust nie był przyczyną ataku Izraela na Polskę
 • też miałem chęć napisać o tym artykule
  Pan Bogusław mnie uprzedził.

  Nie wdają się w szczegóły wszystkie działania sugerowane przez Ekonomista to miód na serce państwa polskiego.
  The Economist przeciw Polsce
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:47:12
  Panie Krzysztofie.
  Jedynie zaakcentowałem temat pieniędzy. Niby w sprawie noweli ustawy o IPN nic się nie dzieje a proszę zobaczyć jakie naciski są na panią Przyłębską i jej rodzinę. Ta nowela zatrzymuje kongres USA. Dopóki Przyłębska nie wrzuci noweli Partyka Jakiego do kosza Stany Zjednoczone nic nie mogą zrobić. Proszę zobaczyć jaki mamy stan polskiej kinematografii, jakie filmy promuje poprzez fundacje narodową państwo. To wszystko to jedynie znaki że międzynarodówka MUSI trzymać rękę na pulsie Polski. To jest warunek sine qua non istnienia państwa i narodu żydowskiego. Polacy tego najwidoczniej nie rozumieją a ci co rozumieją niewiele o tym piszą zdając sobie sprawę z niebezpieczeństwa.
  Ze sprawą noweli o IPN powiązane są sondażownie polityczne które realizują projekt zgodny z linią diaspory żydowskiej. Trwa licytacja. Tusk podbił stawkę, Kaczyński sprawdził i zbił sondaże PO tak że międzynarodówka MUSI liczyć się z działaniami PIS. Tylko dlatego sprawa restytucji mienia żydowskiego wisi i nikt jej politycznie nie zrealizuje.

  Proszę popatrzeć na Republikę Weimarską. Utrata własności, ojcowizny zaowocowała hiper nienawiścią do żydów. Żydzi po prostu nie mogą pozbawić Polaków własności aby nie wywoływać demonów historii. Dlatego też restytucja mienia żydowskiego jest straszakiem na polską politykę w szczególności historyczną. Drenowanie finansów państwa polskiego nie jest pozyskiwaniem środków przez międzynarodówkę, jest ono POZBAWIANIEM środków państwa polskiego. Jest to zasadnicza różnica. Kreatorzy pieniądza ich od Polski nie potrzebują - oni potrzebują podporządkowania.
  Spór o Holokaust nie był przyczyną ataku Izraela na Polskę
 • a tak lubiłem prof Raźny
  Straszne pierdoły wypisuje pani profesor na temat armi czerwonej.
  Na początek taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie wprowadzenie a potem jedno zdanie o niewłaściwej polityce wobec pomników wdzięczności armii czerwonej. Niezłe figo fago pani Raźny odpierniczyła. Zamiast napisać statystycznie raźno i wyraźno że zgwałcili tyle a tyle polskich kobiet, zamordowali po 45tym tylu a tylu polskich patriotów, wprowadzili terror komunistyczny, krwawo tłumili wszelkie próby buntu to pani profesor pierdzi coś o brukseli i berlinie którzy jedzą z tej samej miski co Putin.
  FUJ!
  O fałszowaniu historii
 • nie zgadzam się
  W pełni nie zgadzam się z tezą artykułu. Spór o Holokaust był przyczyną ataku Izraela na Polskę tylko i wyłącznie!!!
  Jakiż problem dla diaspory kontrolującej FED kupić sobie w Polsce dosłownie wszystko - po prostu żaden! Spotyka się 20 żydów nowojorskich ustalają "wyprodukowanie" 20 000 000 000 000 000 000 dolarów, pstryk i dolary są. Za te dolary i to w znacznie mniejszej ilości mogą kupić każde aktywa nie tylko państwa polskiego ale dowolnego bo rządzi na świecie petrodolar.
  Z Polską problem jest zupełnie inny - to problem pamięci historycznej, to problem dowodów na ludobójcze praktyki żydów wobec samych siebie. To problem negacji legendowanego ubóstwionego narodu wybranego - który Polska swoim niezależnym istnieniem potęguje. Mało tego, czas pracuje na korzyść państwa polskiego bowiem projekt jedwabnego szlaku stawia nasz kraj w linii z przed wielkich odkryć geograficznych. Zabicie religii holokaustu przez dowody prawdy historycznej jakie ma Polska to dezintegracja narodu żydowskiego i likwidacja projektu Wielkiego Izraela w jakiejkolwiek formie. Zniszczenie uświęconego wielkiego kłamstwa holokaustu stawia pod znakiem zapytania dowolną żydowską inicjatywę na świecie. Ergo żydzi staną są najbardziej pogardzaną nacją na świecie i to w szczególności przez samych "wyzwolonych" żydów.
  Właśnie dlatego diaspora brnie w kłamstwo. Właśnie dlatego dług i kredyt jest narzędziem kontroli niebezpiecznych dla diaspory narodów. Tu w ogóle nie chodzi o pieniądze tylko o kontrolę większościowego przekazu na temat prawdy historycznej. CBDO
  Spór o Holokaust nie był przyczyną ataku Izraela na Polskę
 • piosenka od Dorotki dla pana
  też borykająca się z bardzo słabym wzrokiem.

  https://www.youtube.com/watch?v=bufpoEVIEO0

  pozdrawiam.
  Zamiast pożegnania
 • @Slav 23:39:24
  Pozwolę sobie na wtrącenie.
  Szanowny panie Slav ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej nastąpi w momencie zakończenia supremacji petrodolara. FED będący pod stałą kontrolą Syjonu realizuje cele polityczne diaspory. Niedawne urynkowienie petrojuana powoli i systematycznie zburzy domek z kart największej potęgi militarnej świata. Po prostu frajerzy przestaną płacić na armię amerykańską a dolar stanie się palącym problemem nie tylko USA. Frajerzy rozumiem - cały świat, bo to on płaci rentę emisyjną Izraelowi. Do tego dochodzi rewolucja energetyczna. Ogniwa li-ion, ogniwa paliwowe i wodór wymiotą bliski wschód ze źródeł zarobkowania. Zniknie podstawa amerykańskiej dotacji dla Izraela (przynajmniej ta gospodarcza). Izrael zgodnie z modlitwami żydowskich ortodoksów zniknie z mapy świata a islamiści mocno spokornieją. Makaron głośno namawia do powrotu wartości chrześcijańskich we Francji. Wszystkie szaleńcze ruchy Izraela o których wspomniał autor na wstępie mówią wyraźnie o tym że państwu lucyfera kończy się czas.
  Bądźmy więc dobrej myśli i trzymajmy kciuki za pertojuana. Oby tylko Chiny nie dały się wciągnąć w fałszywą grę USA-Rosja.
  Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”
 • 5
  chociażby za ostatnie zdanie muszę przybić piątkę.
  Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”
 • gdzie ta Szwajcaria???????
  W dniu 25 czerwca 1889 roku poślubił córkę bogatego kupca Jakuba Naschauera, Julię (ur. 1868, zm. 1907). Mieli troje dzieci: Paulinę (ur. 29 marca 1890), Hansa (ur. 10 czerwca 1891) i Margaritę (ur. 20 maja 1893). Oboje małżonków odmówiło obrzezania syna[9]. Małżeństwo było nieszczęśliwe, ponieważ Herzl był bardzo mocno związany ze swoją matką i nie potrafił się porozumieć z żoną. Trudności te pogłębiły się wraz z podjęciem działalności politycznej w późniejszych latach. Żona nie była zaangażowana w tę działalność, stąd ich drogi coraz bardziej się rozchodziły[10]. Wszystkie ich dzieci zmarły tragicznie. Córka Paulina cierpiała na zaburzenia psychiczne i była narkomanką - zmarła w 1930 roku w wieku 40 lat z przedawkowania heroiny[11]. Syn Hans po wczesnej śmierci ojca poddał się konwersji na katolicyzm, a następnie na protestantyzm. Popełnił samobójstwo przez zastrzelenie się w kolejną rocznicę pogrzebu siostry Pauliny. Hans miał wówczas 39 lat. Margarita była chora psychicznie i zginęła z rąk nazistów w Theresienstadt[12]
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Theodor_Herzl
  oczywiście tragiczne losy dzici teodora nie wynikały z braku obrzezania ale z dziedzicznych chorób żydów aszkenazyjskich. opisywałem to tu: http://norwid.neon24.pl/post/100839,klinicznosc-do-wyskrobania

  i dalej:

  Baron de Hirsch nie wykazał jednak większego zainteresowania tą nową ideą. Na początku czerwca Herzl zaczął tytułować swoje pamiętniki Kwestia żydowska (niem. Die Judensache). Zawarł w nich opis całego procesu rodzenia się ruchu politycznego syjonizmu. Równocześnie podjął on próbę przekonania do swojego planu rodzinę żydowskich bankierów Rotszyldów. Argumentował, że ich majątek może być uratowany tylko dzięki utworzeniu państwa żydowskiego. Łącznikiem między Herzlem a Rotszyldami był naczelny rabin Wiednia, Moritz Güdemann. W dniu 27 lipca Herzl wyjechał z Paryża, do którego już nigdy nie powrócił jako mieszkaniec tego miasta. Pomimo to, nadal pisał felietony dla gazety „Neue Freie Presse”. W październiku zaproponowano mu nawet objęcie funkcji redaktora w tej gazecie, jednak po kilku dniach negocjacji Herzl odmówił[13].

  W sierpniu 1895 roku Herzl odwiedził Berlin, gdzie spotkał się z rabinem Moritzem Güdemannem i filantropem Heinrichem Mejer-Cohnem. Doszło także do spotkania Herzla z współzałożycielem i sekretarzem generalnym organizacji Alliance Israélite Universelle, Narcisse Levenem. Przedstawił on Theodorowi położenie i warunki społeczności żydowskiej żyjącej w Imperium rosyjskim. W odpowiedzi Herzl zaproponował mu ideę rozwoju ruchu syjonistycznego, nie znalazł jednak większego zrozumienia. Nie zrażony tym Herzl odwiedził w listopadzie Paryż, gdzie kontynuował rozmowy z Narcisse Levenem i naczelnym rabinem Francji Zadockiem Kahnem. Nikt nie traktował jednak Herzla poważnie. W dniu 19 listopada spotkał się z Maxem Nordauem. Dwa dni później wyjechał do Londynu, gdzie spotkał się Izraelem Zangwillem. Umożliwił on Herzlowi spotkanie się z pułkownikiem Albertem Goldsmidem (przywódca angielskiego oddziału Chowewej Syjon), naczelnym rabinem Hermannem Adlerem i sir Samuelem Montagu(ang.). Spotkania te umożliwiły mu przedstawienie swoich poglądów 24 listopada przed angielsko-żydowskim stowarzyszeniem The Maccabaeans Club. Herzl opisał to spotkanie słowami: „Wieczór z klubem Makabi to skąpy obiad, ale dobry odbiór”[13]. Po powrocie do Wiednia Herzl zajął się ponownym przeredagowaniem swoich notatek w celu przedstawienia propozycji nowoczesnego rozwiązania kwestii żydowskiej. 7 stycznia 1896 roku w londyńskim dzienniku „The Jewish Chronicle” ukazał się artykuł Herzla zatytułowany Rozwiązanie kwestii żydowskiej (ang. The Solution of the Jewish Question; niem. Die Lösung der Judenfrage). 8 lutego w berlińskim miesięczniku „Zion” ukazał się przyjazny przegląd artykułu Herzla z Londynu. W konsekwencji Herzl odwiedził Berlin, gdzie w Jüdische Akademische Lesehalle po wykładzie naczelnego rabina Austrii Moritza Güdemanna przedstawił swoje poglądy i odpowiadał na pytania żydowskich studentów. 14 lutego 1896 roku w Wiedniu został opublikowany jego słynny artykuł Państwo żydowskie (niem. Der Judenstaat). Napisał w nim:

  „Kwestia żydowska istnieje wszędzie tam, gdzie Żydzi żyją w znacznej ilości. Gdziekolwiek nie istnieje, zostanie przyniesiona wraz z żydowskimi imigrantami. My naturalnie ciągniemy do takich miejsc, gdzie nie jesteśmy prześladowani, a nasz wygląd nie pobudza do prześladowań. Jest to przypadek, i nieuchronnie tak będzie wszędzie, nawet w wysoko cywilizowanych krajach - zobacz na przykład Francję - tak długo, jak kwestia żydowska nie zostanie rozwiązana na szczeblu politycznym. Nieszczęśni Żydzi niosą teraz ziarno antysemityzmu do Anglii; oni sprowadzili je już także do Ameryki (...) Dajcie nam tylko suwerenną władzę nad skrawkiem ziemi wystarczającym dla słusznych potrzeb naszego ludu, a z resztą poradzimy sobie sami”[17].

  Wywołał on dużą dyskusję w społeczności żydowskiej w mieście. Wiedeńskie stowarzyszenie studentów żydowskich Kadimah przyjęło ideę syjonizmu z wielką owacją, a Natan Birnbaum rozpoczął współpracę z Herzlem. Naczelny rabin Sofii, dr Ruben Bierer uznał Herzla za Mesjasza. Żydowska gazeta „Ha-am” z Kołomyi (obecne terytorium Ukrainy) oddała się do dyspozycji Herzla, aby propagować idee syjonizmu. W dniu 14 marca wiedeński oddział Chowewej Syjon przyłączył się do Herzla na rzecz realizacji programu utworzenia państwa żydowskiego, a 26 marca stowarzyszenie „Syjon” z Sofii ogłosiło Herzla swoim liderem.

  WIEDEŃ, WIEDEŃ, BERLIN, LONDYN, PARYŻ ale Szwajcarii ni huhu.
  Szwajcarski ser z dziurami jak synaj.
 • zapomniałem dodać..
  Podobno w ramach 8 rocznicy zamachu smoleńskiego władze RP postanowiły zakupić 4 samoloty TU154 na znak przyjaźni z wielkim Narodem Rosyjskim.

  Władze Polski doceniają przez dziesięciolecia pogarszającą się współpracę gospodarczą Polska-Rosja. Embargo na coraz to nowsze produkty z Polski jest zrozumiałe. Rosja musi odbudować gospodarkę Niemiec dlatego zamienia eksporterów polskich na tych biedniejszych i bardziej przyjacielskich. Oburzające są natomiast retorsje zachodu wobec Rosji.

  Po prostu nie rozumiem dlaczego Putin jest debilem i daje się międzynarodówce wpuszczać w maliny. Zarówno sprawa gospodarcza jak i smoleńska nie wspominając historycznej mogła być w środkowej Europie dla Rosji wygrana. Jest dokładnie odwrotnie, tak jakby Putin był agentem światowego syjonizmu. Właśnie dlatego nie rozumiem tych prorosyjskich pierdów które negują rosyjską praktykę widoczną gołym okiem dla laika.
  W obliczu nadchodzącej Trzeciej Wojny Światowej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 562