Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
74 posty 356 komentarzy

Moje komentarze

 • ;D
  Bardzo fajnie się czytało. Sprawy widzę nieco inaczej o czym spróbuję napisać następnym razem.

  pozdrawiam
  Sirenen-Gesang ze Spinellim w tle.
 • hehe
  Autor napisał:
  "Jednak w Polsce ten nurt nigdy nie przybrał tak radykalnego wymiaru jak w opanowanych szowinizmem Niemczech."

  Banalna sprawa - wysadzonych z siodła w Niemczech było 70% narodu. Do dziś tylko 30% Niemców jest właścicielami nieruchomości. Zupełnie się nie dziwię popularności niemieckiego nazizmu. Żydzi zachowywali się bezczelnie. Za czapkę dolarów kupowali majątki których dawni właściciele dorabiali się przez pokolenia.
  „Poklep Pan moją! – Też jest Żydówką!”
 • olala
  autor napisał:
  "Różnica pomiędzy Rosją a Ameryką jest właśnie taka, że Rosja rozmieszcza swoje rakiety na swoim terenie"
  Rozumiem że Kuba to była Rosja. Rozumiem że dawny polski Królewiec czy niemiecki Kenigsberg to jest Rosja i basta. Jak sobie Chiny zajmą Syberię to też na swoim rozmieszczą rakiety, tak jak to zrobiły ze słabo zaludnionym Tybetem. Zobaczymy co wtedy zrobi odwieczny przyjaciel Polski.
  O kibitkach się zapomniało, o sraczu z polskiego tronu, o pokazowym procesie 100u a ostatnio o w końcu zwróconym wraku TU154"SK".
  Rzeczywiście Rosja nic do nas nie ma i to nasz prawdziwy, szczery przyjaciel.
  Czego się obawiali Polacy – SIĘ ZDĄŻYŁO!
 • @trybeus 12:40:52
  o tym samym dziś (wczoraj) pomyślałem.
  Most jednak transportował żydów radzieckich do Izraela za pomocą polskich oddziałów specjalnych. Teraz może być rozpatrywana operacja powrotna ale na tereny wschodniej Ukrainy jak sądzę. Litwacy do rusyfikacji nadawali się szczególnie.
  Trzeba pamiętać że 2RP dołożyła wielu starań aby problem konfliktu polsko-żydowskiego odsunąć w daleką przyszłość. Polskie Wojsko, Harcerstwo szkoliło przyszłą armię Izraela. Uczono żydów pracy, budowy gospodarstw rolnych, dyscypliny. Są fajne dokumenty o Berkucie.

  Mnie bardzo nurtuje dlaczego media w Polsce zaniemówiły w poniedziałek na temat wizyty Morawieckiego w Libanie. Znalazłem raptem 2 maleńkie wzmianki w PR że chodzi o wspieranie uchodźców syryjskich. Jeśli władza czegoś nie podaje do wiadomości publicznej oznacza to ze te informacje nie są dla niej wygodne. Jutro kończy się wizyta Morawieckiego, zobaczymy jaki będzie przekaz.
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • @AgnieszkaS 23:16:42
  " Putin wezwał Benjamina Netanjahu aby stronił od jakichkolwiek kroków, które mogłyby doprowadzić do nowego cyklu konfrontacji w regionie."

  Czyli wiąże Bibiemu ręce i kopie go po jajach. A Amerykanie nic nie mogą zrobić bo uwiązani są na morzu Południowochińskim. Klasyczna destabilizacja po rezygnacji hegemona z wpływów.
  Izrael tego jeszcze nie wie ale Niemcy i Rosja nie lubi ich bardziej niż bliskowschodni sąsiedzi.
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • @mac 23:21:16
  "Politycy i sluzby polskie sa kontrolowane z zewnątrz" ...
  Amerykańskie i niemieckie służby to może nie są sterowane z zewnątrz? USA przez dziesięciolecia sponsorowała bliskowschodni lotniskowiec wbrew własnym strategicznym celom geopolitycznym. USA inicjowało i realizowało wojny w rejonie złotego półksiężyca wbrew własnym interesom. Dzięki tym wojnom jak choćby iracka Stany traciły olbrzymie środki, destabilizowały własną walutę, wywoływały nienawiść regionu do swoich obywateli. O kontroli nad niemieckimi politykami i służbami mógłbym napisać 10x więcej. Zawsze zyskiwał tylko Izrael a nie tam jacyś amerykańscy żydzi n NY.

  Po raz chyba pierwszy po 89r. Polska nie dryfuje a płynie własnym kursem manewrując między arktycznym lodem a rafą koralową.
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • @kfakfa 20:31:24
  Chazarska sraczka to zbytnie uproszczenie. Ruskim wisi Liban, oni w kwestii bliskiej zagranicy Izraela nie robią nic innego jak to co wymyślił Brzeziński i robiło USA. Rosja stara się osaczyć Izrael tak żeby nie miał pola manewru. Izrael świadom braku własnej głębi strategicznej i posiadania olbrzymiej głębi jaką dysponuje Rosja próbuje dogadać się z katem własnej państwowości. Pomnik armii czerwonej w Izraelu to nic innego jak wstęp do nowego paktu Ribentrop-Mołotow. Przypuszczam że Polska leży na stole negocjacyjnym. Tutaj kluczową jest sytuacja w Niemczech które nie potrafią utworzyć stabilnych rządów. Wygląda mi to na robotę międzynarodówki która stara się Polskę wyciągnąć z niemieckiej orbity wpływów aby nasze terytorium było kartą przetargową wobec Rosji. Jak sobie wyobrażę jak olbrzymia roszada geopolityczna się szykuje to spać nie mogę. Materiał na baardzo tłusty tekst tak że nawet Bartosiakowi buty spadną.
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • @Jabo 22:31:43
  "Zamknięcie projektu Izrael będzie miało tragiczne skutki dla Polski." I już wiemy poco premier RP leci do Libanu. Co tam nawet cała polska eskadra F16 skoro grozi nam lotniskowiec z Bliskiego Wschodu. Czy Niemcy humanitarnie przyjmą 6 mln żydów, czy może się podzielą i ci co zostali wymordowani w 2RP wrócą na "ziemie odzyskane"? Przecież Państwo Polskie ubolewa nad faktem holokaustu. Dlaczego miałoby protestować nad przyjęciem tak wartościowej części społeczeństwa? Każdy kto liznął historii szczególnie projektu "Lublinland" zrozumie.
  Właśnie dlatego nieobecność Tilersona w Izraelu bardzo wiele wyjaśnia. Wyjaśnia się też sprawa "polskich obozów zagłady". Po prostu stanęliśmy bykiem wobec gotowej transformacji geopolitycznej. Pojawia się kluczowy element - co robią polscy narodowcy, czy są świadomi sytuacji?
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • @AgnieszkaS 19:55:42
  Jedno ucho i jedno oko - na pewno tak. Powiedziałbym raczej za prof. Ivo Pogonowskim że w osi USA-Izrael ogon wywija psem. Co za tym idzie ogon stwierdził że pies ma za dużo wszy i szuka nowego żywiciela. Wojenka żydowsko-żydowska nabiera rumieńców. Oczywiście mowa o Wielkim Sanhedrynie nowojorskim i stolicy świata Jeruzalem. Iran spycha Izrael do morza, Rosja dąży do zdjęcia sankcji USA/UE. Będzie niebawem nowa umowa międzynarodowa. Jak na tym wyjdzie Polska - oto jest pytanie.
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • @ikulalibal 15:34:52
  Polityka historyczna przez ostatnie 3 tygodnie uległa zmianie. Próbą uciszenia konfliktu izraelsko-polskiego była deklaracja MSZ Niemiec o której pisałem poprzednio. Konflikt się umiędzynarodowił i im dłużej będzie on miał miejsce tym lepiej dla Polski. Nie własnymi siłami ale cudzymi realizowana jest polska polityka historyczna. Ponadto - istnienie muzeum Auschwitz to klucz do kreacji naszej polityki historycznej. Tylko czynnik wolitywny powoduje że Polska przez dziesięciolecia wojnę o prawdę historyczną przegrywała.

  Posłużę się przykładem hagady żydowskiej tp. "Matrix rewolucje"
  W trzeciej części serii SF Braci Wachowskich "Matrix" w finałowej scenie dochodzi do walki mesjasza Neo z agentem Smithem. Człowiek przegrywa walkę z programem ale się nie poddaje. Wtedy agent pyta dlaczego Neo wciąż walczy? Na to pada sakramentalna odpowiedź:
  "Bo tak chcę".

  Ten wolitywny czynnik był kluczowy w asymetrycznej wojnie Syjonu z robotami. Jest on też kluczowy w kreowaniu własnego wizerunku Państwa i Narodu Polskiego.

  Jedwabne
  Jedwabne stało się symbolem koszmarnie wykorzystanym przeciw Narodowi i Państwu Polskiemu. Pan sugeruje że tak powinno pozostać. Ja zaś że należy o temacie mówić jak najwięcej. Powinien nawet powstać film o Jedwabnem z uwzględnieniem "wyjątki z jedwabnego" o których opowiada dr. Ewa Kurek. (2)
  O makabrycznej polityce polskich czynników władzy na ww. temat szczegółowo opowiada red Michalkiewicz w zalinkowanym materiale (4)
  Nie straszne nam 28 wsi Jedwabne.

  Łódzki Król Żydowski
  Mel Gibson nakręcił Apokalipto i Pasję. Diaspora go nienawidzi za pokazywanie prawdy historycznej. Zdeptano jego karierę ale dla wielu stał się symbolem .
  Rozumiem że teraz należy uznać kłamstwo za główną religię świata i bić mu pokłony bo Hollywood nie przebacza i niszczy wszystkich wrogów prawdziwych i wydumanych.

  Takiej historii opartej na prawdziwych wydarzeniach diaspora musi się bać. Oni nie mają problemu w propagowaniu żydowskich bandytów Bielskich jako bohaterów. Oni nie mają problemu w przedstawianiu światu kłamstwa odnośnie złamania enigmy.

  I zaś czynnik wolitywny jest kluczowy.
  Altered Carbon czyli żydowski syndrom nieśmiertelności.
 • @trybeus 09:33:20
  pozdrowienia
  Altered Carbon czyli żydowski syndrom nieśmiertelności.
 • @Jan Paweł 11:14:43
  dziękuje pozdrawiam.
  Altered Carbon czyli żydowski syndrom nieśmiertelności.
 • @miarka 13:39:55
  Na wiele z postawionych pytań odpowiada jeden z pozytywnych bohaterów serialu Altered Carbon. SI - Edgar Alan Poe - skąd my go znamy.. "Never more" jak echo powtarzane za krukiem.
  Altered Carbon czyli żydowski syndrom nieśmiertelności.
 • @chart 00:15:14
  HA! Wczoraj ja napisałem szanownemu autorowi dziś powtarza moje słowa politolog:

  "- Andrzej Duda został postawiony pod ścianą. Podpisał nowelę ustawy o IPN, bo uznał, że nie jest w stanie wytłumaczyć innego kroku, nie narażając się jednocześnie na spore polityczne koszty – mówi w rozmowie z Interią prof. Antoni Dudek, politolog z UKSW.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/autor/jolanta-kaminska/news-prof-dudek-prezydent-zostal-postawiony-pod-sciana,nId,2518861#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  Godzina 11
 • @chart 00:15:14
  Obawiam się że PAD wykonuje raczej sugestie oficerów z BBNu których sobie nasprowadzał wiadomo skąd. To oni rychtowali scenariusz do "ucho prezesa" po to aby zbudować konflikt i emancypować Adriana. Efekt - veta ustaw dot. KRS i SN. Dziś Kaczyński odchodzi powili na emeryturę i niema najmniejszego zamiaru mocować się z młodymi. Sugeruje i tłumaczy fircykom co w trawie piszczy i tyle.
  Godzina 11
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:32:05
  Wszystko fajnie, Schopenhauer i erystyka dialektyczna się kłania. Gdzie ja napisałem że Putin przyjechał do Izraela?

  Skoro mało służę cytatem z gazety oraz linkiem źródłowym:

  Putin w przemówieniu zapewnił m.in., że Rosja i Izrael współpracują "w sprawie przeciwdziałania próbom fałszowania historii i rewizji wyników II wojny światowej, zaprzeczania Holokaustowi i zaniżania decydującego wkładu Związku Radzieckiego w zwycięstwo nad Niemcami nazistowskimi”. Podkreślił, że "takim próbom należy kłaść kres w sposób zdecydowany".

  Prezydent Rosji zauważył, że w Izraelu zachowuje się wdzięczność wobec "armii radzieckiej za uratowanie Żydów europejskich od całkowitej zagłady”. Przypomniał, że brał udział w odsłonięciu w Izraelu pomnika żołnierzy Armii Czerwonej (w Natanii w 2012 r.). Putin podkreślił, że jest wdzięczny władzom Izraela za postawę wobec historii i dodał:

  "Jest to szczególnie ważne na tle odbywającego się w niektórych krajach europejskich niszczenia i bezczeszczenia monumentów żołnierzy radzieckich, którzy oddali życie za wyzwolenie więźniów nazistowskich obozów koncentracyjnych, za uratowanie Europy i świata przed nazizmem".

  http://niezalezna.pl/215566-putin-nie-proznuje-na-spotkaniu-z-premierem-izraela-chwalil-zsrs-i-ganil-falszerzy-historii
  Żydowski dylemat prezydenta Dudy
 • Myśleć trzeba, MYŚLEĆ!!!!!
  Słaaaabiutko. Analiza polityczna a'la warzywniak. Tu nie PAD trzyma PIS za jaja tylko odwrotnie. Jak będzie kombinował to w następnych wyborach PIS ma większość konstytucyjną i wystawi nową kandydaturę na prezydenta. PAD i totalna przegra na całej linii to-tal-nie. Mało tego przegra znacznie więcej USA i Izrael.
  I teraz nie polska ma kombinować i słać poselstwa tylko odwrotnie. Czekać na poselstwa z Izraela i USA. Polska natomiast powinna zrobić ukłon w stronę Niemiec. Zrobić jakieś wspólne przedsięwzięcie kulturalne czy handlowe. USA i Izrael narobią do gaci. Jak będą fikać to Polska nakręci wraz z Niemcami serial o żydowskich oprawcach żydów. Historyczny ala Wikingowie.
  Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Tylko do takiej polityki trzeba mieć jaja a nie robić za smutasa.
  Godzina 11
 • @trybeus 22:25:38
  Mój ulubieniec Gadowski też jest ;D
  Jemu to już kradną kooorwy medialne na potęgę. Przy nim to jestem tyci tyci. Nawet Izrael uprzedził działanie które sugerował pan Gadowski w ostatnim komentarzu tygodnia.
  Dalszy los Polski w rękach prezydenta Dudy...
 • norwid megaloman
  bo przecież to ja Jarząbek trener drugiej klasy jako pierwszy w przestrzeni publicznej RP napisałem notatkę łączącą te elementy ze sobą. Napisałem jak byk:

  1. Mało tego, zakwestionowanie polskiej odpowiedzialności za Szoah to zakwestionowanie amerykańskiej ustawy "Justice for Uncompensated Survivors Today"która przywraca prawo klanowe do międzynarodowego porządku prawnego.
  2. Polska duża ustawa reprywatyzacyjna ostro koresponduje z amerykańską Ustawą 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today tj. o obowiązku raportowania nt działań niektórych państw obcych w odniesieniu do majątku ery Holokaustu i powiązanych z tym kwestii –). Została przyjęta przez Senat USA 12 grudnia ub.r. Ustawa czeka jeszcze na podpis prezydenta Trumpa. Jej konsekwencją może być nękanie Polski, aż do czasu gdy się złamie. (6)
  Łączą się zatem dwie ustawy majątkowe. Ustawa Stanów Zjednoczonych Ameryki i Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku majątków żydowskich istotą klanowego stosowania własności dóbr osób zmarłych bezpotomnie jest kwestia odpowiedzialności za Holokaust Państwa i Narodu Polskiego.
  http://norwid.neon24.pl/post/142241,dlaczego-izrael-palnal-sobie-w-glowe

  To nie wszystko dziś w TVP Info, wPolityce, niezależnej, ba nawet gazetach których nie "używam" jest rzeka zapożyczeń od norwida.
  Tam gdzie TVPInfo sie kajał Czaputowicz chodzi w glorii.

  Smutne to że na biednym podhalańskim blogerze pasą się gwiazdy mediów i polityki. Właśnie dlatego pisałem rzadko i ze wstrętem.
  Dalszy los Polski w rękach prezydenta Dudy...
 • @Oscar 18:00:03
  Wszystko fajnie tylko dlaczego Putin po rocznicy wyzwolenia "niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz" spotkał się z Netanjahu i gromił "tych którzy chcą pisać historie na nowo". Zachował się dokładnie odwrotnie aniżeli niemiecki MON. Wygląda na to że pan prez. Putin jest debilem i robi Rosji "dobrze". Cała sytuacja bardziej przypomina chęć usmażenia własnej pieczeni przy cudzym ognisku niż rosyjskie kreowanie polityki środkowej Europy.
  Żydowski dylemat prezydenta Dudy

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 67 komentarze: 560